Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

33 minutes ago, Lancia said:

Ja sam skroman, nek igra i nek osvoji titulu, ajde moze ovo sa Nadalom :wicked: greota da se baci.

I ja sam za ovo i  onda da se na dodeli pehara zahvali organizatorim na sjajno organizovanom turniru.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

I ja sam za ovo i  onda da se na dodeli pehara zahvali organizatorim na sjajno organizovanom turniru.

 

I vladi Australije na gostoprimstvu. 

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
14 minutes ago, extragluv said:

ovo bas i nije tacno. zar ne zavrsise na groblji neki norveski doktori nakon zeke. i ne samo oni.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

A i nije groblje jedini negativni ishod vakcinacije. Imam u porodici slučaj vrlo ozbiljnog problema potvrđeno izazvanog fajzer vakcinom, posle čega sam se ja još dva puta vakcinisao tom istom vakcinom, ali me je taj nesrećan slučaj nagnao da razmislim o trejdofu vakcinacije i odlučio sam se za vakcinu, ali nije bilo automatski. Izuzetno me nervira što je takav način razmišljanja kenselovan. Sa padom efikasnosti vakcina u smislu zaštite od prenošenja infekcije i dominaciji varijanti kovida koje sve ređe dovode do teških oblika bolesti, takav način razmišljanja sve više ima smisla. Recimo, pitanje je da li je ima smisla vakcinisati decu ako ona i vakcinisana prenose virus u sličnoj meri kao i bez vakcine, a šanse da im se nešto desi od omikrona su slične kao i da im se desi nešto od vakcine. Ili neke ultra fit mlađe osobe. Naravno, ne mogu da tvrdim da se ne isplati, ali ako vakcine ne sprečavaju širenje zaraze onda ima smisla malo detaljnije razmotriti kojim grupama je vakcinacija obavezna, a kojima nije. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Voleo bih iz hiljadu razloga da ne igra ali iz dva da igra. Jedan je vezan za neke forumase ovde pa cu preskociti objasnjenje a drugi je da bi postojala sansa da ga zreb u nekom trenutku ukrsti sa Nadalom. Osecam da bi palo jedno epsko silovanje za pamcenje.

 

Uhhhh to bih baš voleo da vidim. Mada, ako ne bude sada, biće na Rolan Garosu. Rasturiće ga ko svinja mastan džak. :fantom:

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...