Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 hours ago, Sammael said:

Sad realno. Uopšte me ne bi čudilo, profesionalno govoreći, da je upit rađen tako da u slučaju timeouta prema bazi (a sistem JESTE bio opterećen u tom momentu) vraća "negativan" po difoltu. I mnogo grđe brljotine sam viđao po informacionim sistemima.

 

Ima dosta smisla, rekao bih da se dosta više mučio da prikaže rezultat kad mi je prikazao da je negativan.

Link to comment

Meni stvarno nije jasno kako ne kontate. To je tzv Šredingerov test, nit je pozitivan nit je negativan, nego u egzistira nekoj superpoziciji ta dva stanja i samo kad želite da proverite rezultat onda dođe do kolapsa u jednu od te dve vrednosti

  • +1 1
Link to comment

u svakom slucaju, batut bas i nema racunicu da mijenja dokument. da ima to bi bilo samo pod pritiskom odozgo, a taj bi se pritisak vec ogledao u izjavama vucicevih imbecila. vjerovatnije je da je baza krs.

  • +1 1
Link to comment

Ma to sa mijenjanjem baze je iskreno toliko nevjerovatno i glupo, da pomisliš tačno da je nekom snsovcu palo na pamet da uradi nešto za Nola na svoju ruku, ali i dalje mi je to nepojmljivo, sa sve tajmingom. Ali da ispadaju iz ormara kosturi koji sve više odaljuju priču i samog Đokovića od zdravog razuma, ispadaju. Ovo sa pozitivnim testom i neodgovornim ponašanjem je (za sad) najgore.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, morgana said:

u svakom slucaju, batut bas i nema racunicu da mijenja dokument. da ima to bi bilo samo pod pritiskom odozgo, a taj bi se pritisak vec ogledao u izjavama vucicevih imbecila. vjerovatnije je da je baza krs.

 

al gde bas sad, majku mu... :rolf:

(da se ispostavi da je baza krsh)

Edited by Djuro
  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:

 

al gde bas sad, majku mu... :rolf:

(da se ispostavi da je baza krsh)

 

vjerovatno je krs oduvijek; mene vise brine sto je batut dovoljno krs da uopste odluci da izidje dobrom nolu u susret i obezbijedi pozitivan test bez pokrica. tj, pod pretpostakom da je dobri nolo falsifikator, a ne sasvim neodgovorno djubre koje svjesno siri zarazu.

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Datum izdavanja ove potvrde o pozitivnom testu ako ništa drugo kaže da je ovaj već 16. uveče morao da zna da je pozitivan.

 

Otišlo u spam folder, nije video :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

fejk test je naštm problem, zbog države u kojoj živimo gde je jebeno sve moguće, što nije da nismo znali. ovo drugo je toliko zlo, kad gledam kroz prizmu 50k preminulih, da reči nemam

ako je test lazan, a novak je na osnovu njega trazio i dobio izuzece, onda je to itekako problem i australije jer je to verujem krivicno delo, laziranje testa kako bi usao u drzavu.

druga stvar, ako je test laziran onda lako moze da se desi da drzave jednostavno ne priznaju pcr test iz srbije jer smo izgubili sav kredibilitet. i onda bi djovak usrao hiljade ljudi iz svoje zemlje.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, rock bob said:

ako je test lazan, a novak je na osnovu njega trazio i dobio izuzece, onda je to itekako problem i australije jer je to verujem krivicno delo, laziranje testa kako bi usao u drzavu.

druga stvar, ako je test laziran onda lako moze da se desi da drzave jednostavno ne priznaju pcr test iz srbije jer smo izgubili sav kredibilitet. i onda bi djovak usrao hiljade ljudi iz svoje zemlje.

I ne treba nam! Samo da on može da putuje i igra tenis :fantom:

Link to comment

Da ne zaboravim, bilo bi u redu da se neko makar izvini i nadoknadi troskove onoj ceskoj teniserki koja je ispala kolateralna steta jednog sumanutog postupka iako nije imao nikakve veze sa njom.

  • +1 7
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Ma to sa mijenjanjem baze je iskreno toliko nevjerovatno i glupo, da pomisliš tačno da je nekom snsovcu palo na pamet da uradi nešto za Nola na svoju ruku, ali i dalje mi je to nepojmljivo, sa sve tajmingom. Ali da ispadaju iz ormara kosturi koji sve više odaljuju priču i samog Đokovića od zdravog razuma, ispadaju. Ovo sa pozitivnim testom i neodgovornim ponašanjem je (za sad) najgore.

Ovo vrišti na intervenciju Srđana Đokovića i E bajo ae mi završi ovo, treba mi. Zašto naša vlast ne bi prihvatila da mu učini uslugu? Sad još samo da vidimo kako će tu uslugu vratiti Novak koji sa ovom, najvećom svinjarijom verovatno ni nema veze.

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...