Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Jebote, jel moguce da je ovaj ludak stvarno igrao na krilima aviona :o
Novak ne samo da je igrao tenis na krilu vec je i u isto vreme vozio ovaj avion, bezbedno uzleteo i elegantno se prizemljio uz otezavajucu okolnost da je morao istovremeno i da mase reketom na krilupocetni plan cele ove akcije je bio da se novak zapravo odveze na mesec gde bio zabo zastavu kraljevine monako. time bi se upisao u istoriju kao prvi srpski kosmonaut. snimka novaka kako podize tri prsta i govori "ovo je mali korak za coveka ali veliki korak za moj bankovni saldo" bi obisla svet i poslala sliku.ali lobi na celu sa Viskovicem je sprecio realizaciju ove carobne ideje...nikad srbi da se sloze...
Link to comment
Novak ne samo da je igrao tenis na krilu vec je i u isto vreme vozio ovaj avion, bezbedno uzleteo i elegantno se prizemljio uz otezavajucu okolnost da je morao istovremeno i da mase reketom na krilupocetni plan cele ove akcije je bio da se novak zapravo odveze na mesec gde bio zabo zastavu kraljevine monako. time bi se upisao u istoriju kao prvi srpski kosmonaut. snimka novaka kako podize tri prsta i govori "ovo je mali korak za coveka ali veliki korak za moj bankovni saldo" bi obisla svet i poslala sliku.ali lobi na celu sa Viskovicem je sprecio realizaciju ove carobne ideje...nikad srbi da se sloze...
Not Funny.
Link to comment

Cekajte bre, zar je moguce da neko stvarno misli da je Novak bio na krilima aviona dok je ovaj leteo? Ja sam sve do Harperovog posta ovo shvatao kao zajebancija, pa sam sad zbunjen koji vam je :blink:

Link to comment
Cekajte bre, zar je moguce da neko stvarno misli da je Novak bio na krilima aviona dok je ovaj leteo? Ja sam sve do Harperovog posta ovo shvatao kao zajebancija, pa sam sad zbunjen koji vam je :blink:
Ja se iskreno nadam da je zajebancija u pitanju, posto se na klipu ne vidi ko je u onoj skalameriji od zastitnog odela pa moze da bude bilo ko. Samo mi je bila cudna Novakova reakcija na kraju, izgledao je kao covek koji je sisao sa rolerkostera. To se tesko moze odglumiti.
Link to comment

jel se vi zezate povodom tog letenja?vrhunac njegovog stanta je sto se mozda provozao 20 na sat na krilu aviona fiksiranih stopala dok rula ono je kompletna montaza u letu

Link to comment

Peter Bodo. :lol: Djokovic is poised somewhere between the extremely physical and boyish appeal of Nadal, and the sophisticated, adult vibe projected by Federer. Neither neanderthal nor metrosexual, Djokovic covers a lot of that middle ground and is different enough from both his peers to make a good rival for either.

Link to comment
Peter Bodo. :lol: Djokovic is poised somewhere between the extremely physical and boyish appeal of Nadal, and the sophisticated, adult vibe projected by Federer. Neither neanderthal nor metrosexual, Djokovic covers a lot of that middle ground and is different enough from both his peers to make a good rival for either.
:unsure: Ne placa ga neko valjda da ovako pise?
Link to comment
:unsure: Ne placa ga neko valjda da ovako pise?
On je senior editor na sajtu tennis.com tako da cenim da ga placaju.Tip inace ima malo dugacak jezik ali mislim da ni sam uopste nije skontao sta je ovde napisao. Procitao sam ovu recenicu bar deset puta ne bih li skontao neko drugacije tumacenje koje se krije iza ovog ociglednog i ne pada mi nista na pamet.
Link to comment
On je senior editor na sajtu tennis.com tako da cenim da ga placaju.Tip inace ima malo dugacak jezik ali mislim da ni sam uopste nije skontao sta je ovde napisao. Procitao sam ovu recenicu bar deset puta ne bih li skontao neko drugacije tumacenje koje se krije iza ovog ociglednog i ne pada mi nista na pamet.
pa nema drugog tumacenja, rafa je neandertalac a fedex je gay (metro). nole definitivno nije ni jedno ni drugo. to je jasno kao dan.uopste me ne bi cudilo da lik stvarno tako misli. da ne govorimo o tome da ce ovakvo razmisljanje naici na odobravanje kod prosecnog citaoca njegovog teksta. (osim onih kojima su fedex i rafa previse prirasli srcu).
Link to comment
Simpa je Dezulovic i kapiram da je ovo kolumna gde i ne mora bas sve da bude toliko tacno da ne bi moglo da posluzi da se postigne poenta ali mogao bi se makar malo drzati faktografije kako bi izbegao donosenje pogresnih ili preteranih zakljucaka. Ispade kao da mu je neko narucio tekst o Djokovicu kojeg inace nije ni gledao pre ove kampanje od 24 pobede.
Link to comment

ma Bodo je budala svoje vrste :D ali isto tako jedan od onih sto zaista poznaju sport o kojem pisu... takodje i veliki NJole lover. Murrey mu je inace omiljena meta za napusavanje :D

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...