Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Meni je najveci strah njegova psiha. Nekako imam osecaj da mu je bas prekipilo sto ga ne postuju. Nadam se da ce njegov inat prevladati. Stvarno mi nekad deluje da je na momenat da digne ruke od svega. Mozda ga ipat taj masovni hejt i motivise da na kraju ima bar jedan slem vise od druge dvojice. Meni se cini da ove godine i Nadal nije siguran za RG, koliko i Nole za W.

Link to comment

i ja sam to mislio, do proslogodisnjeg krompira :/

 

jednostavno, nadal je i na jednoj nozi apsolutni favorit za svaki RG do kraja karijere. treba cudo da se desi da ga cak i djokovic dobije

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, bags said:

Meni je najveci strah njegova psiha. Nekako imam osecaj da mu je bas prekipilo sto ga ne postuju. Nadam se da ce njegov inat prevladati. Stvarno mi nekad deluje da je na momenat da digne ruke od svega. Mozda ga ipat taj masovni hejt i motivise da na kraju ima bar jedan slem vise od druge dvojice. Meni se cini da ove godine i Nadal nije siguran za RG, koliko i Nole za W.

 

Novak ima svoj cilj i sto ga vise spoticu ovi koji su zaljubljeni u Njegovo Tenisko Visocanstvo sve vise ce se inatiti da skine Federera do gole kozhe. Ima i tim koji se skupio zbog ovih bizarnih napada i razmislja na slican nacin. Tuzno je sto mora tako, sto svaki put mora da osvoji GS da bi podsetio ljude koliki je sampion, ali tako je i tu se nista vise ne moze promeniti. Napadi na Novaka su intenzivirani kad je postalo jasno da se umesao u trku za najboljeg svih vremena i sto je blize tom cilju napadi su sve zesci i bizarniji. Mislim da je on svestan toga.

Link to comment
5 hours ago, harper said:

Ukoliko Novak u kontinuitetu stabilizuje brzinu drugog servisa na blizu 190 km/h u proseku to ce biti veliki napredak i velika tranzicija u njegovoj igri ali takodje i velika glavobolja za njegove protivnike, narocito u Londonu.

 

Zar nije 190 prosek za prvi servis?

Link to comment
20 minutes ago, Time Crisis said:

 

Zar nije 190 prosek za prvi servis?

 

Da, sad pokusavam da nadjem prosecnu brzinu servisa, realnije mi je da bude negde oko 170 km/h. Iz neke analize mi je ta brojka ostala u glavi.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Da, sad pokusavam da nadjem prosecnu brzinu servisa, realnije mi je da bude negde oko 170 km/h. Iz neke analize mi je ta brojka ostala u glavi.

 

Protiv Medvedeva prosek 156 km/h, najveći prosek je bio protiv Frica, 168 km/h, ali to je verovatno više iz moranja budući da je praktično bio pred odustajanjem.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, bags said:

Meni je najveci strah njegova psiha. Nekako imam osecaj da mu je bas prekipilo sto ga ne postuju. Nadam se da ce njegov inat prevladati. Stvarno mi nekad deluje da je na momenat da digne ruke od svega. Mozda ga ipat taj masovni hejt i motivise da na kraju ima bar jedan slem vise od druge dvojice. Meni se cini da ove godine i Nadal nije siguran za RG, koliko i Nole za W.

 

Buraz, ako ga ove godine nije ubila psiha kada se po njemu sralo bukvalno 10 puta više nego do sada i kada je ismevan, ponižavan (budimo realni, pomalo i sa pravom), kada je sebi osnivanjem nove igračke federacije i sam ATP nakačio za vrat (to je posebna tema, ali tu kontam da ima žestokih sranja, prepucavanja svađa, rasprava i briga i mislim da mu to samo po sebi oduzima baš dosta energije, stvara konflikte sa drugim igračima i sl), pa karantin, pa spisak zahteva i opet na lomaču pa... - onda je stvarno mentalno neuništiv. Možda mu je na AO bilo lakše da to sve prebrodi, videćemo na narednim turnirima, što se mene tiče samo da je zdrav. Želi on te GS-ove i da stigne ova dva smrada više nego bilo ko, siguran sam. A ima alat za takvo nešto..

Što se tiče RG-a, ako je 2013. mogao da ima 4-2 u petom setu kada je Nadal bio 5 puta snažniji i spremniji telesno da svoju igru prikaže na najbolji mogući način, naravno da može da ga klepi i ove godine 8 godina kasnije. Mislim da je trenutno duplo fizički spremniji od Nadala, u prvom težem meču na više setova, Nadal se raspao. Naravno da će tempirati da bude maksimalno spreman na RG ali neće ni Novak sedeti skrštenih ruku. Nije lako, i možda se i ne desi, ali verujem da može da ga otrese.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

slazem se sa svim sto si napisao sem novakovih sansi da dobije nadala na rg. nije samo do nadala, i novak je izgubio na snazi na sljaci, to se bas primetilo prosle godine. tako da ta nesrecna 2013. nije bas neki reper.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Da dodam, na 4-3 u petom i na 40-40 Đoković na svoj servis smečuje sa mreže u koju upada, i gubi poen, to sam potpuno potisnuo  :frust::frust::frust:

 

meni je to najjaci wtf momenat u novakovoj karijeri, ali u nadalovoj. treba stvarno da te usere da ti protivnik u toj situaciji, pri tom rezultatu, uradi bas to. da je imao duplu gresku, promasen zicer, sta god drugo, ali ovako dobiti kljucan poen... da je novak te godine osvojio RG bio bi to "one more day in the office", i ne bi dosao u situaciji ogromnog pritiska da se osvoji

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...