Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Off topic:

 

Jebemumiša, platiš najbolje advokate i opet dobiješ Error! Bookmark not defined.

 

20220108001.JPG.e1a502ca4bc4400bd90a80ed03f8886b.JPG

 

Pa kako čovek ozbiljno da shvati bilo koji dokument sa ovakvom brljažom, znači niko ga nije na kraju celog pročitao. Izluđuje me ovo na poslu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Off topic:
 
Jebemumiša, platiš najbolje advokate i opet dobiješ Error! Bookmark not defined.
 
20220108001.JPG.e1a502ca4bc4400bd90a80ed03f8886b.JPG
 
Pa kako čovek ozbiljno da shvati bilo koji dokument sa ovakvom brljažom, znači niko ga nije na kraju celog pročitao. Izluđuje me ovo na poslu.
CTRL+A+F9, Update all fields :)
Link to comment
13 minutes ago, chandra said:

Citam ovo ovde i po drugim medijima i ne verujem sta citam. Srbi se uzbudili da li je neko postovao pravila i da li su pravila bila dovoljno jasna. Pa mi zivimo zivote odredjene nasim pasosima na kojima bi umesto imena drzave trebalo da pise "Ovde pravila ne vaze". Ili, kako je moj najdrazi forumas u svoj jedinom postu vrednom pamcenja i citiranja napisao "Republica Nece Valjda". To je apsolutni credo ove nacije. "Pravila su tu da bi se krsila." "Svako pravilo ima izuzetak." Naravno, srbi i drugi balkanci vole da veruju kako je njihovo odbijanje pravila nekakav cin revolta protiv autoritarizma, izraz slobode, nesputanog duha, individualne samosvesti ili kojecega. Nesto kao Fransovo "Lepo je neslusati zlocinacke naredbe" u odbranu dezerterstva. Ali krsenje pravila i odbijanje zlocinackih naredbi podrazumeva da se sledi nesto drugo - zdrav razum i moralni imperativ. Kod nas se pravila krse ne zato sto razum nalaze nesto drugo, vec zato sto mislimo da znamo najbolje, da "nece valjda", sto je "improvizacija majka opstanka", sto nam se jednostavno jebe za druge.

 

I sta sad imamo? Imamo srbina koji se dokazuje da se drzi klimavog izuzetka od pravila u jednoj jedinoj situaciji u kojoj je trebalo da se drzi pre svega zdravog razuma koji se, pri tom, uopste ne kosi s pravilima. I celu naciju kojoj su pravila poslednja rupa na svirali koja je sad ustala u njegovu odbranu. Predsednika koji dnevno ustavom brise guzicu kako kenja Australiji o njihovom postovanju pravila i prava. Pa stvarno urnebes. Kosmicka konfuzija.

 

Cela ova prica moze da se napise u jednoj recenici: "Novak je potpuni debil zato sto se nije vakcinisao." Nije ovo prica o pravima, pravilima i slobodama, vec o elementarnom testu ljudske intelgencije, obrazovanja, civilzovanosti, solidarnosti, empatije na kojem je pao svako ko odbija vakcinaciju. Moralni, intelektualni, ljudski otpad. Pomnozeno time koliko je veliki sportista, umetnik, naucnik, ili sta vec.

 

ili sto je neko ovde napisao, parafraziram, sramota je sto se jedan antivakser brani na topiku posvecenom Jumanji. Da su se on i njegovi sledbenici vakcinisali, mozda bismo sledece nedelje gledali tenis i zajedno s njom navijali.

 

 

Što sve ne treba da nas sprečava da drugima kažemo da su govna onda kada to jesu (što je sada slučaj), obzirom da ta činjenica isto tako neće njih sprečavati da nama kažu da smo govna.  Prva će Australija da dođe i da nam sere zbog statusa migranata ili tako nekog ako joj to bude u interesu, sve veselo puneći Park Royal hotel i izbeglički kamp na Tuvaluu. To što smo mi govna je naša interna stvar, i nema nikakve veze sa ovim što se dešava Đokoviću, iako je on sam zakuvao ovu situaciju svojim više nego problematičnim stavovima. No, čorbu su ovde zapržila njihova govna, usput drndajući Đokovića više nego što je potrebno iz razloga njihove unutrašnje politike, pa ne vidim što bismo mi sada nešto štedeli Australiju sa ovim u vezi. Neće ni oni nas štedeti ako situacija sa Rio Tintom eskalira, iako je RT po Australiji uništavao aboridžinske spomenike stare hiljadama godina.

