Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

18 minutes ago, James Marshall said:

Kakve veze to ima, do tenisa se svakako nije ni stiglo, nije da je za ovu raspravu trebalo znati razliku između pasing šota i drajv voleja. 


Ili sta je ofsajd :fantom:

Link to comment

ne razumem logiku prosecno australijanca. umesto da koriste ta medicinska izuzeca za tenisere ne bi li pritisli vladu da i njima olaksa putovanja, oni se ukopavaju jos dublje i podrzavaju odluku vlade kojom oni i dalje ostaju u qrcu. totalno ludilo. don't look up

  • +1 8
  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, theanswer said:

Ne mogu advokati ništa jer u ovoj instanci ministar ima široka ovlašćenja. Uopšte ne ide žalba na okolnosti nego na prerogativ minstra. 

 

Hm, meni još uvek nije jasno da li mogu da idu na Administartive Appeals Tribunal, ne zato što mislim da bi dobio, nego zato što bi mu to možda omogućilo da završi turnir.

 

Verovatno je bilo najbolje da se pokupio posle prve odluke, kada je video kakva je atmosfera.

 

 

 

Quote

 

The Administrative Appeals Tribunal (AAT) conducts independent merits review of administrative decisions made under Commonwealth laws.  We review decisions made by Australian Government ministers, departments and agencies and, in limited circumstances, decisions made by state government and non-government bodies. We also review decisions made under Norfolk Island laws.

 

The AAT was established by the Administrative Appeals Tribunal Act 1975 and commenced operations on 1 July 1976.

The Migration Review Tribunal, Refugee Review Tribunal and Social Security Appeals Tribunal were amalgamated with the AAT on 1 July 2015.

The AAT falls within the portfolio of the Attorney-General.


Functions and powers

Jurisdiction

We can only review a decision if a law states that the decision can be reviewed by the AAT.

We can review decisions made under more than 400 Commonwealth Acts and legislative instruments. The most common types of decisions we review relate to:

  • child support
  • Commonwealth workers’ compensation
  • family assistance, paid parental leave, social security and student assistance
  • migration and refugee visas and visa-related decisions
  • taxation
  • veterans' entitlements.

What we cannot do

  • review a decision under section 501 or 501CA made by the Minister personally
  • review the mandatory cancellation of a visa under section 501(3A) of the Migration Act: you must first apply to the Department for revocation of the mandatory cancellation.

 

 

 

"Due to the expected ongoing legal proceedings"

Edited by boldrock
  • +1 1
Link to comment

Okej, da sam ja na Novakovom mestu, već bih se popakovao i tražio let za Beograd. Ne iz inata, nego je bre već jebeno previše.

 

 

S druge strane, da sam ja na Novakovom mestu, već bih se puko sa bar 4 vakcine i ne bih pogodio lopticom onu sudijnicu, tako da bih već imao 21 grand slam, tako da...

  • +1 6
Link to comment
Okej, da sam ja na Novakovom mestu, već bih se popakovao i tražio let za Beograd. Ne iz inata, nego je bre već jebeno previše.
 
 
S druge strane, da sam ja na Novakovom mestu, već bih se puko sa bar 4 vakcine i ne bih pogodio lopticom onu sudijnicu, tako da bih već imao 21 grand slam, tako da...
Nemoj Beograd, može Monako...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
ne razumem logiku prosecno australijanca. umesto da koriste ta medicinska izuzeca za tenisere ne bi li pritisli vladu da i njima olaksa putovanja, oni se ukopavaju jos dublje i podrzavaju odluku vlade kojom oni i dalje ostaju u qrcu. totalno ludilo. don't look up

Dont look up upozorava na neozbiljan establisment i ljude glupe ko kurac a ovde je establisment satro ozbiljan a ljudi glupi ko 2 kurca.
Zaista je prestrasno da su ljudi ovako glupi. Uglavnom osecam prezir prema vladajucoj kasti sto ljude tretira kao ovce ali ti ljudi ustvari imaju pravo. Za manje od 2 godine su ucinili da se obican covek raduje oduzimanju ljudskih prava jednom od najvećih obicnih kao pokaznoj vezbi sta ostatak stada ceka u budućnosti.
  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, bags said:

Imam danas meeting sa 4 lika iz Australije. Ima li neko ideju za dobar avatar?


Reci im da su Phar Lap, Pavlova i Crowded House novozelandski, a da mogu da zadrže Russel Crowe. 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...