Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Arkadija said:

Što, zar bi se turnir otkazao ako on ne učestvuje? Zar bi neko od tenisera i teniserkiz protesta otišao kući? Oće to malo sutra. 

 

Pa ne znam, na nekom od onih stranih blogova stoji da je to rekao. Ako neće dalje da eskaliraju onda mora da izbaci neka opšta mesta kako bi zatvorio priču.

Link to comment
1 minute ago, BarryWhite said:

Ako se radi rutinsko testiranje

 

16.12.

Quote

NOVAK JE U VELIKOM PROBLEMU! Košarkaš Barselone koji se slikao sa Đokovićem u Pioniru pozitivan na korona virus! Zna li Nole ovo?

kurir.rs/sport/kosarka/3831313/novak-je-u-velikom-problemu-kosarkas-barselona-koji-se-slikao-sa-djokovicem-u-pioniru-pozitivan-na-korona-virus

Link to comment
5 minutes ago, vememah said:

 

16.12.

kurir.rs/sport/kosarka/3831313/novak-je-u-velikom-problemu-kosarkas-barselona-koji-se-slikao-sa-djokovicem-u-pioniru-pozitivan-na-korona-virus

 

hayes-davis je testiran posle novakovog testa. testirali su ga po dolasku u atinu, a barcelona je to objavila oko 17h taj dan

 

https://www.fcbarcelona.com/en/basketball/first-team/news/2418730/nigel-hayes-davis-tests-positive-for-covid-19

Edited by Ros
Link to comment

meni je u svemu ovome (jer je ipak bio u kontaktu sa tim pozitivnim košarkašima) najlogičnije da je bio pozitivan, možda koji dan kasnije, a u dogovoru sa plavušom (a i bila je na prostestu, dakle bliska sa familijom), lažiran datum testa

moj mozak nije u stanju da shvati da bi se on pozitivan šetkao okolo, toliki kreten ipak nije

 

šta znam, pisalo se da taj datum treba da bude 16.

Link to comment
18 minutes ago, dùda said:

nakon svega ima da kažem samo jedno

 

ne treba da ostaje u au iz milion razloga, jedan od njih je što je garant lažirao test 

ima još opcija da je lažiran datum, to ne sumnjam da se u majčici sve odradi bez problema a da izgleda skroz validno

 

negde na neko malo ostrvo da tihuje :dry:

Nažalost, ne mora da znači da je lažirao test. Imamo video snimak kako se grli sa zaraženim čovekom nekoliko dana pre testa. Ja sam bio na tom događaju, slikao se Novak sa milion ljudi. Pun Pionir, dernjava i tako dalje, on naravno većinu vremena bez maske. To samo tog jednog dana. Kažem nažalost zato što je meni lažiranje testa prihvatljivije od druge opcije, ali ne mogu da garantujem da nije toliko zastranio da uopšte ne veruje da je korona neka opasnost i/ili da veruje da ne može da je prenese jer nema simptome ili tako nešto. Da veruje da je opasno i da je išao među ljude, to već nema šanse. Ništa od toga ga naravno ne opravdava, ovo je težak skandal. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, BarryWhite said:

Ako se radi rutinsko testiranje onda je logicno da nije bio u izlociji dok je cekao rezultate, ja sam puno puta isao da se testiram zbog putovanja i nikad se nisam izolovao dok sam cekao rezultate. Gledao sam moje PCR testove koje sam dobio mailom i bio ih je poprilican broj i stizali su sat, dva nakon vremena koje je pokazano kao "Datum izdavanja rezultata". Sto znaci da je Novak dobio rezultate 16/12/2021 da kazem najkasnije do ponoci. E sad ostaje kao moguce obrazlozenje da je taj mail video tek 17/12/2021 u nekom trenutku u toku dana i da se tad izolovao. Pominje se neka poseta francuskih novinara 18/12/2021 i ako ih je taj dan primio za to vec ne postoji nikakvo objasnjenje za takav potez. 

 

eto  .... jesam rekao

 

Barri ... 17. se slikao u teniskom savezu sa gomilom ljudi

Link to comment
14 minutes ago, Arkadija said:

Što, zar bi se turnir otkazao ako on ne učestvuje? Zar bi neko od tenisera i teniserkiz protesta otišao kući? Oće to malo sutra. 

