Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Teško je to shvatiti, ljudi lako bivaju razmaženi. Za veliku većinu tenisera je druga nedelja GS veliki uspeh, a kamoli 18 osvojenih (i to u neverovatnoj konkurenciji). 

Ono što mi je neobično je kako je moguće da niko od major sport brands posle Adidasa nije pokupio Novaka, već dugo je jasno šta on znači za tenis, bez obzira na loš imidž.

 

Link to comment
Just now, Tinman said:

Ono što mi je neobično je kako je moguće da niko od major sport brands posle Adidasa nije pokupio Novaka, već dugo je jasno šta on znači za tenis, bez obzira na loš imidž.

 

Može da bude šta god hoće za tenis, neko je seo, analizirao tržišta, šta i ko se voli iz sveta tenisa i koliko para donosi potencijalno Đoković, a koliko Nadal i Pederer i tu Novak nema šta da traži.

Ako se dobro sećam, Lakoste mu je dala šansu kada je bio u rasulu i niko nije garantovao da će se vratiti tamo gde je bio. Nemam sumnje da je Novak car koji to ceni i skroz mi je ok da završi karijeru sa njima, ko jebe i adidas i nike i uniqlo :) A i sumnjam da će neko u ovim godinama da mu da ne znam kakav ugovor, mada ako izgazi i ovo malo rekorda, ko zna. Znam samo da bi im tražio kvadrilione da sam na njegovom mestu ako do toga dođe a ima već ponudu sa kojom je zadovoljan.

Link to comment
1 hour ago, Tinman said:

Teško je to shvatiti, ljudi lako bivaju razmaženi. Za veliku većinu tenisera je druga nedelja GS veliki uspeh, a kamoli 18 osvojenih (i to u neverovatnoj konkurenciji). 

Ono što mi je neobično je kako je moguće da niko od major sport brands posle Adidasa nije pokupio Novaka, već dugo je jasno šta on znači za tenis, bez obzira na loš imidž.

 

 

Da sam na njegovom mestu nosio bih krokodila do kraja zivota, makar i dzabe. Zaradio je dovoljno da moze sada i da uzvraca retkima koji su verovali u njega i tretirali ga kao ono sto zaista i jeste - boga tenisa. A zaradjivace i u buducnosti, neko ko je ovoliko navikao da radi i ima celicnu radnu naviku sigurno nece dugo sedeti miran i kad jednom ode u igracku penziju.

 

Novak je ucinio ono sto retki mogu, sopstvenim dostignucima je maltene devalvirao neverovatne rekorde koje rusi jer sa njegove monumentalne visine sve ovo izgleda, sto bi Muta Nikolic rekao, normalno. Zato je sada malo i tesko naci prave reci da bi se opisala njegova jedinstvena karijera, tek ce se o tome pisati na pravi nacin kad se prasina slegne i sa vremenske distance sagleda sve ono sto je uradio za tenis. Do tog dana neka angazuje par Crnotravaca da mu prosire prozore na kuci kako bi bilo dovoljno mesta za ove koji dodju da mu pljunu pod prozor, ne bi bilo u redu da se previse naguzvaju pa da se zaraze koronom.

Edited by harper
Link to comment

to je bila vrlo korektna izjava. uporedio je sebe i sta je njemu znacio sampras kao uzor i motiv da ga dostigne i  prestigne. 

onda je rekao da je on djokovicu i nadalu ono sto je njemu bio sampras.

to zvuci razumno. nista lose nije rekao

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Tinman said:

Teško je to shvatiti, ljudi lako bivaju razmaženi. Za veliku većinu tenisera je druga nedelja GS veliki uspeh, a kamoli 18 osvojenih (i to u neverovatnoj konkurenciji). 

Ono što mi je neobično je kako je moguće da niko od major sport brands posle Adidasa nije pokupio Novaka, već dugo je jasno šta on znači za tenis, bez obzira na loš imidž.

 

 

Verovatno i što sam tenis nije toliko zanimljiv, Adidas se orijentisao na fudbal, Nike na fudbal/košarku ili šta već, Marej je takođe napustio Adidas ubrzo posle Novaka, a čak ni Federer nije produžio ugovor s Nike-om već je izabrao Uniqlo.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...