 

Btw, ovo je topik o Novaku Đokoviću na kome raspravljamo o Novaku Đokoviću. Ne znam kakve veze ima to što je ceo podforum Tenis (a ne samo ovaj topik) posvećen Jumanji, i gde bismo sada trebali da pišemo o ovome šta se dešava, a što nije tema za Četnika sa reketom.

  • +1 6
Link to comment
19 minutes ago, peralozac said:

Off topic:

 

Jebemumiša, platiš najbolje advokate i opet dobiješ Error! Bookmark not defined.

 

20220108001.JPG.e1a502ca4bc4400bd90a80ed03f8886b.JPG

 

Pa kako čovek ozbiljno da shvati bilo koji dokument sa ovakvom brljažom, znači niko ga nije na kraju celog pročitao. Izluđuje me ovo na poslu.

 

Vrlo je verovatno da je dokument pravljen u velikoj brzini i da nije bilo vremena za proofreading. Ne deluje baš reputabilno, ali dešava se i u boljim kancelarijama ponekad. Znam da bi mene ribali zbog ovoga 10 minuta barem, zato je u stvarima koje radim hitno ne koristim napredne funkcije Worda, tj. gledam da koristim što jednostavniji format, i uvek odštampam ono što radim, jer se te stvari lakše uočavaju na papiru. 

  • +1 2
Link to comment

Novak je 16. decembra govorio zajedno sa Zeljkom Obradovicem i Sonjom Vasic na panelu koji je organizovala njegova fondacija. Posle se ukljucio uvece u Dnevnik..

Link to comment
3 minutes ago, Ayatollah said:

 No, čorbu su ovde zapržila njihova govna, usput drndajući Đokovića više nego što je potrebno iz razloga njihove unutrašnje politike, pa ne vidim što bismo mi sada nešto štedeli Australiju sa ovim u vezi. Neće ni oni nas štedeti ako situacija sa Rio Tintom eskalira, iako je RT po Australiji uništavao aboridžinske spomenike stare hiljadama godina.

 

Corbu je skuvao i zaprzio Djokovic odbijajuci da uradi jedinu razumnu stvar. Svet je daleko od idealnog, pa i Australija. Ali ko sto Stulic kaze - ako zelis da menjas ljude, pristani na sve. Malo ko ima priliku u zivotu da svet ucini boljim mestom. Novak je stekao priliku da utice na ljude i tu je priliku sjebao sopstvenom gluposcu. Sto se nije bavio pitanjem australijske imigracije tokom svojih prethodnih boravaka na omiljenom turiniru? Zajebi.

Bavljenje imigracionom politikom australije, pravilima i propisima sada je cist spin - jedina tema je da se covek nije vakcinisao.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, ducca said:

Bude li na kraju primljen u AUS i zaigra Open biće to gledanije od finala SP u fudbalu, blokbaster godine ako ne i decenije u najavi, ono finale USO je čkin dim za ovo.

 

ma i prenos njegovog izlaska iz melburnskog kazamata™ bice gledaniji od bilo kojeg teniskog meca. oziji ako su blesavi da propuste sav taj hajp oko a.opena koji bi nastupio ako se djovak pojavi na terenu, slobodno neka nastave da laprdaju "propisi su propisi"

Edited by Nikodije
Link to comment
32 minutes ago, ducca said:

Bude li na kraju primljen u AUS i zaigra Open biće to gledanije od finala SP u fudbalu, blokbaster godine ako ne i decenije u najavi, ono finale USO je čkin dim za ovo.

 

Ako je njihova Vlada slusala bar delimicno fokus grupe, ako tako funkcionise a nema razloga da bude potpuno van toga onda ce sigurno igrati jer su ovim zatvaranjem slusali prvi talas a sada, kada je nastala ova neverovatna atmosfera, slusace novi talas. Ko se bavi ovim na tom nekom nivou konta da se ovo ne propusta. Nema veze sa tim ko je sta zasluzio, ne funkcionise svet na taj nacin nikada a tek sada ne, sa mrezama i dostupnoscu svih emocija u roku od odmah.

Edited by villiem
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...