Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

18 minutes ago, Sammael said:

 

Bilo bi logično da jesu ali ima 0 dokaza za to trenutno...

 

Pa ID testa i ID sertifikata jesu razliciti brojevi, dokaz su i sami Novakovi sertifikati na kojima se vide oba ova broja (ID testa i ID sertifikata)ko nistaertifikata iz sudskih dokumenata odmah u vrhu je ID sertifikata a ID testa dosta nize, negde oko datuma testa

Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

Mejl ti samo kaže da je test gotov i da se može preuzeti sa e-Uprave.

 

znas li mozda sta kaze ako stigne na SMS, da pokrijemo sve mogucnosti i da li ima razlike ako je test pozitivan

Link to comment
1 hour ago, Stari tenis fan said:

Gorila i gerila se lako pomijesaju.

 

Sto je najgore izgovor je potpuno identican. 

 

guerilla  /ɡəˈrɪlə/

 

gorilla /ɡəˈrɪlə/

Edited by Meazza
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, nssar said:

 

znas li mozda sta kaze ako stigne na SMS, da pokrijemo sve mogucnosti i da li ima razlike ako je test pozitivan

Nikad mi nisu poslali SMS za test iako su oba puta bog-zna-kako insistirali da im dam broj mobilnog.

Stigne samo mejl, nekih 25-26 sati kasnije (s tim da sam ja PCR radila zbog simptoma koji lice na koronu, dakle bila sam bolesna, samo od neceg drugog. Nisam se testirala nicad radi putovanja ili radi provere kontakata, odnosno nisam na svoju inicijativu nego samo na lekarski uput).

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Nikad mi nisu poslali SMS za test iako su oba puta bog-zna-kako insistirali da im dam broj mobilnog.

Stigne samo mejl, nekih 25-26 sati kasnije (s tim da sam ja PCR radila zbog simptoma koji lice na koronu, dakle bila sam bolesna, samo od neceg drugog. Nisam se testirala nicad radi putovanja ili radi provere kontakata, odnosno nisam na svoju inicijativu nego samo na lekarski uput).

hvala, mozes li malo o proceduri na mestu testiranja, ko, kada uzima podatke itd...?

Link to comment

https://www.index.hr/sport/clanak/djokovic-prekinuo-trening-nakon-sto-mu-je-trener-pokazao-poruku-na-mobitelu/2332327.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

 

NJEMAČKI Bild javlja da je Novak Đoković prekinuo današnji trening nakon samo pola sata nakon što mu je njegov kondicijski trener Marco Panichi nešto pokazao na svom mobitelu. Đokovićev trening je na terenima u Melbourneu trebao trajati sat i pol duže.

Link to comment

Nego i mene zanima sadržaj razgovora Brnabićke i Morisona (naravno ako je do to tog razgovora uopšte došlo), i šta su dogovorili.

 

Cilj razgovora je, sa Brnabićkine strane (ne mogu reći sa "naše" strane),
- da Nole ne izađe iz svega kao još veći mučenik, jer će mu još više porasti popularnost u odnosu na Vučića

- još važnije, da falsifikat (moja špekulacija, tm) batutove potvrde ne bude raskrinkan inače će u najgorem slučaju naše potrvde (za pcr i vakcine) postati nevažeće i mnogi će se najebati milosne majke Vučiću što je muljao sa Nolom pa sad naši ausvajsi ne važe nigde u svetu

Šta je dala u zamenu za to? Obećanje da će ukoriti Novaka kada se vrati? Obećanje da Rio Tinto ostaje? (mada je RT prevelika koska i bez  AO skandala) itd itd


 

Link to comment
56 minutes ago, stray cat said:

 

21. slem je vrlo bitna stvar, mislim, ko nije u materiji, ne može nikako to da ukapira.

 

 

Ako sve bude koliko toliko normalno, racunam da Novak osvaja jos 2 do 4 slema. Dakle, ako ne osvoji Australiju ali ostane relativno cist, on ce vjerovanto, jos ove godine, osvoji 21. slem.

