Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, InvisibleLight said:

objavljeno da je bi pcr pozitivan 16.decembra :huh:

u zadnji cas se jel, razboleo

 

Gde je objavljeno, da li je ovo neka zvanična objava? Pitam jer evo imamo već tri strane svežeg flejma na temi, a sve je počelo od ovoga.

Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Gde je objavljeno, da li je ovo neka zvanična objava? Pitam jer evo imamo već tri strane svežeg flejma na temi, a sve je počelo od ovoga.

bbc, cela diskusija nakon ovog posta je na tu temu

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Ne bira je i ne postavlja Novak Đoković.

 

Pretpostavljam da je zbog ljudi kao Novak Djokovic..ne zbog Novaka Djokovica. To je rekao, za sta mu jebem mater ali nije mnogo udaljen od istine.

 

Pa jebote, mi smo valjda jedini u Evropi imali otvorene doceke NG..ovde teska kaubojstina vlada, ne mozes ljude sahraniti po nedelju dana..ali se furamo na super.

  • +1 2
Link to comment

  

Quote

 

In a submission filed late today, his lawyers claimed that he was granted a visa to enter Australia on November 18, and on December 30, Tennis Australia granted him a "medical exemption from COVID vaccination" on the grounds that he had recently recovered from COVID-19.

The "exemption certificate" said the date of Djokovic’s first positive COVID-19 PCR test was December 16, 2021, but that he had not had a fever or respiratory symptoms in the past 72 hours.

 

https://www.abc.net.au/news/2022-01-08/djokovic-had-exemption-on-grounds-of-recent-covid-19-infection/100745990

 

16.12:

guYgyGj.jpeg

Quote

U prisustvu Novaka Đokovića, Pošta Srbije predstavila je danas jedinstveno izdanje prigodnih poštanskih maraka „Tenis: Novak Đoković, prvi reket sveta”. 

https://www.posta.rs/lat/info/vest-detaljnije.aspx?ID=9436

 

17.12:

Quote

Novak Đoković URUČIO PEHARE najboljim takmičarima Teniskog saveza Beograda za 2021.

 

8VC7S80.jpeg

https://sport.blic.rs/tenis/novak-djokovic-urucio-pehare-najboljim-takmicarima-teniskog-saveza-beograda-za-2021/2s5bc4m

 

25.12:

Quote

Novak Djokovic plays tennis in the street in Belgrade / 25 December 2021

 

 

  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Pa dobro, bio je zaražen i trenirao je.

Seems legit :fantom:

 

 

Esid: meni je nepojmljivo da neko i dalje veruje da je Novak bio zaražen  pa onda krio to od javnosti, a u međuvremenu opušteno trenirao i obavljao obaveze oko fondacije.

Možda nije imao simptome?

Kako je onda znao da se treba testirati?

Šta bi sa 14-dnevnom izolacijom?

 

1 hour ago, Tsai said:

 

Utakmica je 14.12

16.12 saznaje da je pozitivan i prima onu neko priznanje za postanku marku s likom

17.12 urucuje neki pehar omladincima

 

Sta reci a ne zaplakati. I to sve nakon iskustva sa Adria Tourom

 

24 minutes ago, Malvo said:

 

Rezultate dobiješ za 2 sata kao smrtnik. 

 

Gde se dobijaju za 2 sata? Meni je svaki od 3 PCR-a stizao oko 24 časa nakon testa, nekad i više od toga. Doduše, poslednji sam radio pre godinu dana.

 

Mada, čak i da je dobio 17-og uveče opet ostaje pitanje zašto je išao u gomilu u zatvorenom prostoru ako je čekao rezultat. Čini mi se da je ovo gore nego sumnja u verodostojnost testa.

 

 

1 hour ago, dillinger said:

Jbt vi ne odustajete, sad je tema gde je Novak bio 17og. Pa nije pritvoren u tom hotelu zbog nepostavanja karantina u Srbiji, zemlji u kojoj nikakve mere ni ne postoje zapravo

 

Meni je ovo veća stvar od ovog AO, sa potencijalno dugotrajnijim posledicama po karijeru.

 

52 minutes ago, Moća said:

A sta ako se testiraoiz predostroznosti kad su javili da su pozitivni oni kosarkasi Barselone? Ako je test radio 16. a rezultati stigli 17.popodne?
I sto bi u saopstenju morali da pisu da je kucnoj izolaciji zbog korone ako nije imao simptome? Koliko se secam ni kod delte nije imao simptome ksd je pravio ono sranje od Adria tura.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Zar se ne ide automatski u karantin nakon pozitivnog testa?

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Ros said:


pcr?

Ja sam ih dobio za 12h sati bez zakazivanja. Devojka sa zakazanim terminom za oko 6 sati.

 

Antigenski je bio za 10 minuta.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...