Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Pa da, al za sportsku dimenziju nije tako bitno osim ako se proceni da je falsifikovanje testa toliko moralno strašna stvar - siguran sam da bi npr. oduzeli nekome ko je ubio svog protivnika veče pre finala...

 

Npr. znam da su ljudima oduzimali diplome kad se pokaže da su varali na ispitu ili prijemnom, diplomskom. Ali još nisam čuo da je nekome Univerzitet oduzeo diplomu jer se kasnije saznalo da mu je pred diplomiranje istekla studentska viza i da je bio ilegalac.

Link to comment
28 minutes ago, Tsai said:

samo toliko :isuse:

Spram celog kOntinenta, jedan batut i jedan papir su samo formalnost do koje je kOntinentu stalo... A ne do sustine... Stono kazu - pazi sta zelis, mozda ti se desi...

Da su se bavili sustinom, ne bi se rodilo 300 strana, sto forumskih sto naslovnih...

Bespotrebno!

Link to comment

@Ros

 

pa to ti kazem, srbin pobediJo. na kraju ce se svesti na argument "mogu da mu ***"

 

@Spooky

 

odgovori mi samo na jedno pitanje. gde bi se djokovic nalazio sada, u ovom trenutku, da je tokom decembra sve vreme bio negativan na pcr testovima?

 

Spoiler

ko odgovori "u australiji" je kraljina najveca i ima pivo od mene :lolol:

 

Link to comment

Mada ni moj primer sa ubistvom opet nije dobar jer je unfer advantage.

 

Mislim da je u #meetoo pokazano da su neki sportisti bili silovatelji, pa se ne sećam da li su im oduzimane medalje retroaktivno. A moralno svakako mnogo teze nego jebeno falsifikat testa.

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

jebo zemlju u koju mozes da udjes sa laznim papirom

Nije, nego jebo zemlju koja izdaje lažne testove, ako izdaje. Jedno je da se pojaviš sa lažnim pasošem, a drugo je ako ti država izda regularan pasoš na lažno ime. Ovde je eventualno lažiran rezultat, ali dokument je regularan. 

  • Hvala 1
Link to comment

Daj, Tsai, koga zabole kako se on dokopao svete australijske zemlje? Buduće generacije će na ovu sagu gledati kao na totalno bizaran slučaj. Držali čoveka u pritvoru jer nije vakcinisan, on muljao nešto sa papirima i puste ga na kraju i on osvoji slem za goat-a.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Nije, nego jebo zemlju koja izdaje lažne testove, ako izdaje. Jedno je da se pojaviš sa lažnim pasošem, a drugo je ako ti država izda regularan pasoš na lažno ime. Ovde je eventualno lažiran rezultat, ali dokument je regularan. 

 

jebo sve zemlje koje bilo sta proveravaju na granici

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

@Tsai, ja bih mogao da isprojektujem (u glavi) da je PCR lažan, (ne zato što su nekakvi brojevi veći od drugih brojeva (to nešto jedino može da se utvrdi sa serverske strane portala euprave i uvidom u konkretne logove, kao i potpise i pečate na papirima koji se posle digitalizuju unosom u bazu podataka)), već zato što je odrađeno onoliko "uveličavanja" genetskog materijala uzetog brisom, koliko je bilo potrebno da se pojavi virus. 

 

Meni tako nešto uopšte ne bi smetalo, taman nikog nije svesno zarazio jer je znao da mu nije ništa.

 

Nije to uradio sa bilo kakvom zločinačkom namerom, nikog nije prevario, jednostavno obezbedio papir da mož' da učestvuje na slemu na kojem su žarko želeli da dođe.

  • -1 1
Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

bice zanimljivo ako novaka proteraju jer je opasnost po javno zdravlje, a onda im se turnir raspadne zbog svakodnevne zaraze velikog broja igraca.

 

I Shapovalov i Nadal odigraju finale jer su oni nedavno zarazeni pa ne mogu ponovo.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...