 

S druge strane ako bi se, Boze zabrani, otvorila istraga, ona bi bila teret i na ovom AO i kasnije tokom godine. Dakle neotvaranje istrage je preduslov za bilo sto.

Edited by Stari tenis fan
Link to comment
35 minutes ago, nssar said:

hvala, mozes li malo o proceduri na mestu testiranja, ko, kada uzima podatke itd...?

Moj DZ na jednom od sporednih ulaza ima kovid ambulantu. Tu udješ, ako ti ne treba i pregled kovid lekara nego samo test onda se u principu ne čeka dugo. Ode se u prostoriju za uzimanje brisa, oni pogledaju ko je lekar koji upućuje (ponavljam, mene je tamo poslao izabrani lekar opšte prakse, i to samo na testiranje da bi otklonio sumnju, budući da nisam imala full kovid simptome. Ja nikada nisam pregledavana, niti mi je bolovanje otvarano i vodjeno od strane lekara iz kovid ambulante). Pitaju me samo za JMBG i broj mibilnog telefona, ukucaju moje podatke i uzmu mi bris iz nosa i grla.

Odem kući i onda mi za 25-26 sati stigne mejl od e-Uprave da je test gotov. Odem na e-Zdravlje i downloadujem PDF fajl testa.

To ti je procedura u mom DZ kada nisi kovidan.

Da mi je neki od testova bio pozitivan, prešla bih na lečenje i vodjenje bolovanja skroz u kovid ambulantu, odnosno kod tamo dežurnog lekara.

Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

@Stari tenis fan

I kakve to ima veze sa Australijom i razgovorima ove klošarke sa njihovom vladom? Tu istragu može da sprovede samo Srbija i to se neće desiti jer bi štetilo režimu. 

 

covek je verovatno pasionirani novakov navijac i netko tko verovatno dugo prati tenis. pojavio se na forumu kada je otisla jumanji (verovatno ga je taj tuzan dogadjaj i doveo nekkao na forum). kao takav, gleda na sve ovo mozda i najvise kroz cisto sportski aspekt i sta je najbolje za novaka u datoj situaciji.

 

unapred se njemu izvinjavam sto uopste komentarisem na ovaj nacin. osetio sam potrebu posto su i pocele druge spekulacije jer neki forumasi vide branjenje lika i dela brnabicke. mozda i gresim

Edited by cedo
  • Hvala 1
Link to comment

I do 3 godine zatvora za njega i nekoga iz Batuta i da niko ne priznaje srpske sertifikate i pad rejtinga za Vučića zato što drka Noleta i zato što nas jebu na granicama. I sve je to jasno i neće se desiti i ne vidim kakve to veze ima sa verovatno kurtoaznim telefonskim razgovorom uličarke koja se odaziva na ime Brnabić sa australijskim zvaničnicima. Eventualno su mogli da se dogovore da ovi ne guraju priču oko lažnog pcr-a kroz svoje medije. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Stari tenis fan said:

Ako sve bude koliko toliko normalno, racunam da Novak osvaja jos 2 do 4 slema. Dakle, ako ne osvoji Australiju ali ostane relativno cist, on ce vjerovanto, jos ove godine, osvoji 21. slem.

 

S druge strane ako bi se, Boze zabrani, otvorila istraga, ona bi bila teret i na ovom AO i kasnije tokom godine. Dakle neotvaranje istrage je preduslov za bilo sto.


Mislim, nije doping u pitanju, siguran sam da ako dobije 7 mečeva u tri dobijena seta, to je to.

 

Pobednik Vimbldona kada su ga svi bitni bojkotovali zbog Nikole Pilića je svejedno upisan kao osvajač slema.

 

Margaret Kort, šta god da pričaju o njoj, i dalje ima najviše osvojenih slemova, ne bi se Serena lomatala zadnjih godina da nije tako.

---

Slem je slem, a naročito 21.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...