Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

spremicu mu sendvic za put, majke mi :D

 

pa onda nek svako svoju avliju cisti :D

 

 

e: kada se zavrsava taj AO? ko ce da trpi ovo jos par nedelja:))

 

 

Edited by roksi
Link to comment
8 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

dakle, gotovo. 

 

Nije rekao kada će ga zamoliti da ode. Možda posle turnira.

 

Šalu na stranu, ovo bi mogao da bude kompromis Australije i Srbije. Da ga ne šutnu zbog papira (i da se to arhiviratm) nego da se vrate na ono što mu i piše u obrazloženju poništenja vize - nije vakcinisan.

 

Sa medijima će morati sam da se izbori, što mu je veća kazna od bilo koje novčane ili uslovne koju bi u Srbiji dobio za kršenje izolacije.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Meni zoo vrt na 5 minuta, spremam se da roknem par kengura i koala.

Idealna prilika da se proba koalovina. Verovatno grozno gorak ukus zbog eukaliptusa, ali ako se stavi u pravi pac...

  • Haha 2
Link to comment

Ovo gore nije sasvim verodostojan citat.

 

Quote

Deputy Prime Minister Barnaby Joyce says the rules must apply to Novak Djokovic, as a decision on the tennis star's future looms ever closer.

Immigration Minister Alex Hawke is able to revoke Djokovic's visa, despite a court decision allowing him to stay in the country.

Mr Joyce said he would not attempt to pre-empt Mr Hawke's decision – but he made his own views clear.

"Obviously most of us thought because Mr Djokovic hadn't been vaxxed twice, he'd be asked to leave," he told Today.

"The vast majority of Australians didn't like the idea that another individual, whether they're a tennis player or the King of Spain or the Queen of England, can come up here and have a different set of rules to what everybody else has to deal with.

"Whether they agree with the rules or not, they believe they should abide by the rules, and that was the issue with Novak Djokovic."


https://www.9news.com.au/national/australia-breaking-news-today-live-coronavirus-updates-and-latest-omicron-headlines-january-13-2022-covid-djokovic-australian-open/bb641b0b-202f-4c75-a7ee-80b31c8f56a8

Link to comment
11 minutes ago, roksi said:

 

zar ne primecujes da su strasti i pomahnitalost na obe strane pa je nekima jednostavno da zmure pred cinjenicama? neki bi toliko silno seleli da je novak iznad svega. ali nije.

 

Primećujem da bi činjenice u krivičnom postupku trebalo da utvrđuje sud a ne tviter. Ništa manje i ništa više od toga.

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, James Marshall said:

Da ali koja je poenta da ga sad ponovo vozaju od imigrantskog hotela do sudije pa na teren itd, turnir počinje za par dana, i da gledaju da dok je na slobodi da tad ima mečeve a da ga u međuvremenu drže u pritvoru. Čovjek je otišao da igra tenis, ako ostane da se nadgornjava s njima principa radi a ne radi učešća na AO, onda i jeste stvarno borac za slobodu, mada je način besmislen. 

 

pa poenta je očigledno u želji da neko bude kažnjen po svaku cenu, bez obzira na postojanje, nepostojanje i kvalitet dokaza. i ne samo da bude kažnjen, nego da kazna bude nesrazmerna. kao kad bi meni neko maznuo olovku sa stola, ja ga sustignem i izvadim mu oko ili polomim nogu.

 

faulova je bilo sa Novakove strane, loše je odigrao ovu partiju, sve to stoji, ali nisu to faulovi koji zaslužuju ovakav malteretman.

Edited by Ted
  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Ja cirkam s ortakom u Str. Bana, zoo nam je na 5 min. 

Jebacemo emue!!

 

srecno!! jer kad te emu pojuri, bice gusto :laugh:  znam iz licnog iskustva :ph34r:

 

(btw njih delimo sa NZ;)

 

 

  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

Ja cirkam s ortakom u Str. Bana, zoo nam je na 5 min. 

Jebacemo emue!!

 

Na sličan način je i nastala korona

Spoiler

Pogledati Covid South Park specijal :D

Spojler za epizodu

 

Spoiler

 

 

 

Edited by Have_Fun
  • Haha 9
Link to comment
5 minutes ago, vememah said:

 

Ovo je solidno drugačiji kontekst od onog prvobitnog tvita. Ne mogu više da opišem koliko mi se gade tzv. mediji.

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...