Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

13 minutes ago, harper said:

 

Ni na jednom velikom turniru prosle godine nije doslo ni do kakvog outbreak-a virusa, niti je odrzavanje turnira dolazilo u pitanje, nije postojao nikakav osnov da se ovaj turnir odlozi. Uostalom, ove nenormalne brojke su pocele od skoro, bile su relativno normalne kad je turnir bio u pripremnoj fazi. Ono sto moze da se desi je da odluce da se turnir odigra bez publike.

 

Polovinom decembra je bio onaj egzibicioni turnir u Abu Dabiju, samo za vakcinisane. Odmah po povratku odande, pozitivan test su dobili Nadal, Rubljev, Raducanu, Benčić i Jabeur. Svi su se zarazili na tom turniru a Šapovalov je iz Abu Dabija odneo virus direktno u Sidnej na ATP Kup. Ne bih otpisao mogućnost da se nešto slično dogodi i u Melburnu. 

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Polovinom decembra je bio onaj egzibicioni turnir u Abu Dabiju, samo za vakcinisane. Odmah po povratku odande, pozitivan test su dobili Nadal, Rubljev, Raducanu, Benčić i Jabeur. Svi su se zarazili na tom turniru a Šapovalov je iz Abu Dabija odneo virus direktno u Sidnej na ATP Kup. Ne bih otpisao mogućnost da se nešto slično dogodi i u Melburnu. 

 

Znam za to, govorio sam o znacajnim i obaveznim turnirima.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

 

A ako nesto uopste znamo o Djokovicu van tenisa to je da bi pre skocio sa zgrade nego namerno ugrozio zivot nekog deteta. To znamo godinama, dokazao je to u bezbroj prilika, ali nas to svejedno nije ometalo da ga sinoc optuzimo da je to uradio ne znajuci da li jeste ili nije. Kako se to zove bolje da precutim.

 

Ako ne veruje u koronu (a sve ukazuje na to), onda on ne misli da ugrozava ikoga ako se seta okolo zarazen.

  • +1 3
Link to comment

Djokovic ne veruje u koronu. On se u Srbiji svrcka u guzvi bez maske, jer ovde to moze. Znaci, ne brine ni za sebe. 

Mozda ima 10% ljudi u Srbiji koji primecuju i kojima smeta Vucic bez maske. Isto tako je i za Djokovica. 

On veruje u ko zna sta, u koronu, vakcine, pcr testove ne.

 

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Meazza said:

 

Ako ne veruje u koronu (a sve ukazuje na to), onda on ne misli da ugrozava ikoga ako se seta okolo zarazen.

Isto smo napisali, nisam ni videla ovo tvoje :D

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Koji su to izmedju leba ti, ponovo neki srednji put izmedju ekstrema, izmedju fasista i antifasista (koji su isti), izmedju dzelata i zrtve (koji su isti) sto rece patrijarh "nemojmo da se bijemo motkama" kao da su svi drzali motke.

 

Postedi me srednjeg puta, to ne postoji - taj srednji put uvek zavrsi nekako u desno.

 

Evo ovde imas da procitas kako velika vecina ima vrlo izvagano misljenje i svakako nije ekstrem - ali slutim da je to za tebe ekstrem, ili sam lose razumeo:

 

 

... ovaj ispade ovde zrtva, Hrist na kojeg je sve sem podrske huljenje. Malo mi je to ekstremno glediste.

nije valjda da je dotle doslo, da poredimo antifasiste i fasiste, dzelate i zrtve. ne branim ja novakov stav o vakcinaciji, ja i moji smo vec odavno vakcinisani, ja pisem o ludilu optuzivanja, etiketiranja i skakanja po glavama onih koji ne misle isto. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Meazza said:

Ako ne veruje u koronu (a sve ukazuje na to)

Meni bukvalno ništa ne ukazuje na to da ne veruje u koronu, samo da je freaky u vezi sa svojim telom i njegovim homeostazisom. I to mi je razumljivo - on živi od tenisa i za tenis, telo mu je alat.

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Neverovatno koliko ljudi čitaju samo ono što njima odgovara. Roux, kao uostalom ni ogroman deo foruma ne predstavlja Novaka kao žrtvu. Ali ne želi ni da ide u drugi ekstrem i potpuno satire Đokovića na osnovu informacija koje su mahom neproverene i menjaju se iz časa u čas.

