Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, Ros said:

sad mi nesto palo na pamet.

ako je novak planirao da muva sa zarazavanjem, zasto nije to napravio po povratku iz spanije?

 

Mislim da bukvalno svaka stavka u njegovim planovima i postupcima u poslednjih mesec dana može da se prokomentariše sa: "Zašto, za ime sveta, nije..."

 

Naiđu ljudima takvi periodi, imao sam i ja jedan pre 20-ak godina.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Mislim da bukvalno svaka stavka u njegovim planovima i postupcima u poslednjih mesec dana može da se prokomentariše sa: "Zašto, za ime sveta, nije..."

 

Naiđu ljudima takvi periodi, imao sam i ja jedan pre 20-ak godina.

 

jel ti zna zena za taj period pre 20-ak godina? :D

 

  • Haha 1
Link to comment

Nadal nije nista muljao; samo su ga Australijanci pustili unutra pre nego sto je smeo

 

Ovaj nas se obrukao za veka. Nije cak ni antivaxxer valjda vec samo sceptic ali ce zauvek ostati idiot koji se protivi nauci. A uz to je i psihopata bez osecaja ili lazljivac, depends da li verujes da je slagao da je bolestan ili da je bio bolestan ali ga nije bilo briga da li ce zaraziti nekoga

Link to comment
2 minutes ago, 3opge said:

zna li se sta je Nadal muljao?

 

 

Zavisi od onoga što će Lancia da odgovori na moje pitanje. Bio je pozitivan 20.12. a ušao u Australiju 31.12. Ako Španija ima 14 dana izolacije onda je prekršio njihov propis, ako je 10 dana onda je na ivici i verovatno prolazi. Ne znam da li Australija osim negativnog testa zahteva da nisi bio zaražen u prethodnih 14 dana, to je Miloš Ninković tvrdio ali nigde nisam video potvrdu.

Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Zavisi od onoga što će Lancia da odgovori na moje pitanje. Bio je pozitivan 20.12. a ušao u Australiju 31.12. Ako Španija ima 14 dana izolacije onda je prekršio njihov propis, ako je 10 dana onda je na ivici i verovatno prolazi. Ne znam da li Australija osim negativnog testa zahteva da nisi bio zaražen u prethodnih 14 dana, to je Miloš Ninković tvrdio ali nigde nisam video potvrdu.

10 dana, sada 7.

Tiley je negde rekao da je negativan test star max 72h dovoljan bez izolacije od 14 dana za dolazak.

Je l bi vam bilo bar malo lakše ako uhvatite Nadala u muljanju?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

10 dana, sada 7.

Tiley je negde rekao da je negativan test star max 72h dovoljan bez izolacije od 14 dana za dolazak.

Je l bi vam bilo bar malo lakše ako uhvatite Nadala u muljanju?

 

Meni ne. Ja nisam video nijednu informaciju koja je na to upućivala a Lanciu pitam jer mi treba crno na belo da poklopim par likova u nekim neforumskim raspravama.

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Meni ne. Ja nisam video nijednu informaciju koja je na to upućivala a Lanciu pitam jer mi treba crno na belo da poklopim par likova u nekim neforumskim raspravama.

Odgovorio ti lancia.

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Meni ne. Ja nisam video nijednu informaciju koja je na to upućivala a Lanciu pitam jer mi treba crno na belo da poklopim par likova u nekim neforumskim raspravama.

Sorry, nisam na tebe mislio.

Link to comment
54 minutes ago, Redoran said:

Ovako tviteraški, rekonstruisaotm bih da je postojao neki neformalni dogovor među prijateljima (TA i federalci) da teniseri sa odobrenim izuzećem prođu pasošku kontrolu bez problema. Ali onda se desio onaj insta story i dogovor je otkazan sa vrha.

Ovo ja pišem sve vreme, ne znam koliko stigne da se vidi ovde zbog vremenske zone. Napisao sam da je juče premiijer Viktorije Den Endrjuz prilično gospodski bocnuo federalce - on se izvukao i niko ga ne pominje, a meni je bilo potpuno neočekivano da oni (Viktorija) puste nevakcinisane na turnir mada im je Đoković u ekonomskom interesu. Mora da ima jaču prepisku sa federalcima koja bi ih još više zakopala.

 

Razgovarao sam sad sa kolegom koji živi u izbornoj jedinicu iz koje je Aleks Hok, kao i što sam očekivao na osnovu onog teksta koji sam kačio o unutatrpartijskom dolasku Morisona na vlast kaže da je klasičan aparatčik i da ume da "liže prave čizme" i da misli da može još dalje da dogura. I on kaže (tongue in cheek, doduše) da ne misli da će da deportuje Đokovića jer pravi probleme samo mailm devojčicama (odnosi se na izbegličku familiju čiji je slučaj nedeljama punio novine kojoj je na kraju dodelio stalni boravak, svima osim najmlađoj ćerci, što znači da i dalje moraju da ostanu u Pertu i da ne mogu nazad u Kvinslend).

 

Što se tiče testa i veštačenja, naravno da je dokazivanje bilo čega tog tipa jako teško i traje jaako dugo - moj kolega iz kancelarije u Beogradu je početkom devedesetih veštačio na suđenjima određenim, khm, državnim službenicima za krađu (ne kraduckanje ;)) koja je bila toliko očigledna u sistemu da je bolelo, ali je trajalo i trebalo je videti samo kakve su izgovore majstori smišljali za određeno, khm, ponavljanje brojeva.

 

SaE

Edited by Gojko & Stojko
Link to comment
8 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Ovo ja pišem sve vreme, ne znam koliko stigne da se vidi ovde zbog vremenske zone. Napisao sam da je juče premiijer Viktorije Den Endrjuz prilično gospodski bocnuo federalce - on se izvukao i niko ga ne pominje, a meni je bilo potpuno neočekivano da oni (Viktorija) puste nevakcinisane na turnir mada im je Đoković u ekonomskom interesu. Mora da ima jaču prepisku sa federalcima koja bi ih još više zakopala.

 

Razgovarao sam sad sa kolegom koji živi u izbornoj jedinicu iz koje je Aleks Hok, kao i što sam očekivao na osnovu onog teksta koji sam kačio o unutatrpartijskom dolasku Morisona na vlast kaže da je klasičan aparatčik i da ume da "liže prave čizme" i da misli da može još dalje da dogura. I on kaže (tongue in cheek, doduše) da ne misli da će da deportuje Đokovića jer pravi probleme samo mailm devojčicama (odnosi se na izbegličku familiju čiji je slučaj nedeljama punio novine kojoj je na kraju dodelio stalni boravak, svima osim najmlađoj ćerci, što znači da i dalje moraju da ostanu u Pertu i da ne mogu nazad u Kvinslend).

 

Što se tiče testa i veštačenja, naravno da je dokazivanje bilo čega tog tipa jako teško i traje jaako dugo - moj kolega iz kancelarije je početkom devedesetih veštačio na suđenjima određenim, khm, državnim službenicima za krađu (ne kraduckanje ;)) koja je bila toliko očigledna u sistemu da je bolelo, ali je trajalo i trebalo je videti samo kakve su izgovore majstori smišljali za određeno, khm, ponavljanje brojeva.

 

SaE

Za koga glasa vecina Srba u Australiji?

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...