Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, radisa said:

Advokat kaže da je ministar iracionalno doneo odluku, zbog pritiska javnosti...

 

...jer bi novakov ostanak dao krila antivaxx zajednici.

alternativa, da ga proteraju, po advokatu bi dalo jos vise zamaha antivaxx zajednici

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Ali nije. Tako da nije bitno šta ti misliš, jedino je bitno da li je čovek ispunio zakonske regulative koje su ispred njega postavljene od strane Australije kao države. On je to praktično uradio dva puta, prvi put su ga pustile DVE nezavisne zdravstvene komisije, posle toga je isto potvrdio i sud. Ostalo je iživljavanje Australijske vlade i uvlačenje u bulju svojoj javnosti.

Pa slažem se i sa tim.

 

Što se bolda tiče, šta je ovo sa ljudima jutros :D

Link to comment

Koliko sam shvatio, jos jedan ministar ce da exercise personal power na Djokovicev slucaj. Ovde je sad najveci zajeb sto ako ga deportuju, definitivno dobija 3g zabranu ulaska. A deportovace ga cini se izvesno.

Link to comment

Pisano je ovde da ne mora da bude 3 godine, da može ministar to ukine taj deo "kazne". Samo što ne vidim kako će on uopšte da igra tamo ponovo i bez te tri godine. Vakcinisati se neće, a ovi su iz fazona da se bez vakcine živeti ne sme. Posle ovog cirkusa neće nikad ukinuti zabrane putovanja. Možda ako virusi kao takvi prestanu da postoje.

Link to comment
16 minutes ago, Ros said:

 

...jer bi novakov ostanak dao krila antivaxx zajednici.

alternativa, da ga proteraju, po advokatu bi dalo jos vise zamaha antivaxx zajednici

kojoj antivax zajednici kad je tamo navodno 100% vakcinisanih

Link to comment
3 minutes ago, 1n54jd3r said:

Koliko sam shvatio, jos jedan ministar ce da exercise personal power na Djokovicev slucaj. Ovde je sad najveci zajeb sto ako ga deportuju, definitivno dobija 3g zabranu ulaska. A deportovace ga cini se izvesno.

 

 

donece neki lex specijalis kojim ukidaju zabranu, sta im tesko.

 

neverovatno je koliko su retardirane ispale obe strane u celoj prici.

 

btw, sve i da visw ne odigra ni jedan mec nole je goat teniske igre.

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

93% starijih od 12, ali da... kojoj antivaxx zajednici?! 

 

Ma, to je sve poludelo. Juce citam izjavu nekog lika "ostanak Djokovica u Australiji bi bio samar u lice milionima Australijanaca koji su se zrtvovali zbog javnog dobra". Procitao sam tri puta da bih se uverio sta citam. Kako, jebo te? Zasto?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, harper said:

 

Ma, to je sve poludelo. Juce citam izjavu nekog lika "ostanak Djokovica u Australiji bi bio samar u lice milionima Australijanaca koji su se zrtvovali zbog javnog dobra". Procitao sam tri puta da bih se uverio sta citam. Kako, jebo te? Zasto?

 

neverovatno. malo ih bockam na nekog od rothenbergovih twittova.

majko mila, ne daju svoju milu australiju. ponosni. moja dezela, pasos ljubim... imam osecaj da bi me uzivo rastrgli

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Ma, to je sve poludelo. Juce citam izjavu nekog lika "ostanak Djokovica u Australiji bi bio samar u lice milionima Australijanaca koji su se zrtvovali zbog javnog dobra". Procitao sam tri puta da bih se uverio sta citam. Kako, jebo te? Zasto?

pa to je i premijer rekao

još dodao kako su imali najveći đidipi u doba korone i kako na to ne sme da se pljune

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...