 

Pa ovo sam i ja rekao - vecina ovde ima izbalansiran stav, nigde ne videh da neko mrzi Djokovica ili protezira Australijance, vise preovladava stav "sam pao sam se ubio" koji moze da se odnosi i na jednu i na drugu stranu.

 

Ovo sto se Djokovicu radi jeste politika. Ali problem je sto isti takav samo 10X jaci upliv politike imamo ovde, u svojoj zemlji - a ako pogledas srpsku histeriju oko celog slucaja videces da upravo oni koji su ovde najzasluzniji za upliv politike u institucije se najglasnije deru "kako to Australija sme da radi"... to kod svakog coveka sa vise od dve mozdane celije valjda treba da izazove odredjenu mucninu.

 

Kapiram ja da sam indonezanin pa da gledam ovu "Australijsku bruku" ali nisam jebiga, sta cu, meni ta bruka izgleda smesno i beznacajno u odnosu na ovu srpsku od juce ispred skupstine i sa svih mogucih srpskih medija.

 

Sam Novak Djokovic u svemu ovome zauzima tek 5% prostora tamo u nekoj sobici, ovih 95% otpada na citav cirkus okolo.

 

Da li je dao potrebne papire? Ocigledno jeste. Dobio vizu? Jeste. Gde je zapelo? Pa kod Australijskih naprednjaka i njihovog avaksnog glasackog tela, sto je cherry on top, jer u Srbiji isti takvi glasaci kukumavce nad Melburnom novim Hagom dok njihova desna partija SNS trazi pravdu za Novaka.

 

Pa jebote, kakav CERN, desnicari sa obe strane su napravili antimateriju u ril tajm.


Sta meni smeta? Sto evo sve koji primecuju tu crvotocinu u kozmosu napravismo na neku "drugu stranu koja zavidi Novaku".

 

Ne brate, samo logicno razmisljam i pravim prioritete. Cak i u ovom slucaju, Novak je na dnu liste prioriteta, iako je cela stvar oko njega i njegovog imena. Ispasce na kraju da je ucestovao u pretvaranju sebe u kolateralnu stetu sukoba mnogo vecih dimenzija. On je ovde najveci gubitnik.

 

@roux senyurt pa i meni to smeta. Evo ti gore, kao da sam tebi odgovorio.

 

 

 

 

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

Meni bukvalno ništa ne ukazuje na to da ne veruje u koronu, samo da je freaky u vezi sa svojim telom i njegovim homeostazisom. I to mi je razumljivo - on živi od tenisa i za tenis, telo mu je alat.

 

 

Samo što sile nema da bi se vakcinisao i da je u penziji.

Link to comment
19 minutes ago, Meazza said:

 

Ako ne veruje u koronu (a sve ukazuje na to), onda on ne misli da ugrozava ikoga ako se seta okolo zarazen.

 

Ako uopšte ne veruje u koronu, zašto mu ovo stoji na zvaničnom sajtu?

 

Quote

Novak i Jelena Đoković i njegova Fondacija donirali milion eura za nabavku respiratora u Srbiji

https://novakdjokovic.com/vesti/ostalo/novak-i-jelena-djokovic-i-njegova-fondacija-donirali-milion-eura-za-nabavku-respiratora-u-srbiji/

 

Pre će biti da je u fazonu da od toga umiru samo stari i bolesni.

Edited by vememah
Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

Meni bukvalno ništa ne ukazuje na to da ne veruje u koronu, samo da je freaky u vezi sa svojim telom i njegovim homeostazisom. I to mi je razumljivo - on živi od tenisa i za tenis, telo mu je alat.

 

 

Naravno. To sto si citirala je samo jedna u dugackom nizu pausalnih izjava ljudi koji su ili besni na njega zbog svega ovoga ili ga ionako mrze pa koriste priliku. Na to vise jedva da uopste treba obracati paznju.

Link to comment
11 minutes ago, pt 2.0 said:

Meni bukvalno ništa ne ukazuje na to da ne veruje u koronu, samo da je freaky u vezi sa svojim telom i njegovim homeostazisom. I to mi je razumljivo - on živi od tenisa i za tenis, telo mu je alat.

 

 

Jeste toliko je razumljivo da su svi vrhunski sportisti na svetu vakcinisani, sem dvojice :fantom:

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...