Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

ja ne razumem zasto se na ovom forumu (a i u Srbiji opcenito) popu ne sme reci pop, a bobu bob.

 

zar je nemoguce shvatiti da ima ljudi koji Novaka drze najboljim teniserom na svetu, svih vremena, i istovremeno se sablaznjavaju oko nekih drugih stvari u vezi njega? kakve veze ima to sto se radi o neteniskim (koje ovde neki pogresno zovu privatnim) stvarima - koje su, zapravo, prestale da budu privatne onog trenutka kada ih je on stavio na drustvene mreze. 

 

cekajte, covek ce sutra/prekosutra biti predsednik Srbije - i sta onda, nece niko smeti da napise (na potpuno beznacajnom forumu) da je smesno upijati sunce na piramidi koja to nije?

 

Onaj ko veruje da je Kyrie jedan od najboljih kosarkasa na svetu, ne bi smeo da pisne o njegovom ravnozemljastvu? Ako volis filmove Woody Allena, ne smes reci da ti se povraca od toga sto je ozenio pocerku?

smesno.

popu pop, bobu bob.

 

kapa dole za udaranje loptice, humanitarne akcije, pivanje Oliverovih pisama i veliko srce. Al' brate, primi muski udarce za jedenje trave, grljenje drveca, antivaxxerstvo i bahanalije u doba korone.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Djuro said:

ja ne razumem zasto se na ovom forumu (a i u Srbiji opcenito) popu ne sme reci pop, a bobu bob.

 

zar je nemoguce shvatiti da ima ljudi koji Novaka drze najboljim teniserom na svetu, svih vremena, i istovremeno se sablaznjavaju oko nekih drugih stvari u vezi njega? kakve veze ima to sto se radi o neteniskim (koje ovde neki pogresno zovu privatnim) stvarima - koje su, zapravo, prestale da budu privatne onog trenutka kada ih je on stavio na drustvene mreze. 

 

cekajte, covek ce sutra/prekosutra biti predsednik Srbije - i sta onda, nece niko smeti da napise (na potpuno beznacajnom forumu) da je smesno upijati sunce na piramidi koja to nije?

 

Onaj ko veruje da je Kyrie jedan od najboljih kosarkasa na svetu, ne bi smeo da pisne o njegovom ravnozemljastvu? Ako volis filmove Woody Allena, ne smes reci da ti se povraca od toga sto je ozenio pocerku?

smesno.

popu pop, bobu bob.

 

kapa dole za udaranje loptice, humanitarne akcije, pivanje Oliverovih pisama i veliko srce. Al' brate, primi muski udarce za jedenje trave, grljenje drveca, antivaxxerstvo i bahanalije u doba korone.

Ko kaze da je zabranjeno, taj topik ima cak 700 strana vise od ovog. Mozes da otvoris i treci na Drustvu lil gde vec, niko ne brani, dopusti da ovaj bude u vezi tenisa.

Link to comment
36 minutes ago, Lancia said:

Ko kaze da je zabranjeno, taj topik ima cak 700 strana vise od ovog. Mozes da otvoris i treci na Drustvu lil gde vec, niko ne brani, dopusti da ovaj bude u vezi tenisa.

 

aham. znaci o Kyrie-ovom ravnozemljastvu ne mozemo pisati na kosarci, vec cemo otvarati o tome poseban topik na deponiji. o Allenovoj pedofiliji niposto na filmu, vec iskljucivo na deponiji. da se fanboys ne bi uzrujavali. 

 

ne zavaravajmo se.

nije problem u tome da li je nesto napisano u vezi tenisa ili ne, nego je bitno da se o Novaku pise iskljucivo pozitivno. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Just now, Djuro said:

 

aham. znaci o Kyrie-ovom ravnozemljastvu ne mozemo pisati na kosarci, vec cemo otvarati o tome poseban topik na deponiji. o Allenovoj pedofiliji niposto na filmu, vec iskljucivo na deponiji. da se fanboys ne bi uzrujavali. 

 

ne zavaravajmo se.

nije problem u tome da li je nesto napisano u vezi tenisa ili ne, nego je bitno da se o Novaku pise iskljucivo pozitivno. 

 

 

 

 

 

 

To su sve teme za drustvo, sto bi ih mesal sa sportom, filmom ili cime vec. Mislim da je forum za sve ove godine dobro nakrcan sa temama, koje pokrivaju maltene sve sto se desava na planeti. Nego jbg, mrzi te i ko i mene koliko puta da idem na odgovarajuci topik.

Ja nisam Novakova keva, da bih se uzrujavao sta ko pise o njemu, nego bih voleo kad dodjem na tenis, da citam o tenisu a ne o penisu.  

Link to comment
1 minute ago, Djuro said:

 

aham. znaci o Kyrie-ovom ravnozemljastvu ne mozemo pisati na kosarci, vec cemo otvarati o tome poseban topik na deponiji. o Allenovoj pedofiliji niposto na filmu, vec iskljucivo na deponiji. da se fanboys ne bi uzrujavali. 

 

 

 

Upravo, pdf se zove Sport\Košarka, naglabanju o ravnozemljaštvu je mesto na Deponiji, koji god da je protagonista. Jer, gle čuda, to nikakve veze sa sportom i košarkom nema, nego je društveni fenomen.

Isto i za Alena.

 

4 minutes ago, Djuro said:

ne zavaravajmo se.

nije problem u tome da li je nesto napisano u vezi tenisa ili ne, nego je bitno da se o Novaku pise iskljucivo pozitivno

 

Netačno, pisalo se o Novaku puno toga negativnog, ali vezano za tenis.

