Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, Mos said:


Jebiga Redorane, ja se sa ovim generalno slažem, ali ajde onda da budemo fer i ovo da primenjujemo kad su u pitanju Zlatna Telad, Pederer, Smradal, Plačipičkica u belom džemperčiću i sijaset drugih sportista koje pljujemo i gazimo zbog raznih njihovih stavova i ponašanja. Jokiću se najebaše svega živog i mrrrtvog pa nije bilo ovog stava - šta mi tu možemo, on svoj stav neće menjati zbog nas i tako treba da bude. 
 

Sve se ovde svodi na: ovaj sportista mi je drag i zbog njega ću zažmuriti na budalije i gluposti, a ovog drugog ne mogu očima da vidim, govedo licemerno jebem ga usta ledena.

 

Pošteno, nemam šta da dodam.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

ja iz dubine pretkomora zelim da sve ovo nije tacno i da je najobicnija izmisljotina..i da Novak ima neke ljude koji mu rade PR a ne prezivaju se Djokovic.

 

Ovo nije stvar PR-a nego elementarnog profesionalizma. Ajde neću da ulazim u tajming, ima ih i koji su Covid pokupili 20. decembra pa su ušli u Australiju bez problema. Ima ih i koji su došli u Australiju sa Covidom pa pušteni u karantin i iz njega izašli posle prvog negativnog testa. Ali ako se šetkao zaražen po Srbiji, to je nezapamćen koktel gluposti, neprofesionalizma i ugrožavanja javnog zdravlja.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, dillinger said:

Jbt vi ne odustajete, sad je tema gde je Novak bio 17og. Pa nije pritvoren u tom hotelu zbog nepostavanja karantina u Srbiji, zemlji u kojoj nikakve mere ni ne postoje zapravo

 

I te kako je tema da li je Novak govno koje je svesno bez maske išlo da uručuje pehare deci dok čeka ili je već dobio potvrdu da je zaražen (pritom teško da bi se testirao da nije imao neke simptome) ili je falsifikovao test.

Edited by vememah
  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Ovo nije stvar PR-a nego elementarnog profesionalizma. Ajde neću da ulazim u tajming, ima ih i koji su Covid pokupili 20. decembra pa su ušli u Australiju bez problema. Ima ih i koji su došli u Australiju sa Covidom pa pušteni u karantin i iz njega izašli posle prvog negativnog testa. Ali ako se šetkao zaražen po Srbiji, to je nezapamćen koktel gluposti, neprofesionalizma i ugrožavanja javnog zdravlja.

 

Ovi drugi cije primere navodis su vakcinisani, izolovani i stalno testirani

Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

 

I te kako je tema da li je Novak govno koje je svesno bez maske išlo da uručuje pehare deci dok čeka ili je već dobio potvrdu da je zaražen (pritom teško da bi se testirao da nije imao neke simptome) ili je falsifikovao test.


Ili je radio test da bi mogao uopšte da udje u Španiju gde je trenirao pred put, a rezultate je dobio posle svih zabeleženih aktivnosti i susreta? i to je možda jedna od mogucnosti. misim, sve je moguće ali da Novak znajući da je pozitivan ide medju ljude je bas ono najniže sto čovek može o njemu da kaže. ova je diskusija prešla u histeriju. ajde malo time out

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment

Jbt kolika histerija oko Djoleta i to u Srbiji, gde ne postoje nikakve mere zastite od virusa. Ocekujem da se bar 10.000 hiljada ljudi samospali u znak protesta, ako nekim cudom zaigra na turniru.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:


Ili je radio test da bi mogao uopšte da udje u Španiju gde je trenirao pred put, a rezultate je dobio posle svih zabeleženih aktivnosti i susreta? i to je možda jedna od mogucnosti. misim, sve je moguće ali da Novak znajući da je pozitivan ide medju ljude je bas ono najniže sto čovek može o njemu da kaže. ova je diskusija prešla u histeriju. ajde malo time out

Niko ne histeriše, objave sa datumima same ispadaju dok se ti baviš fantazijama. 

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Jbt kolika histerija oko Djoleta i to u Srbiji, gde ne postoje nikakve mere zastite od virusa. Ocekujem da se bar 10.000 hiljada ljudi samospali u znak protesta, ako nekim cudom zaigra na turniru.

 

Ja mu iz dubine duse zelim da igra, sem u slucaju da je lazirao test (sto ne verujem). Ali ako jeste onda je to drugi nivo igrice vec

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

 

Ovi drugi cije primere navodis su vakcinisani, izolovani i stalno testirani

 

Pričam samo o tajmingu, a u kontekstu teze kako je baš zgodno da mu se Covid namestio 16-og. Covid divlja širom sveta, nekima se zalomio 20-og, nekima 26-og, nekima će tek da se zalomi u Melburnu, živi bili pa videli. Znam ja da su i Rafa i Šapovalov vakcinisani ali fasovanje Covida 3-4 nedelje pred početak turnira im svakako neće goditi jer moraju da budu na 100% psihofizičke spreme da bi nešto postigli. Tu i običan grip ako te spusti na 96%, može da te košta visokog plasmana.

 

Dakle, u teoriji je sasvim moguće da je Novak zakačio Covid na "zgodan" datum, pogotovo jer je vileneo po Srbiji gde je na snazi opšti happy hour. I tu ne vredi špekulisati da li ga je zakačio slučajno ili namerno, ili je falsifikovao nalaz, jer to nema šanse da saznamo. Ono što možemo da saznamo je kada je tačno dobio pozitivan nalaz i da li se nakon toga izolovao ili je nastavio da vileni okolo.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:


Ili je radio test da bi mogao uopšte da udje u Španiju gde je trenirao pred put, a rezultate je dobio posle svih zabeleženih aktivnosti i susreta? i to je možda jedna od mogucnosti. misim, sve je moguće ali da Novak znajući da je pozitivan ide medju ljude je bas ono najniže sto čovek može o njemu da kaže. ova je diskusija prešla u histeriju. ajde malo time out

 

Ili znajući da je možda pozitivan.

 

Ja ne vidim histeriju, ljudi su razočarani jer postoji mogućnost da je Đoković još veća budala od budale za kakvu su ga smatrali. Takođe bi moglo da mu utiče na karijeru, možda ne na sam slučaj oko deportacije, ali oko odnosa publike svakako.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, maheem said:

Niko ne histeriše, objave sa datumima same ispadaju dok se ti baviš fantazijama. 


nista sto sam ja napisao njje u suprotnosti sa datumima

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...