Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Novak s ovim nema veze, ovi su brljjotine srpskih vlasti koje će razjebati kredibiltet veoma bitne institucije po javno zdravlje zarad pomaganju Novaku  u Australiji. 

Za ovo bi trebalo neko debelo da odgovara, jer ako je Novak podneo medicinsku deokumentaciju koja izdata u Srbiji, kako sad dokazati da je krebilna nakon ovih brljotina.

 

 

 

Da. Ako verujes da skoro mesec dana na sajtu e-uprave stoji da je test pozitivan, odjednom se neko setio da ga prepravi u negativan zbog Novakovog imidza u Srbiji (koji, uzgred, ne bi bio ugrozen ni da sad uzme kalasnijikov i zaredja po slucajnim prolaznicima u Knez Mihajlovoj) da bi se brze-bolje setio da mora da bude pozitivan jer je to osnov po kojem je Novak uopste u Australiji i promenio ga ponovo. Za tih deset minuta je slucajno ceo svet, ukljucujuci i Bena Rotenberga, eto slucajno svratio da proveri sta pise na sajtu e-uprave. Po zavrsetku sudskog procesa u kojem je australijski sudija nalozio presudom da se Novaku nadoknade troskovi zbog nezakonitog oduzimanja vize i ceka osnov po kojem bi mu u novom postupku osporili vizu. I sve se to desava uz saglasje velikog broja ljudi u Batutu koji veoma dobro znaju da bi takav spektakl potencijalno mogao da ospori validnost testova za sve gradjane Srbije koji su testirani.

 

Na kraju je svako verovanje legitimno pa u to ne bih da ulazim, svako veruje u ono u sta hoce da veruje.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

Ček znači majstor je izmenio covid potvrdu u fotošopu, ali je zaboravio da ima i qr kod? :s_d:

 

Nole Srbine!

Nisi u toku, jutros je bilo sve kako treba. Neki slučajni bug u sistemu verovatno.
 

neko pitao što drže konferenciju a nemaju odgovore - pa zbog atmosfere u narodu.

Link to comment

Sad realno. Uopšte me ne bi čudilo, profesionalno govoreći, da je upit rađen tako da u slučaju timeouta prema bazi (a sistem JESTE bio opterećen u tom momentu) vraća "negativan" po difoltu. I mnogo grđe brljotine sam viđao po informacionim sistemima.

 

To je daleko verovatnije nego ova judeomasonska zavera implicirana gore.

 

A opet mi je još verovatnije da je neko vežbao da li radi ručni update "ako zatreba."

  • +1 6
Link to comment
Quote

Захвалан сам што је Судија донео пресуду да ми се врати виза за боравак у Аустралији. Упркос свему што се дешавало у протеклој недељи,желим да останем и такмичим се на Аустралијен Опен-у. Остајем концентрисан на тенис. Путовао сам овде да би учествовао на једном од најбитнијих турнира у историји и дефитивно мом најуспешнијем. Тренутно толико могу да напишем и наравно једно огромно ХВАЛА свима широм света који су ми пружали подршку и снагу и охрабривали ме да останем присебан и јак 🙏

https://www.instagram.com/p/CYjQ2tovSid/

Link to comment
Just now, Sammael said:

Sad realno. Uopšte me ne bi čudilo, profesionalno govoreći, da je upit rađen tako da u slučaju timeouta prema bazi (a sistem JESTE bio opterećen u tom momentu) vraća "negativan" po difoltu. I mnogo grđe brljotine sam viđao po informacionim sistemima.

 

To je daleko verovatnije nego ova judeomasonska zavera implicirana gore.

 

A opet mi je još verovatnije da je neko vežbao da li radi ručni update "ako zatreba."

 

Tebra Y2K

  • +1 1
Link to comment

Kad smo kod verovanja

Ovako je to bilo: 16.12. uredjen test negativan, Novak nastavlja svakodnevne aktivnosti, sledece vece laborant sanja san koji mu govori da ponovo obradi novakov uzorak. Na svoje zaprepascenje test je pozitivan ... zove Novaka i kaze mu brate ti si pozitivan od prekjuce .... place ... izgubicu posao .... Novak kao svaka dobra dusa keze OK, ja cu cutati i idem u izolaciju ... ne brini niko nece zasnati ...

jbga, Austalija zasrala ... zao mi coveka, ostace bez posla :cry:

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

Nisi u toku, jutros je bilo sve kako treba. Neki slučajni bug u sistemu verovatno.
 

neko pitao što drže konferenciju a nemaju odgovore - pa zbog atmosfere u narodu.

 

nisam, obuzeo me neki život od jutros, sad tek stižem. jbm ti život

 

ako je došlo dotle onda je najbolje da predsednik Vučić izvrši uvid u dokumentaciju i da kaže pa šta da je sve u redu, da narod ne brine. ne mora da otkriva detalje

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Sammael said:

Sad realno. Uopšte me ne bi čudilo, profesionalno govoreći, da je upit rađen tako da u slučaju timeouta prema bazi (a sistem JESTE bio opterećen u tom momentu) vraća "negativan" po difoltu. I mnogo grđe brljotine sam viđao po informacionim sistemima.

 

To je daleko verovatnije nego ova judeomasonska zavera implicirana gore.

 

A opet mi je još verovatnije da je neko vežbao da li radi ručni update "ako zatreba."

 

Prosto ne verujem da je to tehnički moguće. U slučaju timeouta ne bi vratio ništa, a kamoli defaultnu vrednost za samo jedno polje. Pre bih poverovao da je neko izfotošopovao u NEGATIVE, razdelio po tviteru jer hoće još malo dodatno da zakuva, ali ne znam koliko različitih ljudi je delilo skrinšotove, ni da li je odavde recimo neko zaista primetio drugačije rezultate.

 

Dakako, najverovatnija opcija je da budale iz administracije Batuta bivaju budale.

Link to comment

Sta smo mi danas ovde imali, real time promen na b92, kako ko ovde nesto napise tako oni tamo preprave, sad ovo sa baututom isto kako mi kazemo tako bude. 

Jos je onaj neki rotenberg citao pa preneo u svet. Cenim da neko ovde zna i onog sudiju u melburnu od sinoc, tako je isto bilo od pocetka jutros/sinoc, covek poceo da prica kao mi - sta je bilo, sta je covek mogao, pa sve je predao, pa nema vise sta, sta vi u stvari hocete i sl.

 

Link to comment
Just now, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Prosto ne verujem da je to tehnički moguće. U slučaju timeouta ne bi vratio ništa, a kamoli defaultnu vrednost za samo jedno polje. Pre bih poverovao da je neko izfotošopovao u NEGATIVE, razdelio po tviteru jer hoće još malo dodatno da zakuva, ali ne znam koliko različitih ljudi je delilo skrinšotove, ni da li je odavde recimo neko zaista primetio drugačije rezultate.

 

Dakako, najverovatnija opcija je da budale iz administracije Batuta bivaju budale.


nije fotošop, u jednom trenutku oko 14:20 sam otvorio link sa QR i pokazao mi je negativni rezultat. 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...