Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Otvaramo ponovo posle čišćenja, i ovako čemo:

 

- Svako, ali svako pominjanje Srđana Đokovića ide pravo na onaj topik dole.

- Svaki otužan pokušaj srpskog interneta (i drugih interneta) da proizvede smešan mim na ovu temu, ide pravo na onaj topik dole.

- Svako priželjkivanje analnog silovanja ili drugog stradanja u ekstradikcionom pritvoru biće brisano. Razmislite barem par sekundi pre nego što raspalite po tastaturi, za ime božije.

- A za nasumično sipanje uvreda deliće se banovi. Kandidata već ima, tako da apelujemo na spuštanje loptice.

 

Još jednom: ova tema je namenjena nekoj smislenoj diskusiji. Ko hoće da seiri, šeruje mimove i intenzivno prati život i priključenija Srđana Đokovića, može to sve da radi na odgovarajućoj temi. Hvala.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran unlocked this topic

  

Quote

According to a person close to the tournament with direct knowledge of the sequence of events, Djokovic followed every step of the country’s visa process properly. Moreover, the person said, Djokovic’s medical exemption was granted with all identifying information redacted, ruling out the possibility of favoritism.

But in the view of the person close to the Open, Australian authorities “did an about-face” on Djokovic’s status after his disclosure of being granted a medical exemption to coronavirus vaccination requirements sparked outrage in Melbourne and throughout the country from citizens who have been subjected to exceedingly strict protocols for nearly two years.

“He did everything correctly,” the person said. “But the goal posts have been changed — for him.”

https://www.washingtonpost.com/sports/2022/01/05/novak-djokovic-medical-exemption-scott-morrison/

  • Hvala 1
Link to comment

ovo sto je objavio washington post je prilicno ocigledno jos od kasno sinoc kada su krenule da pristizu informacije. 

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ovo sto je objavio washington post je prilicno ocigledno jos od kasno sinoc kada su krenule da pristizu informacije. 

 

S tim što ja i dalje ne razumem šta su oni očekivali da on objavi? Da je rekao samo "eve me, spakovan sam", odijum drogirane javnosti bi samo bio odložen na kratko. Za vreme njegovog leta bi urlali istom jačinom i istim teorijama zavere, on bi verovatno prošao pasošku a onda bi neki "source close to..." ekskluzivno objavio da je ušao nevakcinisan tj. na medical exemption i nastao bi isti ovaj haos, samo sa 24h zakašnjenja i Novakom u Melburnu, pa bi političari imali još veći problem. Shodno tome, njega je ovo čekalo šta god da je objavio ili nije objavio. A čekalo ga je jer su političari mesecima koristili njega da dižu ulog u ovoj igri, i na kraju su ga podigli na nivo gde Novakov ulazak u Australiju za njih predstavlja epski debakl. Njegov insta post tu ništa ne menja.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ovo sto je objavio washington post je prilicno ocigledno jos od kasno sinoc kada su krenule da pristizu informacije. 

 

a stative su promenjene u slobodnoj interpretaciji izuzeca na osnovu prelezanog kovida u roku od sest meseci

 

PCR-confirmed SARS-CoV-2 infection, where vaccination can be deferred until 6 months after the infection. Vaccination should be deferred for 90 days in people who have received anti-SARS-CoV-2 monoclonal antibody or convalescent plasma therapy.

 

umesto da ga interpretiraju zdravorazumski, tumace ga "novace avaxu": imao si korou pre godinu i po ... imao si X meseci fore da se vakcinises ... to sto si opet fasovao koronu ne daje ti novih 6 meseci za ulazak u nasu bajnu drzavu

 

ne znam samo kako ce se izvuci iz tog sirokog tumacenja

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Moonwalker said:


Dakle imao sve sto treba po zvanicnim informacijama imigracionog i neko pozvao granicu i rekao ne moze jer fokus grupe kazu tako. Dobro.

Po svemu sudeći, ovo je najrealniji scenario.

Poprilično sam ubeđen da je izuzeće dobio "preko veze", a da mu je ulazak zabranjen, jer je neko s jačom vezom pogledao šta kažu fokus grupe.

Ozistan. Sad, možda to samo mi u Srbistanu umišljamo, a tamo je sve "ni po babu, ni po stričevima".

