Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

12 minutes ago, Joe D said:

stavovi i propisi svakako treba da se menjaju kako se menja situacija, i lose bi bilo da se drzimo kao pijani plota da bismo trigerovali antivaksere ili nesto slicno. samo sto jos nismo ni blizu da imamo tu diskusiju, a ovde je imamo zbog novaka a ne zbog epidemiologije, da se ne lazemo. 

Slažem se, sa tim da ja po ovom pitanju ne diskutujem zbog Novaka. Njegovo ponašanje je neodbranjivo. Bilo bi mrtvih na parkinizima bolnica da se svi ponašaju kao on.

Link to comment
5 minutes ago, cedo said:

 

naravno da treba ... samo ja takvoj drzavi ne bih dao da odrzava takmicenje

a na stranu sto takmicenja u ovim uslovima i ne treba da se odrzavaju

 

Po mom misljenju, prosle godine je situacija bila mnogo nepovoljnija za tenisere koji su ucestvovali na AO. Ove godine su jedino morali da se vakcinisu, sto od prvih 100 muskih tenisera na svetu nisu uradila trojica, od kojih dvojica (Sandgren i Erbe) nisu ni doputovali u Australiju. Prosle godine su ih ubijali onim karantinom zbog kojeg slabije rangirani igraci koji nisu mogli da plate VIP uslove nisu cak ni trenirali kako treba pred turnir.

Link to comment

Ovoliko o mom poznavanju prilika u međunarodnoj politici...

 

 

Joyce Barnaby (wife of DCI Thomas Barnaby from Midsomer murders)  :smiley_hail:

 

Barnaby Joyce (Deputy Prime Minister of Australia) - rumeni rođa :blink:

  • Haha 4
Link to comment
14 minutes ago, Joe D said:

i kako mozes da znas te stvari godinama unapred? ko ti garantuje da francuska nece uvesti nesto slicno ako se ovo protegne do 2024. ?

 

 

ako je vakcina uslov da mozes da odes bilo gde iz svog stana onda je ok

@kralj isti princip

ako je vozacka dozvola uzlov da izvezes kola iz garaza

Link to comment
3 minutes ago, Leia said:

 

Kako da pokupi ako ima antitela od prelezanog kovida pre 2 nedelje :fantom:

 

Tesko ali sada vec ima sasvim dovoljno primera da koronu kace i oni koji su je vec prelezali, cuo sam juce za slucaj zene koja je drugi put fasovala tri meseca nakon prvog puta.

Link to comment

Preskočih 15 stranica, pa ne znam dokle ste došli. Što se tiče Alex Hawke, ja očekujem da ga izbace dan pre prvog meča, tako da nema vremena da uloži žalbu i stave ga pred svršen čin.

 

i još samo jedan mindfuck: Barnaby Joyce bilo kome drži lekcije iz morala? :lolol:

Ljudi (u Australiji) imaju zaista kratko pamćenje. Thank fuck I’m not an Aussie.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Tesko ali sada vec ima sasvim dovoljno primera da koronu kace i oni koji su je vec prelezali, cuo sam juce za slucaj zene koja je drugi put fasovala tri meseca nakon prvog puta.

 

Moguce, moguce... zapravo bi bilo neke poetske pravde u tome

Link to comment
7 minutes ago, dragance said:

Preskočih 15 stranica, pa ne znam dokle ste došli. Što se tiče Alex Hawke, ja očekujem da ga izbace dan pre prvog meča, tako da nema vremena da uloži žalbu i stave ga pred svršen čin.

 

i još samo jedan mindfuck: Barnaby Joyce bilo kome drži lekcije iz morala? :lolol:

Ljudi (u Australiji) imaju zaista kratko pamćenje. Thank fuck I’m not an Aussie.

 

ti cuti .... sa novog selanda

 

 

da dodam :D ... ko zna kako ce da shvatis

Edited by cedo
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:

Ima dakle ljudi koji se allegedly trude sami od sebe, nekima pak trebaju prijetnje, ucjene i packe jer njima kočenje smrdi, zamislili su si da bi mogli istegnuti list na nozi ili izgubiti mojo jer su ispali chicken pred društvom

 

Naravno da ih ima, tim pre se i njihovo ponasanje mora uzeti kao logicki parametar. Govorim sad o meni i tebi i nasem zdravom razumu, ne o tome sta institucije treba da rade s takvim ljudima.

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:

nego, vracanje ne novaka.

onaj famozni "No." na travel formu. kad je on to poslao australijancima? uz trazenje vize ili posle dobijanja vize?

 

1. januara ... popunjavanje free pasa za ulazak u australiju ... kaze agentica da je popunjavala

popunjavao (yes) on opet nesto takvo  u dubaiju pre ulaska u avion

Edited by cedo
Link to comment
5 minutes ago, cedo said:

 

1. januara ... popunjavanje free pasa za ulazak u australiju ... kaze agentica da je popunjavala

popunjavao (yes) on opet nesto takvo  u dubaiju pre ulaska u avion

 

znam ko je to popunio, ali nisam znao kad. ziv bio

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...