Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

6 minutes ago, Moracikus said:

Netacno, dozvalu za ulazak mu daje "bog i batina" ove zemlje. Institucija sa vise ugleda nego SPC u Srbiji, njihovo visocansto "Border Force"

Oni sumljivim putnicima (jer nemaju vremena bas za sve koji udju) pregledaju sva dokument na granici i ako utvrde da je bilo koji izdat protivno njihovim upustvima vrse deportaciju. Putnici ako imaju para i vremena mogu da se sude i odlazu tu odluku.

 

Pa, sta je netacno. Samo sam sazeo ono sto si ti napisao, ne o tome ko donosi odluku vec o motivima zasto ce odredjena odluka biti doneta.

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

mislim da  nakon celog shitstorma koji je nastao, to sad postaje najmanje bitno (da li je prekršio zakone AUS). Bojim se da mu ceo ovaj skandal ne okonča karijeru, ili sjebe u pravcu luzeraja. Nadam se da grešim

 

Pa ako posle ovoga nastavi da bude antivakser, onda nema spasa..

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Jebote sad je i meni već žao kako su ga nasankali i koliko je ispao amater. Nadam se samo da će biti dovoljno pametan da zapali na neke Maldive na bar 2 mjeseca, da neće nasjesti na priču da dođe ovdje i jaše na tom "ne može nam niko ništa " talasu koji će praviti naše lokalne vlasti i mediji, to će biti dodatni nivo pakla.

Jel treba vakcina za ulazak na Maldive?

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
Just now, harper said:

 

I kakve veze to od cega on zaradjuje ima sa tim da li je ili nije prekrsio pravila o ulasku u Australiju? Cujes, moral i politika kljucne reci.

 

Uzgred, ja sam uveren da bi svi njegovi mecevi bili rasprodati kad bi ga pustili da igra, sto se nece desiti. Sta bi na tim mecevima dozivljavao je drugi par cipela ali kapale bi pare Krejgu Tiliju kao monsunska kisa.

Ne važe za njega obična pravila, savršeno je simetrično licemerje njegovo i organa Australije.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Ayatollah said:

 

Oluja treba da bude u Srbiji (ako je tačno da je bio pozitivan 16. decembra), jer je ovde išao okolo pozitivan i zaražavao ljude, ne u Australiji, tamo nije nikog zarazio. Mogao bi čak da bude i krivično odgovoran u Srbiji ako je to tačno(ima ovde elemenata za eventualni umišljaj), ali pre će Porfirije da pređe u islam do jutra, nego što će bilo šta slično da se dogodi sa tim u vezi:

 

 

 

hvala ... pitah to na temi o koroni

da ... ako je tacno, treba tu da odgovara

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

pod imunizovan misliš lagao da je vakcinisan

inače jedna od najvećih zvezda nfl-a ikada

velja ga trista godina držao na avataru

https://www.theguardian.com/sport/2021/nov/09/aaron-rodgers-covid-19-vaccine-comments-nfl-green-bay-packers

 

Znam tačno zašto sam to formulisao tako, nemoj jebeš ga tražiti dlaku u jajetu kad je nema.

 

 

When he was asked about his vaccination status in an August news conference, Rodgers replied by saying, “Yeah, I’m immunized.”

Link to comment

Rodžers ni u jednom trenutku nije krio od kluba i od lige da nije vakcinisan. Samo je novinarima prodavao priču da je "imunizovan", a u stvari je koristio ivermektin ili nešto već u tom rangu. 

  • Hvala 1
Link to comment

Šanse da je imao pozitivan PCR strmoglavo gravitiraju ka nuli.

 

Naprosto, nije on baš takav zlotvor. Možda je secikesa, hteo da prokrijumčari rekord i da ostane na strani vračeva i gurua, ali da svesno ide pozitivan među ljude, bez maske i blama, stvarno sumnjam. 

  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

sumnjam da je jelena namestila ovo profi osvetljenje i ovu pozadinu i slikala ga

 

Moglo je 300 fotografa da bude u stanu, na slici se ne vidi nijedan. To sto je neko u izolaciji ne znaci da ne moze da bude posecen u toj izolaciji ako se dobiju potrebne dozvole. Da se razumemo, ja sam sto posto siguran da se on bas nicega nije pridrzavao osim sto je nekoliko dana izbegavao da bude vidjen na ulici i u kontaktu sa drugim ljudima ali to sta je on radio u Srbiji pre 20 dana za ovaj slucaj i za Australiju nema nikakvu tezinu. Ove slike sluze samo da se pojaca negativni narativ o Djokovicu u javnosti.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Šanse da je imao pozitivan PCR strmoglavo gravitiraju ka nuli.

 

Naprosto, nije on baš takav zlotvor. Možda je secikesa, hteo da prokrijumčari rekord i da ostane na strani vračeva i gurua, ali da svesno ide pozitivan među ljude, bez maske i blama, stvarno sumnjam. 

 

tsai likes it :D 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...