Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, kud u maglu Simoviću said:

@harper ajd u piće da neće?

 

Ne kladim se nikada i ni u sta, narocito ne na ono sto ne mogu da kontrolisem i ne zavisi od mene. Rekao sam da me ne bi iznenadilo da to uradi jer ima debeli portfolio slicnih akcija ali da li ce ili nece, nemam pojma.

  • -1 1
Link to comment

kakvo je sranje napravila asutralijska valda, moram da priznam da mi je zabavno da posmatram kako se koprcaju. privodjenje ove cehinje koja je vec igrala neke egzibicione meceve je vrhunac. 

 

dobra bi fora bila da ukljuci insta live sa ovim izbeglicama koji su mu komsije tamo, da prica iskljucivo o njihovim slucajevima. 

  • +1 3
Link to comment

nece on dobiti na sudu ovo, pogotovu nakon sto su danas jos 2 izuzeca izbacena iz australije, a javno objavljeno da je Tennis Australia zajebo stvar. eventualno ce Tiley da podnese ostavke na celo AO i to je to

jbg :(

  • +1 1
Link to comment

Eurosport's Mats Wilander believes Novak Djokovic has been painted as a "black sheep" and that his legacy as a player risks being damaged amid continuing chaos around whether he will play at the Australian Open. 

 

 

"I think he's been unlucky," Wilander said.
"I think he's trying to do the right thing all the time with his players union as well. He's trying to speak up for the lower level player and is trying to fight the fight. And so maybe it seems like it should be more organised.
"Maybe his legacy will become a little bit messy in a way that he should have been more prepared. He should have had better papers but some of it has to do with Roger Federer and Rafael Nadal being hugely popular stars, somebody has to be the black sheep.
"Unfortunately for Novak himself, I think people that are very willing to sort of paint him that black sheep, I think it's very unfair."

 

 

  • +1 1
Link to comment

Da mi je neko rekao da će, pajsad, Kyrgios na ovu temu da napiše ubedljivo najpametniji i najljudskiji tvit, sa najsmislenijom porukom, tačno bih pomislio da je pio varikinu kombinovanu sa ivermektinom. Ali eto, desilo se.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, pasha said:

Preneto sa najpoznatije nemacke novine:

https://www.spiegel.de/sport/tennis/novak-djokovic-rafael-nadal-und-weitere-aeussern-sich-zur-einreise-posse-a-0416f6c8-06e6-45b8-b8b1-43b6e308951d

 

To se vrti po celom javno prevozu u Minhenu, posto imaju tv ekrane po busevima, tramvajima, podzemnoj i medjugradskoj plus ogromne ekrane na velikim stanicama...

 

Evo ovako. ovo vise nije samo sportska vest sto se moze videti iz podnaslova. Sve je to posledica toga sto je Srbija u totalnom raskoraku sto se tice korone sa vecim delom sveta, cak Rusijom i Kinom. Dok se svuda mere pojacavaju, cak u Nemackoj pre nekoliko meseci, Srbija kao da je neki drugi univerzuma, neka druga vasiona. Znam i zasto je to tako ali sve vise to se vraca kao  bumerang jer po zapadnim medijima pocinje da se pise o smrtnosti od kovida u Srbiji. Jos je ludji pokusaj n1 i nove da se prikazu kao ne znam neki sprski nacionalisti kako bi se sebe skinuli zig drugosrbijanstine...

 

Sada vec ulazimo u nesto sto nismo kao drzava smeli.

A Djokovic je zbog svega uspeo sebi da zatvori vrata cak i u Kini kada je pokusavajuci da se dodvori Australiji pljucnuo na njih oko one teniserke...a tamo je bio bas voljen.

Nestvarno kolicina gluposti cak i da nije hteo da cepi.

 

Dakle, Novak Đoković je kriv za to što mu je otac degenerik i što Srbiju vode degenerici? Nečista krv i kolektivna krivica, taj neki fazon?

 

Što se tiče Kine, nije pljucnuo na bilo koga nego je uradio ono što je ispravno tj. založio se za koleginicu. To što je izabrao da ako treba žrtvuje svoju popularnost u Kini, ali da bude čovek i uradi pravu stvar a ne da kao Dva Zlatna Teleta ćuti i smrdi po savetu svog PR tima i kako ne bi ugrozio kintu koja stiže iz Kine, samo ga čini većim čovekom.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ne znaci nista.

Mislim da i on i advokati znaju da ce biti deportovan ali zeli da ostane tamo sto je duze moguce po mogucnosti i nakon sto turnir pocne.

Border Force je zesca institucija ovdje bez obzira ko je na vlasti. Zbog njih imamo 1000x manje ilegalaca nego sto bi realno trebali sobzirom na lokaciju i standard.

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Dakle, Novak Đoković je kriv za to što mu je otac degenerik i što Srbiju vode degenerici? Nečista krv i kolektivna krivica, taj neki fazon?

 

Što se tiče Kine, nije pljucnuo na bilo koga nego je uradio ono što je ispravno tj. založio se za koleginicu. To što je izabrao da ako treba žrtvuje svoju popularnost u Kini, ali da bude čovek i uradi pravu stvar a ne da kao Dva Zlatna Teleta ćuti i smrdi po savetu svog PR tima i kako ne bi ugrozio kintu koja stiže iz Kine, samo ga čini većim čovekom.

 

 

 

javili su se i DZT-ovi povodom Peng Shui

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

sta znaci ovo?

 

"One of his team members told @theage Djokovic would be relying on basic principles of administrative law, and that he was treated without procedural fairness by border officials"

 

?

 

znace netko bolje

ali ... vlast se deli na tri dela ... zakonodavna, izvrsna i sudska

pretpostavlam da ce se pozivati na to da je po zakonu dobio papire , a da ga je izvrsilac (granicari) ostetio

iskoristice i to da su drugi prosli po istom zakonu

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Moracikus said:

Ne znaci nista.

Mislim da i on i advokati znaju da ce biti deportovan ali zeli da ostane tamo sto je duze moguce po mogucnosti i nakon sto turnir pocne.

Border Force je zesca institucija ovdje bez obzira ko je na vlasti. Zbog njih imamo 1000x manje ilegalaca nego sto bi realno trebali sobzirom na lokaciju i standard.

 

zasto bi ostajao sto je duze moguce ako zna da ce ga deportovati? ne kontam

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...