Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ovo, oko toga da li AO da se igra li ne je nesto sto b lokalni novinari trebalo da pitaju australijsku publiku.

 

Da vidimo da li je u ptianju zdravstvena principijelnost, ili cist bes i frustracija gradjana zbog lockdown-a i rezon "da komsiji crkne krava", "kad nismo mi ne moze ni on".

 

 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, roksi said:

 

kako se ponasamo prema nekom ko je ili falsifikovao pcr ili totalno zanemario tudje zivote znajuci da je u toku cekanja rezultata pcr-a, dakle moguce pozitivan? a da ne govorimo o tome da je mozda i znao da je pozitivan pa se i dalje svesno svrckao okolo i moguce sirio smrtonosni virus. je l' to kao ok i treba da imamo razumevanja za to? ma daj... 

 

kao sto rekoh, cekajmo sutra, to je dan d, trebalo bi da sve ispliva na povrsinu i da se donekle zavrsi ova saga.

 

i da dodam ocigledno: ukljucijuci i (ne)odgovornost/propuste aus vlasti (fed + state + TA).

 

 

e: opet gutam slova. 

ja se slazem. pre nego sto pocnemo da pisemo o kriminalnoj neodgovornosti, laziranju rezultata testa, ili necem trecem (laziranje datuma testa, pogresnom datumu u zalbi, kasnjenje rezultata testa i sl.), hajde da sacekamo do sutra.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Lancia said:

Hijos de puta :fantom:

 

Voleo bih iz hiljadu razloga da ne igra ali iz dva da igra. Jedan je vezan za neke forumase ovde pa cu preskociti objasnjenje a drugi je da bi postojala sansa da ga zreb u nekom trenutku ukrsti sa Nadalom. Osecam da bi palo jedno epsko silovanje za pamcenje.

  • +1 2
Link to comment
Just now, harper said:

 

Voleo bih iz hiljadu razloga da ne igra ali iz dva da igra. Jedan je vezan za neke forumase ovde pa cu preskociti objasnjenje a drugi je da bi postojala sansa da ga zreb u nekom trenutku ukrsti sa Nadalom. Osecam da bi palo jedno epsko silovanje za pamcenje.

Ja sam skroman, nek igra i nek osvoji titulu, ajde moze ovo sa Nadalom :wicked: greota da se baci.

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, roux senyurt said:

ja se slazem. pre nego sto pocnemo da pisemo o kriminalnoj neodgovornosti, laziranju rezultata testa, ili necem trecem (laziranje datuma testa, pogresnom datumu u zalbi, kasnjenje rezultata testa i sl.), hajde da sacekamo do sutra.

 

Sad i ti previse trazis. Odgovorio si na post iz kategorije "krenuli smo u raspravljanje, neki cete da cekate a neki cemo i da napisemo", poznato je (uglavnom iz pojedinih rezima iz kasnog Bronzanog doba) da princip ne vazi za onoga ko poziva na princip.:D

  • +1 1
Link to comment
Vakcine generalno daju bolju imunizaciju nego zarazavanje jer je odmerena količina aktivne supstance i jer se ponavlja, za razliku od zaraze gde infekcija može biti preblaga ali i prejaka (ima virusa koji nakon teške bolesti tako sjebu imuni sistem da ih on uopšte ne upamti). Na stranu što se od vakcine ne završava na groblju. 
ovo bas i nije tacno. zar ne zavrsise na groblji neki norveski doktori nakon zeke. i ne samo oni.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...