Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Meni je cela ova farsa bas onako, slicna sa nekom laganom meksickom sapunicom.

 

Sa druge strane, me brine mentalno stanje par ljudi koje licno poznajem koji svakodnevno spamuju svoje instagram feedove sa podrskom da Novak pobedi institucije i igra na AO. Whatever happens. Ono sto me brine je to sto kad se saga zavrsi, da bi isli da se sisaju, iako vakcinisani moraju da idu da se testiraju i za njih izuzeca nema. Ili za par dana, ukoliko nisu primili buster nece moci da udju ni u restoran. Al jebiga, vazno je da rtanjski tihovalac pobedi sistem, jer Srbija do Melburna.

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Zasto bi menjao datume napred nazad? Nikakve logike ni koristi nema

 

Covek je presao pola sveta da bi stigao u Australiju, ko zna zbog cega mu je bilo potrebno. Lupam, mozda negde postoji neko pravilo ili je on mislio da ima, da mora da prodje dve nedelje od pozitivnog testa da bi se negde izbegao karantin ili tako nesto.

Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Meni je cela ova farsa bas onako, slicna sa nekom laganom meksickom sapunicom.

 

Sa druge strane, me brine mentalno stanje par ljudi koje licno poznajem koji svakodnevno spamuju svoje instagram feedove sa podrskom da Novak pobedi institucije i igra na AO. Whatever happens. Ono sto me brine je to sto kad se saga zavrsi, da bi isli da se sisaju, iako vakcinisani moraju da idu da se testiraju i za njih izuzeca nema. Ili za par dana, ukoliko nisu primili buster nece moci da udju ni u restoran. Al jebiga, vazno je da rtanjski tihovalac pobedi sistem, jer Srbija do Melburna.

 

to za buster jos nije na snazi. nadamo se uskoro 🤞

 

za sada jos uvek je dovoljno da budes vakcinisan (sto znaci primljene dve doze).

 

Link to comment
40 minutes ago, Caligula said:

ovaj ispade ovde zrtva, Hrist na kojeg je sve sem podrske huljenje. Malo mi je to ekstremno glediste.

 

Neverovatno koliko ljudi čitaju samo ono što njima odgovara. Roux, kao uostalom ni ogroman deo foruma ne predstavlja Novaka kao žrtvu. Ali ne želi ni da ide u drugi ekstrem i potpuno satire Đokovića na osnovu informacija koje su mahom neproverene i menjaju se iz časa u čas.

 

Valjalo bi pinovati ovaj post na ovoj temi, mada iako je dobio mnogo lajkova, deluje da se niko ne pridržava napisanog 

 

On 7.1.2022. at 14:48, pt 2.0 said:

stvarno je neprijatno biti baba sa poslednjeg sedišta u situaciji kad je većina ili na strani nemačka medecina (i australijski državni aparat) je die beste, ili u gomili daj pet karata ili nijednu.

međutim, neko mora i baba da bude.

đokovićevo odbijanje da se vakciniše protiv kovida je jedna tema.

australijski stav da ne odobravaju (automatski) ulazak u zemlju vakcinisanim ljudima pogrešne vakcine, ljudima koji su stekli imunitet preležavši kovid, kao ni zdravim nevakcinisanim ljudima koji to da su zdravi ušli u zemlju mogu da dokažu raspoloživim testovima je druga tema.

a ovo što se dešava svima nama pred očima - ovaj populističko-koruptivni raspad u australijskoj državi - to je treća tema, i moje je razumevanje stvari da o njoj govorimo. da je ona razlog što đoković sedi sa azilantima i bubama.

(namerno zaobilazim 2 velike teme: posledice korone i vakcinalnih politika na takmičenja vrhunskih sportista iz različitih kultura i postavljanje novih svetskih rekorda u tom kontekstu, i podsticajne posledice korone na - pardon my french - blagu neofašizaciju sveta.)

 

ko ne ume da sagledava i tretira ove teme nezavisno, ne treba da diskutuje.

ko koristi jednu od ove tri teme da bi ispoljio ili utažio svoje frustracije zbog druge ili treće, takođe ne treba da diskutuje.