Pa, ne bi se otkazao turnir ali bi mnogo i izgubio. Turnir za GOAT-a i rekordni AO što je ovim cirkusom podignuto na 10-ti stepen. Ovakav publicitet verovatno nije imao nijedan teniski turnir u istoriji.

Link to comment
28 minutes ago, Tsai said:

 

meni je nesto drugo u glavi

 

zamisli da si najbolji teniser svih vremena. oborio gomilu rekorda, prethodna sezona skoro savrsena, ostao je samo taj jedan rekord koji bi te zacementirao na vrhu za sva vremena.

 

i ti napravis - OVO

:lolol:

 

To bi u holivudskom filmu odvuklo stvar u SF

 

ono, vakcine, chipovi, duboka drzava krije tajne vanzemaljaca, bermudski trougao i misteriozne granitne kocke iz Perua, u epicentru svega toga Srbin inadzija. Kraj filma - Novak tesno pobedjuje osmokrakog vanzemaljca reketom i spasava kapitol i sve ostalo

 

Brus Vilis govna da jede

Link to comment
2 hours ago, keitel said:

 

Rotenberg je objavio to na tviteru, kao i Lekip. Otprilike nije moglo da grune jače.

 

Dobro Rotenberg je debilčina na kub. On je razlog zbog kojih postoje gadovi ko Faraž 

Link to comment
16 minutes ago, Redoran said:

U teoriji može ali u praksi nije toliko lud. Evo izgleda da je Morison izjavio nešto u fazonu teramo dalje, ubeđeni smo da smo u pravu ali loptica je okrugla, radna mesta, ovo-ono, treba nam ovaj turnir.

 

Ako G&S ili neko drugi iz Australije može da potvrdi da je stvarno to rekao.

Nisam video da je to rekao, a što se otkazivanje vize tiče, ako na ovom svetu postoji politički ljigavac i oportunista to je Skot Morison (čak i blesavi Vučić stalno izgleda ozbiljan, Morison se otvoreno potuljeno smeje kad odgovara na pitanja gde zna da mu ne mogu ništa), tako da nšta ne bih isključio iako mislim da je malo verovatno da Đokoviću otkažu vizu u sadašnjim okolnostima. Blamaža o kojoj se ovde piše je ipak mala u o dnosu na blamažu koju je Morison doživeo od Makrona povodom otkazivanja dila sa francuskim podmornicama gde ga je Makron direktno prozvao da laže, ovde je za razliku od Francuske (i posredno US) umešana samo Srbija i Vučić tako da međunarodna šteta nije velika i on če da igra kako misli da mu odgovara za unutrašnje okolnosti. U slučaju konfrontacije sa Francuskom su od bivših premijera reagovali i Rad i Kiting i Turnbul, ovoga puta ga je tovario samo Rad tako da je i to neki indikator ozbiljnosti.

 

Usput, ako iz čitave ove epizode epilog bude da bas srpski glasači (a ja sam ubeđen da deo srpske dijaspore koja bezrezervnoo podržava Đokoviča ovde pre glasa za liberale pre nego za laburiste ili zelene) donesu prevagu na sledećim saveznim izborima, to je tek win-win situacija i za mene dovoljno, bez ikakvog razmatranja dolazećih dešavanja na AO. U tu svrhu (razmatranja AO) ima dobar članak sportskog komentatora iz Heralda:

The unpopular truth: The Open will be better for Djokovic’s presence

SaE

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

eto  .... jesam rekao

 

Barri ... 17. se slikao u teniskom savezu sa gomilom ljudi

Kao sto sam vec napisao kao moguce objasnjenje je da je video email (ili da je dobio infromaciju) da je pozitivan 17.12.2021 u toku dana. Sa jedne strane razumem da neko ne veruje u to ali opet sa druge strane je cinjenica da ga posle 17.12.2021 nije bilo na javnim okupljanjima sto znaci da se izolovao....Opet ostaje ta prica za 18.12.2021 i posetu francuskih novinara...

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...