Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, morgana said:

 

kakve ima veze sto nije otputovao nultog dana kada mu je to bilo moguce? 

 

Pa teza je da je lazirao da bi mogao tada da putuje. A nije tada otputovao..

Link to comment
3 minutes ago, Партибрејкер said:

Pa ne, zapravo je sve obrnuto. Za njihove izbore ne kontrolišu ništa živo, možeš da glasaš umesto komšije da te niko ne provali. Ali zato na jadnog Noleta šilje patku, istresli mu svu dokumentaciju iz gaća, sve kao fali mu još jedan papir, pa eto sad imamo materijala da ga krivično gonimo.

Ali nećemo, jer tako smo u mogućnosti :sleep:

A meni deluje kao da je čitao šta si ti napisao i krenuo kod lekara "a kad bi bilo najzgodnije da sam bio pozitivan" i oni mu rekli 16. sinko, i onda on lagano otišao kod Aninog bate po potvrdu, šta sad tu, oni slepci u Australiji neće da proveravaju, ne proveravaju ni svoje glasače za ličnu kartu, gde će plutokrate mene bogatuna, rekao mi čika Krejg ...

 

SaE

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa teza je da je lazirao da bi mogao tada da putuje. A nije tada otputovao..

 

sad mozes da svodis situaciju na apsurd i pitanjem zasto nije otputovao odmah prvog sata postizolacionog perioda

Link to comment

A jel u zatvoru ona gospodza sto je kolabirala u prevozu pozitivna dok je isla na kontrolu? Moraju svi bit jednaki pred svim sudovima

Nolo ce platit novcanu kaznu ili ce cak otic u zatvor, sad se naviko na sve uslove... 

Win-win 

Bice ovo najgledaniji aus open, pretilo da ce tenis da ode u djoku, kad ono djoka otiso u tenis

 

  • -1 1
Link to comment
Zapravo on nije bio pozitivan uopste, ni sa decom ni sa Lequipe. Test koji se postavlja kao radjen 16. je radjen 25/6

Da, bio je sve vreme zdrav i opet odbijao da skine masku a na kraju ce da zavrsi u apsani.
Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa teza je da je lazirao da bi mogao tada da putuje. A nije tada otputovao..

ali trebao mu je neg. test 22 da bi mogao da otputuje u španiju, ako se ne varam tamo je dočekao novu godinu, s tim u vezi poz test je morao biti nekog ranijeg datuma :happy:

Link to comment
12 minutes ago, morgana said:

 

kako nema koristi, uz 14 dana izolacije i datum 16. umjesto 26. moze da putuje kad, vec 31. decembra

 

 

edit, tsai, to sa 17. je rekonstrukcija novakovog pr-a, a ne rekonstrukcija dogadjaja. tj, da je saznao za infekciju 17. mi znamo iz njegovih naknadnih rijeci, a za 26. znamo, jel, kroz popularnu forenziku

svakako ne bi išao u izolaciju, jer ne bi ni ušao

Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

Zapravo on nije bio pozitivan uopste, ni sa decom ni sa Lequipe. Test koji se postavlja kao radjen 16. je radjen 25/6

 

Po toj tvojoj logici je usput lazirao i testove na antitela koje je dostavio komisiji..

Link to comment

Da pitam za druga:

 

Postoji li neki konkretan dokaz na kome se zasnivaju optuzbe?

Ili su to ipak samo tviter-pausalne-konstrukcije ciji autori samo pucaju od zla i ljubomore u sebi :fantom:

 

U cemu je razlika izmedju Informera i ovog proganjanja?

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Gojko & Stojko said:

A meni deluje kao da je čitao šta si ti napisao i krenuo kod lekara "a kad bi bilo najzgodnije da sam bio pozitivan" i oni mu rekli 16. sinko, i onda on lagano otišao kod Aninog bate po potvrdu, šta sad tu, oni slepci u Australiji neće da proveravaju, ne proveravaju ni svoje glasače za ličnu kartu, gde će plutokrate mene bogatuna, rekao mi čika Krejg ...

 

SaE

Da, kontam sad na šta misliš.

Ali brate, da toliko ne razmišljaju da makar urade taj falsifikat da valja, da im ne padne na pamet da će neko to možda da pogleda. Pa samo ta dva PCR-a da daš nekome ko se malo razume u baze podataka, pa će primetiti da je ovaj "stariji" test sa većim ID brojem. Tako tipično za nas, sve površno i nemarno.

I onda on bio u zenu i nije skočio na carinika. Pa najbolje da će da krene da se svađa s njim (dok se razgovor snima, btw) a zna da kod sebe ima taj 1 falsifikat koji mu je bio ulaznica za Australiju.

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

ali trebao mu je neg. test 22 da bi mogao da otputuje u španiju, ako se ne varam tamo je dočekao novu godinu, s tim u vezi poz test je morao biti nekog ranijeg datuma :happy:

 

Pa da. Tako da je test koji vazi kao "pozitivan" 16. zapravo radjen 25/6 i pitanje dal je pozitivan uopste. ID mu odgovara kao da je radjen, tj dostavljen 26. 

Link to comment
2 minutes ago, Friend said:

Da pitam za druga:

 

Postoji li neki konkretan dokaz na kome se zasnivaju optuzbe?

Ili su to ipak samo tviter-pausalne-konstrukcije ciji autori samo pucaju od zla i ljubomore u sebi :fantom:

 

U cemu je razlika izmedju Informera i ovog proganjanja?

 

 

 

ID testa radjenog 16. je veci po ciframa od onog koji je radjen 22. i moze biti radjen samo 25. ili 26.

 

Naravno da spekulisemo svi, ali nelogicno je da jedino njegovi testovi od svih imaju tu falinku da je stariji sa vecom cifrom od novijeg

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

ID testa radjenog 16. je veci po ciframa od onog koji je radjen 22. i moze biti radjen samo 25. ili 26.

 

Naravno da spekulisemo svi, ali nelogicno je da jedino njegovi testovi od svih imaju tu falinku da je stariji sa vecom cifrom od novijeg

kad bese bio u spaniji? od kog do kog datuma, pa da se polako rekonstruise hronoloski sve :D

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...