 

srećan nam božić :)

 

Link to comment

@harper

 

Ne verujem, fotkao se sa onim kosarkasem koji je bio pozitivan, to je verovatno to. A drugo, ti si od dve najlogicnije opcije uveo trecu za koju apsolutno nikakvih dokaza nema i najnelogicnija je od svih

 

Mislim, Novak mora da ima jako dobre odgovore na neka pitanja sutra 

Edited by Tsai
  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, roksi said:

 

to za buster jos nije na snazi. nadamo se uskoro 🤞

 

 

 

Najavaljuju 15. januar sto nikako ne menja cinjenicu da ce neko da se bode treci put (prvenstveno da ne bi umro) da bi isao da jede a navija da neko sa diskutabilnim pcr testom udje u zemlju koja je imala jedan od najstrozijih karantina na svetu. Plus, ako pobedi zali Boze sve napore ljudi koji se trude da smanje broj umrlih jer bi to bio ogroman podstek za sve koji su protiv vakcinacije, mera i svega ostalog.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ja ovo pricam svo vreme. Proslog leta 50º i kusur u punom GSB-u ne moze da se iskljuci grejanje, prozori blindirani, dve osobe sa maskama. Kakav crni Djokovic, kakvi bakraci. Let Fuerteventura Barselona svi uredno s maskama, iz Barselone za Bgd pola bez, pola na podbradku, mi smo komplentno luda nacija na celu sa imbecilnim predsednikom drzave, koga ja bar nikad nisam video s maskom na licu.

 

Ja jesam, nije lep prizor veruj mi..

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

@harper

 

Ne verujem, fotkao se sa onim kosarkasem koji je bio pozitivan, to je verovatno to. A drugo, ti si od dve najlogicnije opcije uveo trecu za koju apsolutno nikakvih dokaza nema i najnelogicnija je od svih

 

Mislim, Novak mora da ima jako dobre odgovore na neka pitanja sutra 

 

Covece, ko je od nas znao da se zarazio one sekunde kad je zakacio virus? Simptomi se ne pojavljuju odmah, potrebno je bar par dana (i to u ovoj omikron varijanti, ranije je period inkubacije uglavnom bio duzi) da se pojave. Tek kad se pojave onda razmisljas unazad gde si bio i kako si mogao da zakacis virus. Novak je posle zarazavanja leteo iz Beograda u Spaniju pa odatle u Dubai, moguce je da mu je iz nekog razloga bio potreban dan ili dva da negde neko pravilo zaobidje. I nisu samo dve ili tri opcije, ko zna koliko ih jos ima, poenta je da mi ne znamo dovoljno o celom slucaju, o njegovom kretanju, o njegovim motivima, o tome sta se uopste desilo, ali "znamo" da je ili izmislio bolest ili namerno zarazavao decu.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Covece, ko je od nas znao da se zarazio one sekunde kad je zakacio virus? Simptomi se ne pojavljuju odmah, potrebno je bar par dana (i to u ovoj omikron varijanti, ranije je period inkubacije uglavnom bio duzi) da se pojave. Tek kad se pojave onda razmisljas unazad gde si bio i kako si mogao da zakacis virus. Novak je posle zarazavanja leteo iz Beograda u Spaniju pa odatle u Dubai, moguce je da mu je iz nekog razloga bio potreban dan ili dva da negde neko pravilo zaobidje. I nisu samo dve ili tri opcije, ko zna koliko ih jos ima, poenta je da mi ne znamo dovoljno o celom slucaju, o njegovom kretanju, o njegovim motivima, o tome sta se uopste desilo, ali "znamo" da je ili izmislio bolest ili namerno zarazavao decu.

 

Znamo da su njegovi advokati saopstili da je PCR test radjen 16.decembra pozitivan.

 

Ovo tvoje su nagadjanja bez ikakvog pokrica. Zasto to radis sami bog zna...

  • +1 3
Link to comment
39 minutes ago, Tsai said:

Kolko traje to sudjenje? Oce guslati celu noc (nashu)?

 

Nemoj se truditi da gledaš, osim ako baš nisi lud da budeš budan celu noć zbog ovoga. Đokovićevi advokati počinju izlaganje u 10 ujutro po lokalnom vremenu, što je ponoć kod nas, a State Attorney počinje u 3 popodne po lokalnom vremenu, što je 5 ujutro kod nas. Izlaganje i jednih i drugih će trajati od 90 do 120 minuta, tako da će odluka teško pre 8 ujutro u Srbiji.

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...