Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

 

Ja sam se pre par dana zajebavao citirajući Партибрејкера, ali ono je stvarno proročanstvo, Alek poslao Đokovića kao prethodnicu.

 

Sad na ovdašnjem TV vidim Đokovićevu majku kako tvrdi da njen sin nije kriminalac, opet transfer neprijatnosti.

 

SaE

Link to comment

ako je nolov test unesen 26, drug okam kaze da je to zato sto je nolo trazio test na taj dan ili uoci njega, a zahtijevao datiranje koje mu dozvoljava najveci komfor, odnosno najraniji odlazak u australiju

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Stari tenis fan said:

Kljucna je stvar falsfikovani test. Test nije falsifikovao Novak nego Batut. To se ne moze dokazati bez krivicne istarge. NE DAO BOG DA SE KRENE TIM PUTEM !!! Srbija bi mogla zavrsiti kao sto je Rusija zavrsila sa dopingom. Srecom, to niko ne pominje.

 

Čuj ne dao bog... Ja jedva čekam da se svet sprda sa ovim našim slepcima na vlasti.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Nadam se da će E uprava izvući pouke iz svega i da će ubuduće namerno preskakati po neki ID da bi imali odstupnicu za ovakva muljanja, zlu ne trebalo.

Imaju lak način, pređu na GUID. Tu nema inkrementa a svaki je jedinstven.

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

ako je nolov test unesen 26, drug okam kaze da je to zato sto je nolo trazio test na taj dan ili uoci njega, a zahtijevao datiranje koje mu dozvoljava najveci komfor, odnosno najraniji odlazak u australiju

 

Ali on ne moze da posalje u Australiju da je pozitivan dok ne dobije test koji to potvrdjuje. Ako je tek 26. dobio potvrdu da je pozitivan, nema nikakve koristi da stavi datum deset dana unazad. Ionako ne moze nigde da putuje dok je pozitivan.

Link to comment
2 minutes ago, Gojko & Stojko said:

 

Ja sam se pre par dana zajebavao citirajući Партибрејкера, ali ono je stvarno proročanstvo, Alek poslao Đokovića kao prethodnicu.

 

Sad na ovdašnjem TV vidim Đokovićevu majku kako tvrdi da njen sin nije kriminalac, opet transfer neprijatnosti.

 

 

 

Pa ne, zapravo je sve obrnuto. Za njihove izbore ne kontrolišu ništa živo, možeš da glasaš umesto komšije da te niko ne provali. Ali zato na jadnog Noleta šilje patku, istresli mu svu dokumentaciju iz gaća, sve kao fali mu još jedan papir, pa eto sad imamo materijala da ga krivično gonimo.

Ali nećemo, jer tako smo u mogućnosti :sleep:

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ali on ne moze da posalje u Australiju da je pozitivan dok ne dobije test koji to potvrdjuje. Ako je tek 26. dobio potvrdu da je pozitivan, nema nikakve koristi da stavi datum deset dana unazad. Ionako ne moze nigde da putuje dok je pozitivan.

 

Kako je 26.dobio potvrdu da je pozitivan ako je sam rekao da je 17. saznao?

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ali on ne moze da posalje u Australiju da je pozitivan dok ne dobije test koji to potvrdjuje. Ako je tek 26. dobio potvrdu da je pozitivan, nema nikakve koristi da stavi datum deset dana unazad. Ionako ne moze nigde da putuje dok je pozitivan.

 

kako nema koristi, uz 14 dana izolacije i datum 16. umjesto 26. moze da putuje kad, vec 31. decembra

 

 

edit, tsai, to sa 17. je rekonstrukcija novakovog pr-a, a ne rekonstrukcija dogadjaja. tj, da je saznao za infekciju 17. mi znamo iz njegovih naknadnih rijeci, a za 26. znamo, jel, kroz popularnu forenziku

Edited by morgana
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

kako nema koristi, uz 14 dana izolacije i datum 16. umjesto 26. moze da putuje kad, vec 31. decembra

 

Pa nije otputovao 31. decembra, a ne bi ni mogao ako je i dalje pozitivan..

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:

a mogao bi se i batut javiti.

u bazi je svaka promena zabelezena. ne bi trebao da bude problem da se sve pronadje 

Zavisi kako je baza napravljena... Zamisli, možda nema log?

 

12 minutes ago, Tsai said:

drugo tebi se odmah kreira ID, a morao je da sazna nekako da je pozitivan

 

Pa neznam kako to zamišljaš, ali ID je najverovatnije autoincrement koji se popunjava prilikom unosa u bazu... Što ne mora biti nikako automatski kada se kreira rezultat u labu...

  • +1 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Pa nije otputovao 31. decembra, a ne bi ni mogao ako je i dalje pozitivan..

 

kakve ima veze sto nije otputovao nultog dana kada mu je to bilo moguce? 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...