Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

23 minutes ago, Tsai said:

Jel ima ikakav info o javnim kretanjima 17-20 npr?

 

Na MTF-u neko navodi da postoji video kako igra basket 18.12. sa Pospisilom koji mu je bio gost tih dana.

Edited by boldrock
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
36 minutes ago, Ros said:


Ili je radio test da bi mogao uopšte da udje u Španiju gde je trenirao pred put, a rezultate je dobio posle svih zabeleženih aktivnosti i susreta? i to je možda jedna od mogucnosti. misim, sve je moguće ali da Novak znajući da je pozitivan ide medju ljude je bas ono najniže sto čovek može o njemu da kaže. ova je diskusija prešla u histeriju. ajde malo time out


eno pre par strana jućub Nole u Bgd-u 25. decembra?

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

Pa ne postoji zvanicno, ali zar nije ljudski da se javi? U mom bablu svi svima javljamo kad je neko pozitivan. Ono  lik je mrtav ladan bio na dodeli tog pehara s 20 ljudi. Ne znam vise, boli me mozak. Drugo  najpoznatiji Srbin na svetu da je ponovo pozitivan i da to nigde ne procuri? Sigurno je imao planove za dane koji slete. Jel to bio neki zavet cutanja? Wtf ? :blink:

 

Ne znam brt, potpuno je bizarno sve ovo, i kao što rekoh apsolutno nepotrebno. Mislim, bilo da je pozitivan nalaz dobio 16-og ili 17-og, on je sve dane do prvog negativnog testa (neka bude i samo 5 dana kasnije) morao provesti kod kuće u tihovanju. Svako dete može za par minuta da na instagramu i tiktoku proveri da li je ovo tačno. Angažovao je najbolje moguće advokate koji su ga valjda upozorili na ovo, kao i na moguće konsekvence ako se ispostavi da je partijao umesto da tihuje. Ako ga nisu upozorili onda se ne zna da li su veće dileje oni ili on.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, giuseppe said:

Crvotočina.

Aman pobogu, naravno da nije ni bio pozitivan, nego je sve falsifikovano radi AO. Jel je ovo baš tako daleko od pameti?

 

Samo jedna stvar se tu ne uklapa. Zasto je ulozio zalbu a nije kibnuo prvim avionom nazad? Ovako ce se saznati sve 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, giuseppe said:

Crvotočina.

Aman pobogu, naravno da nije ni bio pozitivan, nego je sve falsifikovano radi AO. Jel je ovo baš tako daleko od pameti?

:ohmy:

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Ros said:


pcr?

Za obične građane u decembru je bilo do pet sati. Drug uradio oko 9, pre 14 je imao rezultat.

Znači Đoković je 17. znao da je pozitivan, ako je uopšte bio pozitivan.

 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Samo jedna stvar se tu ne uklapa. Zasto je ulozio zalbu a nije kibnuo prvim avionom nazad? Ovako ce se saznati sve 

 

Moje mišljenje, zato što ima urednu dokumentaciju (izdatu u Srbiji) da je preležao kovid.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Samo jedna stvar se tu ne uklapa. Zasto je ulozio zalbu a nije kibnuo prvim avionom nazad? Ovako ce se saznati sve 

 

Ja isto mislim da je pre dileja nego neko ko je odlučio da lažira PCR test, pa nek ga je i od države dobio. Pored toga tako se sam stavlja u poziciju pogodnu za razne ucene.

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Moje mišljenje, zato što ima urednu dokumentaciju (izdatu u Srbiji) da je preležao kovid.

I zato što je lik koji se bori do kraja - što je dobra stvar na teniskom terenu, ali ovde izgleda i ne baš ako ima problematičnu dokumentaciju. Mislim da će u ponedeljak morati da odgovara na vrlo, vrlo neprijatna pitanja sudije i vladinog zastupnika.

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...