Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

meni je interesantno, ako sam dobro razumeo deo

ne mogu ti dati vreme da odgovoris jer onda mozes zauvek da ostanes u australiji 

 

8. The perverse outcome referred to at AS [121] (a non-citizen had said something but not
everything they wanted to) is avoided entirely by recognising, as we do recognise, that a
cancellation decision can be judicially reviewed for its alleged unreasonableness,
potentially (as here) as to its timing. That presumption of reasonableness which attends
the discretion to cancel is the statutory check and balance. By contrast, there is no such
check and balance on a person who repeatedly seeks further time to respond to an
invitation at interview (whatever the reason for that may be). That interpretation would
instead permit the ongoing presence in Australia of a person where the delegate considers
there appears to be a ground for cancelling their visa. That interpretation cannot be
correct.

 

Link to comment

hoće li se završiti ova sapunica uskoro?

 

mislim, realno me zabole i za turnir i za tenis i za Đokoviće (a za ove koji nisu Novak me apsolutno zabole), nego gde god ideš po netu iskaču novi detalji koji, siguran sam, barem 80% ljudi ič ne interesuju. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Tacno ce Roksi da nam izbaci Noleta :fantom:

 

iz aus?! :D ma i sendvic cu da mu pripremim da ne bude gladan u avionu :evilsmile:

 

bice taj ok.

 

ovo mu stvarno nije trebalo. 21vi je mogao da osvoji bez ovih vratolomija.

Link to comment
11 minutes ago, vememah said:

Ipak je verovatnije da će nastavak igranke ako Đoković dobije dosta zavisiti od reakcije u svetu na činjenice prezentovane tokom suđenja.

 

ne znam koliko mu ta vrsta eksponiranja ide na ruku. i ne mislim tu samo na (ne)popularnost koju to sve moze da izrodi vec sto sebi kreira zaista nepotrebne prepreke. 

Edited by roksi
Link to comment
48 minutes ago, roux senyurt said:

ne, naravno, nisu svi isti. samo, u ovakvim situacijama ne cuju se puno oni izmedju, pa se barem meni cini da ih ima jako malo.  

 

Koji su to izmedju leba ti, ponovo neki srednji put izmedju ekstrema, izmedju fasista i antifasista (koji su isti), izmedju dzelata i zrtve (koji su isti) sto rece patrijarh "nemojmo da se bijemo motkama" kao da su svi drzali motke.

 

Postedi me srednjeg puta, to ne postoji - taj srednji put uvek zavrsi nekako u desno.

 

Evo ovde imas da procitas kako velika vecina ima vrlo izvagano misljenje i svakako nije ekstrem - ali slutim da je to za tebe ekstrem, ili sam lose razumeo:

 

Quote

ono sto je neverovatno koliko samo zlobe i gadosti kulja iz ljudskih bica.  koliko su spremni da u coporu (ili u anonimnosti) gaze onoga koji je pao, ili onoga koji se izdignuo.  

 

... ovaj ispade ovde zrtva, Hrist na kojeg je sve sem podrske huljenje. Malo mi je to ekstremno glediste.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, roksi said:

ne znam koliko mu ta vrsta eksponiranja ide na ruku.

 

Definitivno mu ne ide na ruku. Ako pod hitno ne opravda ono šetkanje i slikanje bez maske nakon potvrde zaražavanja, lako mu se može desiti da ga dosta sponzora napusti.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

hoće li se završiti ova sapunica uskoro?

 

mislim, realno me zabole i za turnir i za tenis i za Đokoviće (a za ove koji nisu Novak me apsolutno zabole), nego gde god ideš po netu iskaču novi detalji koji, siguran sam, barem 80% ljudi ič ne interesuju. 

 

Mogu samo da zamislim koliko puta je sirom neta ukucano na guglu Novak Djokovic i 16, 17, 18...decemabar, nakon objave kad se testirao.

Link to comment
6 minutes ago, roksi said:

 

iz aus?! :D ma i sendvic cu da mu pripremim da ne bude gladan u avionu :evilsmile:

 

bice taj ok.

 

ovo mu stvarno nije trebalo. 21vi je mogao da osvoji bez ovih vratolomija.

 

roksi .. sad mi baba prepricava razgovor sa njenim ozijima

 

kazu: djokovic je trazio i dobio radnu vizu u novembru. sa njom sledi obavezan karantin

 

mene interesuje: kako mu je prosao  1. januara online formular za ulazak u australiju (takozvani green oass, gde popunjavamo kovid uslove za ulazak u zemlju)

Link to comment
17 minutes ago, vememah said:

 

 

 

Paragraf 64 nije nikakav naročit argument, gomila opštih mesta. Kao, imaju pravo na granici da te vrate i da ti ispituju dokumentaciju - pa to je poznata stvar, ne govori ništa o postupanju u ovom konkretnom slučaju.

 

Ovo u paragrafu 77 deluje da je najobičnije lupetanje State Attorney-a. Traže od suda da u odluci o puštanju izričito navede da eventualna odluka o puštanju ne sprečava tuženog da ponovo privede Đokovića po istom osnovu. Takav zahtev je potpuno sumanut na prvi pogled, ali obzirom da ne znam australijske imigracione propise, hajde da ostavim rezervu da je takva mogućnost otvorena. Čak i da jeste, čisto sumnjam da će sudija da napiše tako nešto u odluci, jer bi ceo ovaj postupak onda bio besmislen - ako pusti Đokovića, najverovatnije će da zalepi neki injunction kojim će zabraniti dalje privođenje Đokovića dok se postupak ne okonča.

 

Btw, Rothenberg očigledno ne čita dobro ove pasuse, oni ne znače ono što on piše u tvitovima. Ne verujem da on ne zna da to pročita kako treba, već spinuje.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...