Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Партибрејкер said:

Da, kontam sad na šta misliš.

Ali brate, da toliko ne razmišljaju da makar urade taj falsifikat da valja, da im ne padne na pamet da će neko to možda da pogleda. Pa samo ta dva PCR-a da daš nekome ko se malo razume u baze podataka, pa će primetiti da je ovaj "stariji" test sa većim ID brojem. Tako tipično za nas, sve površno i nemarno.

I onda on bio u zenu i nije skočio na carinika. Pa najbolje da će da krene da se svađa s njim (dok se razgovor snima, btw) a zna da kod sebe ima taj 1 falsifikat koji mu je bio ulaznica za Australiju.

Sve se slažem sa tobom, mislim očigledno je da čitam danima ovu temu a da me tenis ne zanima puno (osim kad je leto i AO i uključen TV u kuhinji na poslu po ceo dan). Gledao sam ono što Tsai piše i šta je napisao Dežulović i odbijao da poverujem, kažem setio sam se onog tvog kometara i citirao ga pre par dana iz zajebancije. Ali odgledam večeras ovde na TV šta pričaju i zovnem kuma (relevantan autoritet u majčici) i još jednog ortaka iz biznisa i kažu mi da ne budem smešan. Pa jebote, mislim i ja sam magarac, predugo sam ovde, a ja radim "niže", kod mene nema zajebavanja uopšte, mene otprilike zovu da dam krajnju reč kad se ne zna o čemu se radi. Ubiće me sutra od zajebavanja kolege.

 

SaE

Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Po toj tvojoj logici je usput lazirao i testove na antitela koje je dostavio komisiji..

 

AKO je test lažiran, lažirati još jedan za antitela je lako, štaviše vrv lakše.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Friend said:

Da pitam za druga:

 

Postoji li neki konkretan dokaz na kome se zasnivaju optuzbe?

Ili su to ipak samo tviter-pausalne-konstrukcije ciji autori samo pucaju od zla i ljubomore u sebi :fantom:

 

U cemu je razlika izmedju Informera i ovog proganjanja?

 

 

 

Pa razlika što je tviter proganjanje u rangu džihada a informer obično za neke kratkoročne ciljeve.

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Marvin (Paranoid Android) said:

 

AKO je test lažiran, lažirati još jedan za antitela je lako, štaviše vrv lakše.

 

Ne znam da li je lako, nisam nikad radio. U onim izjavama stoji da je podneo vise tih testova.

 

Vidim da se moderatori ne javljaju, pa cu ja onda reci. Nedopustivo je spekulisati da li je neko (u ovom slucaju Novak) pocinio neko krivicno delo. Niko ovde nije nadlezan da sprovodi istragu. Jedno je kritikovati necije javne nastupe, govoriti da li se neko ponasa neodgovorno i sl. Forum tome i sluzi. Ne i za nagadjanje da li je neko pocinio krivicno delo na osnovu tviter pisanija..

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nedopustivo je spekulisati da li je neko (u ovom slucaju Novak) pocinio neko krivicno delo. Niko ovde nije nadlezan da sprovodi istragu. Jedno je kritikovati necije javne nastupe, govoriti da li se neko ponasa neodgovorno i sl. Forum tome i sluzi. Ne i za nagadjanje da li je neko pocinio krivicno delo na osnovu tviter pisanija..

Jel ovo vazi za sve jednako kao za Novaka?

Link to comment
31 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Po toj tvojoj logici je usput lazirao i testove na antitela koje je dostavio komisiji..

 

Ako bi bio ljubazan da pokažeš te testove u spisima, bio bih ti zahvalan. Ja ih nisam našao (doduše nisam stigao baš sve da pregledam, ali jesam one dokumente u kojima su njegovi formulari za putovanja i PCR-ovi), a za razliku od PCR-a ne vidim ni da ih je iko kačio na Tviter.

 

Link na sve sudske spise:

https://www.fcfcoa.gov.au/migration-law/online-file/djokovic

Edited by vememah
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...