Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, Lancia said:

Brt, ovde pretice materijala za film, morace serija da padne.

 

Više je za dokumentarac, na ID kanalu. Ili ono na National geographicu- ćorkiran u inostranstvu

Link to comment
u svakom slučaju, ova pizdrija sa pcr testovima zaslužuje temeljniju istragu ovde u Srbiji
 
ako se zaista pokaže da je tu bilo nezakonitog postupanja, docnijeg unošenja, izdavanja lažnih potvrda isl, to bi podrazumevalo i krivičnu odgovornost i postupak
 
mada, u Srbiji to može da se okonča tako što će Vućić naprosto još jedno lice da doda na svoju "ne dam" listu (pored Gašića, Lončara itd, može tu da završi i neko od Đokovića)

Da brate treba da ode u zatvor jer je lazirao test da je bolestan posto je toliko zdrav da ga je i ova prehlada mimoisla a bez nje ne moze da igra tenis.
Cujete li vi nekad sebe sta pricate i pisete... Umesto da se zgrazavate ove nakazne birokratije i oduzimanja ljudskih prava zdravim ljudima vama je problem vas sopstveni velikan jer je valjda previse zdrav. Da su hteli da imaju bolje botove po terenu ne bi im bolje isprali mozak.
  • +1 1
  • -1 5
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

neka provjeri neko sa svojim testom, ovo sto kazu blokovi bi znacilo da se qr kod uvijek iznova generise

Sva sreca te nista ne razumem ko brat Maksa.

  • Haha 3
Link to comment
31 minutes ago, Sammael said:

Neće njega, nas će. 

 

Sad ima da odjebu sve testove i sertifikate iz Srbije.

Šta samo ovo, ima da nas izbace iz Šengena, pa vi Svrbi oped pred ambasade u redove. 

Link to comment
55 minutes ago, Leia said:

Ok ja ovo stvarno ne razumem, mislim taj Everest. Valjda sto nisam sportski tip a ni moje okruzenje, bukvalno nista mi ne znaci

 

Nije pitanje šta znači tebi već građanima sveta. Srećom, dosta sam proputovao, kad kažeš Srbija  90% ljudi odgovara Đokovik.

Da li je nekome važno ili nije, nebitno je, ali realno, tako je...

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Sva sreca te nista ne razumem ko brat Maksa.

 

ma teza je da qr kod odrazava vrijeme kada skinemo dokument sa sajta, a ne kada je pcr unijet u sistem. to ne mogu da provjerim, nemam kod sebe potvrdu o vakcinaciji ni pcr da bih svoje dokumente koristila kao test.

Edited by morgana
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Nije pitanje šta znači tebi već građanima sveta. Srećom, dosta sam proputovao, kad kažeš Srbija  90% ljudi odgovara Đokovik.

Da li je nekome važno ili nije, nebitno je, ali realno, tako je...

 

meni holanđani u grčkoj vikali dušan tadić, tačno gospocki narod :happy:

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...