Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, maheem said:

Naravno da nema veze sa njim, zasrali su u startu, odlučili da pošto poto reše, nasankali su ambicioznog kreleta koji je isto zasro. U mojim očima ništa strašno. Pravila zbog omikrona će se svuda menjati, nijedna država to ne radi vešto, bilo bi ružno prema građanima Australije da se prave ustupci zbog tenisa.

Loš tajming za sve.

U pravu si, ali preraslo je ovo pricu o Djokovicu, a i temu ovog topika: mogu da zamislim kako su prolazili ljudi koji nisu imali materijalne/finansijske mogucnosti popu 1 Djokovica i na sve to medijsku paznju koju on ima.

A nameraciti se na bas njega pa jos na ovakav nacin je poseban blam i to zestok.

Link to comment
Šta kaže Keli, gleda li neko?


Interesantniji je ovaj, Keli može danas samo da spusti malo loptu pred sutrašnji intervju gde će malo Nole da se izvini što ga maltretiraju a malo i glavonje da se izvuku iz dupeta. Live Show Down Under

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

sutra saslušanje novaka

 

Znaci..osim sto ih vodi SNS..i sudovi su im poput srpskih, ne mogu nista iz cuga da rese.

 

Gomila bilmeza na jednom mestu..Novak included.

Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

Šta kaže Keli, gleda li neko?

 

3 minutes ago, radisa said:

Mnogo mi secka, ali Novakov advokat nešto drvi da će Novak u ponedeljak uveče da pika tenis... Optimista neki...

 

 

 

Keli je pominjao da prosledi predmet Federalnom sudu, ako sam dobro razumeo.

 

Advokat predlaže da se predaju podnesci do sutra u 4 popodne.

 

U jednom momentu gledalo skoro 60k ljudi na  jutjubu.

Link to comment

Orkestrirano™ da mu olakšaju povratak u maticu (kakvi su uslovi za ulaz u Monako, zna neko?). Čak i ako zaigra u ponedeljak biće glavom na law courtu iako nogama na hard court

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ja mislim da on ne bi trebalo da igra na ovom turniru ako nije vakcinisan, i da je to od početka trebalo biti zacrtano.

 

Ali nije. Tako da nije bitno šta ti misliš, jedino je bitno da li je čovek ispunio zakonske regulative koje su ispred njega postavljene od strane Australije kao države. On je to praktično uradio dva puta, prvi put su ga pustile DVE nezavisne zdravstvene komisije, posle toga je isto potvrdio i sud. Ostalo je iživljavanje Australijske vlade i uvlačenje u bulju svojoj javnosti.

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...