 

O ostalim njegovim glupostima postoji već prigodan topik južnije. Zašto zagađivati i trolovati na pdf-u Sport\Tenis?

 

 

Link to comment

samo jedno da kažem, a svi koji su pisali na pdf-u tenis znaju me dobro i znaju koji sam navijač

 

nikad više se neću potresati zbog novakovih mečeva

i to nije zbog njegovih srca i grljenja drveća, već je to zbog njegovog ćutanja  u vreme kada smo ovde svi pod terorom, a mladi ljudi (o kojima đokovići toliko misle) po apsanama

 

to važi i za ostale naše vrle sportiste

 

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Netačno, pisalo se o Novaku puno toga negativnog, ali vezano za tenis.

 

 

A i nevezano za tenis, nego svaki put kad se pojavi neki padobranac mora posebno da mu se objasnjava jer "on ne razume".

 

Najbolje je sto niko nece da pise na tom topiku jer je na deponiji.:laugh: Valjda je ljudima ispod casti.

Link to comment
On 16.7.2020. at 15:07, Djuro said:

 

aham. znaci o Kyrie-ovom ravnozemljastvu ne mozemo pisati na kosarci, vec cemo otvarati o tome poseban topik na deponiji. o Allenovoj pedofiliji niposto na filmu, vec iskljucivo na deponiji. da se fanboys ne bi uzrujavali. 

 

ne zavaravajmo se.

nije problem u tome da li je nesto napisano u vezi tenisa ili ne, nego je bitno da se o Novaku pise iskljucivo pozitivno.

 

Grešiš ovde. Ja bih ga prvi okrpio samo tako za onu ludačku žurku u Beogradu i ostale maloumnosti sa kojima ne prestaje otkako je ATP tour prekinut. Problem je u tome što kritički osvrti na Novaka u 90% slučajeva odlaze u neke ekstreme koje ja stvarno ne znam kako bih opisao. Onda se ti ektremi razvlače na po 50 strana od situacije do situacije i na kraju dođeš do toga da moraš bagerom da iskopavaš nešto o tenisu jer je ogromna većina postova predstavlja čist selebriti hejt. Samo pogledaj kako je nastao tj. započeo onaj topik na deponiji i kakav je to bizaran hejt bio. Toliku količinu žuči nijedan drugi sportista ili umetnik ne može da sakupi. Zbog toga smo odlučili da Novak ima dve teme i da u tom kontekstu predstavlja izuzetak.

 

Zbog navedene žuči i hejta koji su sami sebi bili svrha, sada smo u situaciji da je došao trenutak kada se stvarno valja istovariti po Novaku onako obilno - ali će to morati da bude na deponiji.

Link to comment

@kyrie nema dva topika jer je od preko bare, a Novak je jedini Srbin koji je popularniji od kajriaia*. Nije uopste neobicno da ima i tri, i cetiri topika. Kako se oblaci, sta vozi.. nego je ovo ozbiljan forum pa se raspravlja ili o tenisu, ili o drustvenoj pojavi zvanoj Novak Djokovic. Mozes oba, samo ne istovremeno. 

 

p.s. esad ovde bese disklejmer, mislim zasluzio i to? 

 

 

 

* osim Slobe jbg

Link to comment
On 16.7.2020. at 17:07, Djuro said:

aham. znaci o Kyrie-ovom ravnozemljastvu ne mozemo pisati na kosarci, vec cemo otvarati o tome poseban topik na deponiji. o Allenovoj pedofiliji niposto na filmu, vec iskljucivo na deponiji. da se fanboys ne bi uzrujavali. 

ne zavaravajmo se.

nije problem u tome da li je nesto napisano u vezi tenisa ili ne, nego je bitno da se o Novaku pise iskljucivo pozitivno. 

 

Kakomožeš da kažeš ovako nešto pored žive teme sa hiljadu strana sa sprdnjom na Đovakov račun koja neretko prelazi i granice zdravog ukusa pa i tada niko tamo ne oponira niti bilo šta slično? 

Ja bih za Đovaka u "boj" pa sam ga naduvao za sto gluposti u poslednje vreme, dakle imaš i situacije gde i oni koji su svim srcem za njega, nemaju problem da ga iskritikuju i na momenat se posprdaju lepo sa njim, kada čovek daje materijala svako malo. Stvarno, kada bi neko, a siguran sam da hoće, stavio genezu ili siže™ njegovov ponašanja za vreme ove pandemije, i to poturio nekome ko ga ne zna i rekao "vidi ovo, ovo je napisao najbolji teniser svih vremena, nekoliko puta najbolji sportista sveta" taj neko bi bio u fazonu :wacko: :ohmy::huh:

 

 

On 16.7.2020. at 20:09, dùda said:

nikad više se neću potresati zbog novakovih mečeva

 

Izvinite ali... 

 

Hoćete Dudo :D

  • +1 1
Link to comment

Potpuno je legitimno, i poštujem što neko više neće navijati za Novaka iz navedenog razloga, ali onda je sasvim legitimno očekivati da taj neko više nikad ne navija ni za Zvezdu u bilo kom sportu, Partizan u bilo kom sportu, reprezentaciju u bilo kom sportu, Ivanu Španović ili bili koga....pošto se apsolutno niko od sportista nije javno oglasio povodom dešavanja u Srbiji. 

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...