Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, Redoran said:

 

1-4 mu je do danas bio skor u finalu RG, žasu.

 

1-5 bi stvarno bilo previše.

Sve je previse, poklanajo je on od tih 10 komad kojesta 😑

Link to comment

Poraz od Nišikorija u polufinalu US Opena, 2 poraza od Wavrinke, pa loptica u linijsku sudiju, pa ono finale RG koje je trajalo 2 dana...
Mogao je imati bar 4-5 GS više

Link to comment

Hvala na ispravci, sećanje mi malo trokira. Hteo sam reći da je imao puno kikseva na GS od relativno slabijih tenisera, inače bi već nedostižno prešišao ovu dvojicu.

Link to comment

Sa secanjem ti je sve ok, borris_ je pogresio :D

Nisikori ga je dobio u polufinalu US opena 2014te, Cilic je dobio Federera u drugom polufinalu i osvojio.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ili godinu posle? Čini mi se da ga je nakon što ga je ‘14. eliminisao u QF, i sljedeće godine na AO Wawa odvukao u pet setova... samo što se peti završio 6-0 ili 6-1, tako nešto

Link to comment
5 hours ago, Filozof manijak said:

Poraz od Nišikorija u polufinalu US Opena, 2 poraza od Wavrinke, pa loptica u linijsku sudiju, pa ono finale RG koje je trajalo 2 dana...
Mogao je imati bar 4-5 GS više

Mogao je i 4-5 manje.

2011. i 2019. je preživeo 2 meč lopte za Federera.

2012. na AO je lako molgo da ode na stranu Nadala, kao i u SF na W 2018. Bilo je još par mečeva na 5 setova gde je par poena odlučilo na njegovu stranu.

 

Jedino za čim može da "žali" zaista je onaj period kad je bacio godinu i po dana zbog povrede lakta koju je mogao da sanira rutinski i one gluposti na USO prošle godine.

  • +1 5
Link to comment

namerno nisam hteo da spominjem finala sa ovom dvojicom, jer tu uvek može otići na bilo koju stranu, već sam ciljao na mečeve koje je gubio od relativno lošijih protivnika. a imao je otvoren put ka trofeju. 
 

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...