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

S tim što ja i dalje ne razumem šta su oni očekivali da on objavi? Da je rekao samo "eve me, spakovan sam", odijum drogirane javnosti bi samo bio odložen na kratko. Za vreme njegovog leta bi urlali istom jačinom i istim teorijama zavere, on bi verovatno prošao pasošku a onda bi neki "source close to..." ekskluzivno objavio da je ušao nevakcinisan tj. na medical exemption i nastao bi isti ovaj haos, samo sa 24h zakašnjenja i Novakom u Melburnu, pa bi političari imali još veći problem. Shodno tome, njega je ovo čekalo šta god da je objavio ili nije objavio. A čekalo ga je jer su političari mesecima koristili njega da dižu ulog u ovoj igri, i na kraju su ga podigli na nivo gde Novakov ulazak u Australiju za njih predstavlja epski debakl. Njegov insta post tu ništa ne menja.

 

malo preterujes sad i opet teoritises sbbkbb. ne znam zasto ti je to bas specijalitet najcesce vezak za novakove slucajeve. vrlo je verovatno da ne bi tolike reakcije bile jer taj njegov tvit jeste bio prst u oko, masovni triger, tim ljudima tamo. cak sam ga i ja tako doziveo ne znajuci sta ce sve da se desi. mogao je samo da se pojavi tamo, kao nadal ili medvedev, i hashtag rod laver arena , #excited #aopen

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Moonwalker said:

Dakle imao sve sto treba po zvanicnim informacijama imigracionog i neko pozvao granicu i rekao ne moze jer fokus grupe kazu tako. Dobro.

 

Khm.

 

"Principijelni" premijer ("pravila su pravila") juče:

 

Taj isti "principijelni" premijer prekjuče:


Ako nekom treba transkript:

FIXv9vDVcAAPTCp?format=jpg&name=large

 

Edited by vememah
  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Tsai said:

 

vrlo je verovatno da ne bi tolike reakcije bile jer taj njegov tvit jeste bio prst u oko, masovni triger, tim ljudima tamo. cak sam ga i ja tako doziveo ne znajuci sta ce sve da se desi. mogao je samo da se pojavi tamo, kao nadal ili medvedev, i hashtag rod laver arena , #excited #aopen

 

I šta misliš, šta bi se tada desilo? Pratiš tenis brt, video si kako su mediji naduvavali ovu priču mesecima. Bukvalno mesecima. Narajcali su svoju javnost, koja više ni sama ne zna šta će od lockdown ludila, do mere gde apsolutno nijedan ishod nije bio prihvatljiv osim da mu ne bude dozvoljeno da uđe. Odbaci ti to kao teoretisanje, nije problem, ali ajde da se ne lažemo jer znaš i sam da je tako. Napravljena je atmosfera nulte tolerancije na Novaka ako se ne vakciniše, ko god se drznuo da pomene da je medicinsko izuzeće legitiman mehanizam odjeban je uz opaske o mitu, korupciji, vaskolikoj nejednakosti i privilegovanom đubretu. Sve potpuno isto kao prošle godine kada su ih mediji izdresirali da ga rastrgnu zbog onog mejla koji je poslao da se raspita o poboljšanju uslova u karantinu. I tada je svako ko se drznuo da kaže "jbt ljudi šta vam je, čovek samo pita da li postoji prostor da se nešto uradi za profesionalne sportiste" bio odjeban uz opaske o mučkom đubretu koje traži privilegije za sebe dok napaćeni narod sedi zaključan. I ajde sad da se lažemo da bi njegov incognito dolazak napravio neku ključnu razliku na pasoškoj kontroli.

 

A sve i da je tačna ova hipoteza da su se vlasti predomislile u hodu zbog objave na instagramu, to samo pokazuje da ta vlast jebeno nije normalna u glavama. Kenseluješ ikonu svetskog tenisa i soptvenog turnira zbog objave na društvenim mrežama? Alo jbt, pa koii je to nivo paranoje? Evo ja ću da ti kažem, Erdo nivo ako me razumeš. I ajde sve to, nego ga još savataju tamo kao osumnjičenog isisovca i šutnu u pritvor. Zbog posta na instagramu? Pa brate ako je to tačno onda su u pitanju jebeni fašisti kojima pod hitno i bez odlaganja treba oduzeti pravo da organizuju Grand Slam.

  • +1 9
  • -1 5
Link to comment

Nakon 24h je poprilicno jasno da ga je sjebao teniski savez tj Tilley.

Jos u novembru su dobili nalog da ne daju izuzeca za prelezani kovid ali su ga ignorisali i radili po svome. Ljekarske komisije i anonimnost su samo pokrice za skandal da nisu poslusali Border Force i eliminisali pozitivne  PCR testove kao dokaz.

Svakako i da je uspio proci imigraciono bio bi veliki pritisak na njega da se izjasni i sigurno bi procurelo o kakvom se izuzecu radi i da nije u skladu sa federalnim propisom. Bio bi diskvalifikovan u toku turnira.

Tako da je ovo i ispalo dobro kako je moglo.

Border Force ce da pokrene istragu protiv saveza u vezi ovoga.

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...