Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

nakon svega ima da kažem samo jedno

 

ne treba da ostaje u au iz milion razloga, jedan od njih je što je garant lažirao test 

ima još opcija da je lažiran datum, to ne sumnjam da se u majčici sve odradi bez problema a da izgleda skroz validno

 

negde na neko malo ostrvo da tihuje :dry:

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, mraki said:

Njegov pcr test iz batuta, moze se proveriti i QR kod i videti da je pravi.
Dobio rezultat 16. uveče.

A koji je uopšte source ovog testa?

 

QR kod ne sadrži nikakve datume, pa bi ovaj scan i dalje mogao biti modifikovan - tipa lažnim datumom završetka testiranja (pa čak i oba datuma bi mogla biti lažna - npr. ako je ovo test iz prošle godine.

Link to comment
2 minutes ago, Spooky said:

A koji je uopšte source ovog testa?

 

QR kod ne sadrži nikakve datume, pa bi ovaj scan i dalje mogao biti modifikovan - tipa lažnim datumom završetka testiranja (pa čak i oba datuma bi mogla biti lažna - npr. ako je ovo test iz prošle godine.

 

dokazni materijal njegovih advokata.

its over

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, aram said:

kako sad ovo?

Ako neko uopšte misli da će taj konkretan ministar da donese odluku na svoju ruku, nek pročita ovaj članak od pre dve i po godine o zakulisnim radnjama prilikom unutarpartijskog zbacivanja liberalnog predsednika vlade Malkolma Turnbula (inače u poređenju australijskih i srpskih uslova Turnbul je bio 1 Đinđić u poređenju sa Morisonom koji je kao neki Beba Popović) i obrati pažnju na ulogu koju je u čitavoj epizodi odigrao Aleks Hok.

 

Meni sad deluje da su šanse za to sve manje, a drago mi je da sam video i da je jedan od komentara u Heraldu pomenuo "vajb" (koji sam i ja pominjao na ovoj temi pre par dana) iz australijskog kultnog filma "The Castle" u kojem lik koji živi pored aerodroma dobija spor na Vrhovnom sudu nakon što je izgubio na nižoj instanci. Obavezno pogledajte film za bolje razumevanje čitave ove priče sa Đokovićem.

 

SaE

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Novak na poen do GS21, uleće ministar i ekipa i izbacuju ga napolje, da ne bi bio GOAT...

 

Holiwood čezne za tako nečim....

 

meni je nesto drugo u glavi

 

zamisli da si najbolji teniser svih vremena. oborio gomilu rekorda, prethodna sezona skoro savrsena, ostao je samo taj jedan rekord koji bi te zacementirao na vrhu za sva vremena.

 

i ti napravis - OVO

:lolol:

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

znaci moze da mu kenseluje usred finala ?

:lolol:

 

U teoriji može ali u praksi nije toliko lud. Evo izgleda da je Morison izjavio nešto u fazonu teramo dalje, ubeđeni smo da smo u pravu ali loptica je okrugla, radna mesta, ovo-ono, treba nam ovaj turnir.

 

Ako G&S ili neko drugi iz Australije može da potvrdi da je stvarno to rekao.

Link to comment
10 minutes ago, dùda said:

nakon svega ima da kažem samo jedno

 

ne treba da ostaje u au iz milion razloga, jedan od njih je što je garant lažirao test 

ima još opcija da je lažiran datum, to ne sumnjam da se u majčici sve odradi bez problema a da izgleda skroz validno

 

negde na neko malo ostrvo da tihuje :dry:

 

Poznajući njegov karakter, on se sigurno nije cimao ovoliko, terao ih na sud i dobio, da bi se sada pokupio i otišao. Igraće sve u šesnaest, makar mu na mečevima zviždalo ne 15 neko 150 hiljada ljudi.

 

Na presicama će da ga čereče kako je i zaslužio svojim ponašanjem u Srbiji. Mada i tu ima opciju da odbije da odgovori na sva ta pitanja pod izgovorom da posle svega ne želi da razgovara o bilo čemu osim o tenisu.

 

Mislim, ovo drugo na stranu i razvlačićemo ga još ohoho za svinjarije koje ne može da prestane da pravi otkako je počela pandemija, ali da izdrži onakav pritisak u 6 ujutro i da svesno odluči da ode u ekstradikcioni pritvor kako bi se šibao na sudu sa vladom strane zemlje... to zahteva neki zajeban trocifren level mentalne snage. Svaka mu čast kako je lud u tom domenu.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

 

U teoriji može ali u praksi nije toliko lud. Evo izgleda da je Morison izjavio nešto u fazonu teramo dalje, ubeđeni smo da smo u pravu ali loptica je okrugla, radna mesta, ovo-ono, treba nam ovaj turnir.

 

 

Što, zar bi se turnir otkazao ako on ne učestvuje? Zar bi neko od tenisera i teniserkiz protesta otišao kući? Oće to malo sutra. 

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Znaci ili je svesno prekrsio izolaciju i doveo ljude u opasnost od zarazavanja (za sta nece odgovarati u Srbiji) ili je prevarant i lazov koji dobija lazne papire (za sta opet niko u Srbiji nece odgovarati).

 

Sve drugo je nebitno u poredjenju s ovim.

Ako se radi rutinsko testiranje onda je logicno da nije bio u izlociji dok je cekao rezultate, ja sam puno puta isao da se testiram zbog putovanja i nikad se nisam izolovao dok sam cekao rezultate. Gledao sam moje PCR testove koje sam dobio mailom i bio ih je poprilican broj i stizali su sat, dva nakon vremena koje je pokazano kao "Datum izdavanja rezultata". Sto znaci da je Novak dobio rezultate 16/12/2021 da kazem najkasnije do ponoci. E sad ostaje kao moguce obrazlozenje da je taj mail video tek 17/12/2021 u nekom trenutku u toku dana i da se tad izolovao. Pominje se neka poseta francuskih novinara 18/12/2021 i ako ih je taj dan primio za to vec ne postoji nikakvo objasnjenje za takav potez. 

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Na presicama će da ga čereče kako je i zaslužio svojim ponašanjem u Srbiji. Mada i tu ima opciju da odbije da odgovori na sva ta pitanja pod izgovorom da posle svega ne želi da razgovara o bilo čemu osim o tenisu.

 

Ovo bi bilo jedino ispravno sa njegove strane. 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...