Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

A ono finale 2011 ili 2012, znam da smo krecili kucu i da je zbog kise uslo u drugi dan, prekidali smo posao i s majstorima gledali to, tu je isto bio blizu RG... Neki preokret je drugog dana bio u korist Nadala. 2012. mislim, 2011.je bila ona serija od cetrdesetak pobeda i osvajanjem redom svih turnira do poraza od Federera u polufinalu RG kad se cinicno smejao i vrteo prstom, kako jadno jbte. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

meni je to najjaci wtf momenat u novakovoj karijeri, ali u nadalovoj. treba stvarno da te usere da ti protivnik u toj situaciji, pri tom rezultatu, uradi bas to. da je imao duplu gresku, promasen zicer, sta god drugo, ali ovako dobiti kljucan poen... da je novak te godine osvojio RG bio bi to "one more day in the office", i ne bi dosao u situaciji ogromnog pritiska da se osvoji

 

Tako je. Slično je izgubio i olimpijadu, posle onog smeča, to su momenti koji stvarno mogu da te poremete kakva god da si stena, da je dobio ovaj poen, imao bi prednost i verovatno gem, a onda bi servirao za meč. Još jedan dokaz onoga što sam govorio u nekom od pređašnjih postova, jedan poen, jedna glupost i sjebeš meč koji igraš tipa 4 sata, a verovatno i titulu.

 

Link to comment
A ono finale 2011 ili 2012, znam da smo krecili kucu i da je zbog kise uslo u drugi dan, prekidali smo posao i s majstorima gledali to, tu je isto bio blizu RG... Neki preokret je drugog dana bio u korist Nadala. 2012. mislim, 2011.je bila ona serija od cetrdesetak pobeda i osvajanjem redom svih turnira do poraza od Federera u polufinalu RG kad se cinicno smejao i vrteo prstom, kako jadno jbte. 
Igralo se po mrklom mraku, i onda onaj smrdljivi prstić
Link to comment
16 minutes ago, Tsai said:

slazem se sa svim sto si napisao sem novakovih sansi da dobije nadala na rg. nije samo do nadala, i novak je izgubio na snazi na sljaci, to se bas primetilo prosle godine. tako da ta nesrecna 2013. nije bas neki reper.

 

Od pocetka karijere Novak je uvek najvece probleme imao na sljaci iako je, naravno, i na njoj imao spektakularne rezultate jer je prosto genijalan igrac. Ima malo do toga da njegova igra nije najbolje prilagodjena sljaci a ima i do toga da zbog sporosti i prirode podloge gubi neke od svojih najvecih prednosti u court coverage-u. Na primer, na sljaci svi proklizavaju, na ostalim podlogama samo jedan igrac.:D Mada, mnogo veci problem je sto sljaka upija mozda najveci Novakov kvalitet, da kontrolisanom agresijom konstantno vrsi pritisak i oduzima vreme protivniku da igra u svojoj zoni komfora. Na brzim podlogama gde loptica zuji brze i generalno se ima manje vremena za pripremu ta Novakova sposobnost ubija protivnike.

Link to comment
1 minute ago, renne said:
14 minutes ago, W.F.C. said:
A ono finale 2011 ili 2012, znam da smo krecili kucu i da je zbog kise uslo u drugi dan, prekidali smo posao i s majstorima gledali to, tu je isto bio blizu RG... Neki preokret je drugog dana bio u korist Nadala. 2012. mislim, 2011.je bila ona serija od cetrdesetak pobeda i osvajanjem redom svih turnira do poraza od Federera u polufinalu RG kad se cinicno smejao i vrteo prstom, kako jadno jbte. 

Igralo se po mrklom mraku, i onda onaj smrdljivi prstić

 

Naplatio je Novak taj prstic obilato. Samo ona "just another day in the office" proslava posle pobede na Vimbldonu 2019. je vredela za deset prstica.

Link to comment
1 hour ago, renne said:
1 hour ago, W.F.C. said:
A ono finale 2011 ili 2012, znam da smo krecili kucu i da je zbog kise uslo u drugi dan, prekidali smo posao i s majstorima gledali to, tu je isto bio blizu RG... Neki preokret je drugog dana bio u korist Nadala. 2012. mislim, 2011.je bila ona serija od cetrdesetak pobeda i osvajanjem redom svih turnira do poraza od Federera u polufinalu RG kad se cinicno smejao i vrteo prstom, kako jadno jbte. 

Igralo se po mrklom mraku, i onda onaj smrdljivi prstić


a nije bez značaja ni to sto je novak prošao u polufinale bez borbe jer je fonjini predao kec. ima je novak 4 dana pauzu

Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

nadal je ceo taj set pogadjao linije ko besan i igrao kao zver. cak i da je novak uzeo gem za 5:3 usledio bi pritisak na narednom servisu, nije to pecanje bilo na mec lopti

 

Gledao sam kasnije i hladne glave i više puta i ovo boldovano apsolutno je tačno - igrao je kao u transu, rizične udarce iz svih pozicija i sve na liniju. Užas!

Link to comment

Djokovic Ties Federer On 310 Weeks At No. 1 In FedEx ATP Rankings

 

Zanimljiva konstrukcija u naslovu, FedEx, kao  Federer, Ex vlasnik rekorda. :D

 

Da li Federer sedi kući i pizdi malkice sada? Ja mislim da da :wub:

Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

Djokovic Ties Federer On 310 Weeks At No. 1 In FedEx ATP Rankings

 

Zanimljiva konstrukcija u naslovu, FedEx, kao  Federer, Ex vlasnik rekorda. :D

 

Da li Federer sedi kući i pizdi malkice sada? Ja mislim da da :wub:

 

sigurno pizdi otkad je postalo jasno da ostaje bez tog rekorda. mene zanima da li ce cestitati novaku sledece nedelje, kao sto je cestitao nadalu na 20-om gs-u

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...