Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Brnaba ce da resi stvar:

"Pozitivan ton je sa australijske strane. Vlada Srbije je spremna da pruži sve garancije za Novaka da ga puste u Australiju, a uključen je i predsednik", rekla je ona.

  • Haha 1
Link to comment

Nece sud ulaziti u vjerodostojnost ovih datuma i ispitivati validnost PCR testa.

Samo su odlozili deportaciju da jos jednom saslusaju advokate.

Viza kao sto ste vidjeli moze biti otkazana i nakon sto prodjes imigraciono.

Link to comment
30 minutes ago, Filozof manijak said:

A ovde se sada i po medijima provlači tvrdnja da se Novak zarazio 16.12 na utamkici u Pioniru.

 

Utakmica je bila 14.12.

 

 

Kurir od 16.12.

G0rlu7j.jpeg

Quote

NOVAK JE U VELIKOM PROBLEMU! Košarkaš Barselone koji se slikao sa Đokovićem u Pioniru pozitivan na korona virus! Zna li Nole ovo?

kurir.rs/sport/kosarka/3831313/novak-je-u-velikom-problemu-kosarkas-barselona-koji-se-slikao-sa-djokovicem-u-pioniru-pozitivan-na-korona-virus

Edited by vememah
Link to comment
3 minutes ago, Moracikus said:

Nece sud ulaziti u vjerodostojnost ovih datuma i ispitivati validnost PCR testa.

Samo su odlozili deportaciju da jos jednom saslusaju advokate.

Viza kao sto ste vidjeli moze biti otkazana i nakon sto prodjes imigraciono.

mozda je five eyes vec video aktivnosti novaka u javnosti nakon datuma kad je radio PCR i posumnjao, kakav twist, za film

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ja sam shvatila da je on tamo ostao samo da ne bi dobio trogodišnju zabranu ulaska u au, tako je nekako rekao njegov brat 

 

e sad, zašto bi to dobio, a zašto neće ako izađe pred sud, nemam pojma

Link to comment
Just now, Lancia said:

Ja volim filmove iz sudnica, znas ono kad ulece Brnaba krunski svedok i resava stvar.

Zajebavaj se ti, ali da ne bi nje, šta bi devetostruki osvajač AO dobio od te državeScreenshot_20220108-125555_Facebook.thumb.jpg.5f24820f88b1bf237b74d5fbd4e3f8d8.jpg, nego je morala ona svoje veze da potegne 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Zajebavaj se ti, ali da ne bi nje, šta bi devetostruki osvajač AO dobio od te države, nego je morala ona svoje veze da potegne 

To sam mogao i ja da mu sredim, sto nije izdejstvovala popa na Bozic¿

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...