Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Ros said:

 

npr., razllika u ID-u od 22.12 kod novaka i danasnjeg broj testiranih je 170,000, a samo juce i danas je napravljeno oko 60,000 testova

 

Jesi siguran da je 60.000 PCR testova? Za antigenske koliko znam ne ide ova potvrda, samo PCR.

  • +1 1
Link to comment
Spoiler

btw, ortaci su skupili 16 pcr-ova zasad iz raznih labova, i uvek ide uzbrdo, redom. nista nije preko reda (imam ovlascenje od njih da postavim ovo)

 

1357XXX (29.10.2020.)
2231XXX (22.12.2020.)
2396XXX (04.01.2020.)
3740XXX (16.04.2021.)
4032XXX-4033XXX (više komada, svi 11.05.2021.)
4283XXX (04.06.2021.)
4759XXX (30.07.2021.)
6023XXX (12.10.2021.)
7391XXX (26.12.2021.)
7391XXX (26.12.2021.)

 

Link to comment
19 minutes ago, Sammael said:

 

Jesi siguran da je 60.000 PCR testova? Za antigenske koliko znam ne ide ova potvrda, samo PCR.

 

ide i za antigenske.

evo moj test od juna 2021:

 

image.png.93c6c266097d29ed232031dfe9a226f1.png

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Travel Declaration se može zameniti i napraviti potpuno nov dokument. Moguće je da službenik Tennis Australia koji mu je to popunjavao, nije od njega dobio informaciju o Španiji, što opet ne mora da implicira laganje već slučajni propust. Ne znam na koju foru TA može da prikupi 100% pouzdano yes-no od nekoliko stotina tenisera u čije ime popunjavaju deklaraciju. Negde će sigurno da dođe do promene plana u poslednji čas.

 

Samo pitanje je malkice rogobatno jer traži od tebe da im predvidiš budućnost ako popunjavaš unapred ("have traveled or will travel"). Kada apliciraš za UK ili US vizu, traže ti da izlistaš zemlje u koje si putovao u prethodnih 10 godina ali ne i da ih unapred obavestiš da li još negde planiraš da putuješ pre nego što im se pojaviš na granici.

 

To stvarno deluje kao honest mistake, obaška što ima ovu drugu formu iz Dubaija gde je odgovor Yes i pokriva put u Španiju.

 

slazemo se da je negde bio propust ali ne znam bas koliko ce 'honest mistake' da pije vode, ko god da je popunjavao formular. sumnjam da bi to moglo da mu pomogne. al videcemo.

 

svejedno, to pitanje oko formulara ispada kao jedan od bitnih i otkrivajucih elemenata u kompletnom puzzle-u. 

 

ne znam zasto ceka toliko dugo da se oglasi i objasni celu pcr i putovanja/formular pricu? ovako samo deluje kao da nesto krije. 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

ide i za antigenske.

evo moj test od juna 2021:

 

Izvini, loše sam se izrazio. Hteo sam da kažem da iako antigenski ulaze u statistiku, ne znam da li se vode na isti način kao i PCR (sa ovim ID-om) jer nisam dobio potvrdu o antigenskom koji sam radio u decembru na mail a i ne vidi se na eUpravi nigde. Da li antigenski ima na sebi QR kod koji vodi na stranicu identičnu onoj za PCR sa istim ID-om (šifra potvrde)?

Link to comment
5 minutes ago, Sammael said:

 

Izvini, loše sam se izrazio. Hteo sam da kažem da iako antigenski ulaze u statistiku, ne znam da li se vode na isti način kao i PCR (sa ovim ID-om) jer nisam dobio potvrdu o antigenskom koji sam radio u decembru na mail a i ne vidi se na eUpravi nigde. Da li antigenski ima na sebi QR kod koji vodi na stranicu identičnu onoj za PCR sa istim ID-om (šifra potvrde)?

 

sve je isto. sve se vuce iz jedne baze

 

image.png.9630bfd859a70dae3fd69683c3942ce7.png

 

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment

Ja sam jednom radio u hotelu i došao neki Rus sin nekog tajkuna, i ja zaboravim da prijavim boravišnu i jedan dan zovu frka gdje prijava ovaj hoće da ide negdje a nema boravišne u glavnoj centrali za imigracione poslove jer je već tu nekoliko dana. Sva sreća poslao sam neki excel lokalnom mupu sa njegovim podacima, pa sam taj dan morao ponovo pisati boravišnu i tako sam se izvukao i nisam letio s posla.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, boldrock said:

 

Djokovicev ID od 16. je veći od onog od 22.

 

Rose, da možda iznova anonimizuješ svoj test?

 

ziv bio.

mada, manje vise nije strasno. :)

 

Link to comment

Totalno ne kapiram da ljudi i dalje žele da Đoković igra na turniru kada je evidentno da su falsifikovali. Tuga je da iz fotelje naručiš test da budeš pozitivan da bi igrao a evo, danas, ljudi čekaju satima i smrzavaju se da se testiraju, i mole se bogu da su negativni. Koji raspad 

  • +1 6
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...