Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

ali koji je vama ljudi đavo

 

pa evo i @Shan Jan kaže lepo ''placas porez drzavi u kojoj zivis'', dakle poenta je na živiš

 

novak živi u monaku i verujem ne samo zbog poreza

i onda ne vidim o čemu mi ovde pričamo

on zapravao živi po celom svetu, ali najviše u monaku. tu dosta i trenira kao što smo mogli da vidimo i to na način na koji u srbiji sigurno ne bi mogao

 

ali jok, treba da bude ne znam koja budala pa da živi ovde, jes' kako da ne

Edited by dùda
Link to comment
31 minutes ago, Shan Jan said:

 

Zakoni Srbije. 

 

Nije drzava samo vlast. Drzava je i narod koji zivi u njoj. Taj narod placa porez, koji kada prodje sito i reseto hostaplera na vlasti, placa skole, penzije, ovaj jad od zdravstva, odrzava ulice itd...

 

Zato se ljudi udruzuju, da bi zajednickim snagama nesto postigli, za dobrobit svih. Mi sada mozemo da pricamo da li treba ili ne treba placati porez ovoj konkretnoj vlasti, ali reci da nije pitanje morala da li placas porez drzavi u kojoj zivis je po meni glupost. To upravo jeste pitanje morala. Da li si neko ko se izvlaci i koristi sve sto je izgradjeno zajednickim snagama ili ces dati i svoj doprinos, u skladu sa svojim mogucnostima. 

 

Ta zapadna prica da je skroz moralno neplacati porez ako ikako mozes da ga izbegnes vodi ka divljem zapadu gde vlada pravo jaceg i empatija ne postoji. Neka hvala. 

 

 

 

Auh, ala si se nalupao. Pa zakonima Srbije neko ko ne živi u Srbiji (a takvih je preko milion) nema obavezu plaćanja, kao što i piše u zakonu. a da li treba da se takva obaveza uvede to je posebno pitanje za novu temu, ali ove tirade nemaju veze s životom.

Edited by Time Crisis
Link to comment

U pravu je dùda. Lik je kao i vecina pobjegao iz kurca od zemlje. I posto ne zivi ovdje ne podleze ni pod tu vasu "moralno, drustveno odgovornu" obavezu. 

 

Novak je otisao iz kloake u raj dje je porez samo jedan od x benefita koje ima.

Edited by MiddleClass
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

ali koji je vama ljudi đavo

 

pa evo i @Shan Jan kaže lepo ''placas porez drzavi u kojoj zivis'', dakle poenta je na živiš

 

novak živi u monaku i verujem ne samo zbog poreza

i onda ne vidim o čemu mi ovde pričamo

on zapravao živi po celom svetu, ali najviše u monaku. tu dosta i trenira kao što smo mogli da vidimo i to na način na koji u srbiji sigurno ne bi mogao

 

ali jok, treba da bude ne znam koja budala pa da živi ovde, jes' kako da ne

 

53 minutes ago, MiddleClass said:

U pravu je dùda. Lik je kao i vecina pobjegao iz kurca od zemlje. I posto ne zivi ovdje ne podleze ni pod tu vasu "moralno, drustveno odgovornu" obavezu. 

 

Novak je otisao iz kloake u raj dje je porez samo jedan od x benefita koje ima.

 

Prvo, onda treba da predstavlja Monako a ne Srbiju. Ako mu je zaista to zemlja izbora.

 

Drugo, on je odrastao u ovoj zemlji, u njoj proveo 20+ godina kao korisnik tih benefita i sad kad je poceo da zaradjuje je u fazonu dovidjenja sirotinjo, ja sam pametniji od vas a uz to cu da seruckam okolo kako mi je Srbija u srcu. Ironicno, u tom smislu, ona spodoba od njegovog caleta ima sva moralna prava da se preseli u Monako, Novak ne. Da je on izasao jednom, samo jednom, da kaze kako je sranje u zemlji i da nema nameru da podrzava svojim novcem lopove na vlasti, sve bi bilo ok. Ali ne, kenja kako je good boy, sve je kako treba, al eto, gledaj svoj dzep i jebe ti se za druge. I posle kuka sto ne oseca ljubav od drugih :rolleyes:

 

Vi zaboravljate da se on non stop sliza sa politicarima odavde. Da ne pricam o njegovoj familiji. Vi bi ste voleli da je on neki glas bunta koji je popizdeo na ovu zemlju i vlast ali mislim da je u pitanju nesto mnogo jednostavnije - linija manjeg otpora.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

 

 

Prvo, onda treba da predstavlja Monako a ne Srbiju. Ako mu je zaista to zemlja izbora.

 

Drugo, on je odrastao u ovoj zemlji, u njoj proveo 20+ godina kao korisnik tih benefita i sad kad je poceo da zaradjuje je u fazonu dovidjenja sirotinjo, ja sam pametniji od vas a uz to cu da seruckam okolo kako mi je Srbija u srcu. Ironicno, u tom smislu, ona spodoba od njegovog caleta ima sva moralna prava da se preseli u Monako, Novak ne. Da je on izasao jednom, samo jednom, da kaze kako je sranje u zemlji i da nema nameru da podrzava svojim novcem lopove na vlasti, sve bi bilo ok. Ali ne, kenja kako je good boy, sve je kako treba, al eto, gledaj svoj dzep i jebe ti se za druge. I posle kuka sto ne oseca ljubav od drugih :rolleyes:

 

Vi zaboravljate da se on non stop sliza sa politicarima odavde. Da ne pricam o njegovoj familiji. Vi bi ste voleli da je on neki glas bunta koji je popizdeo na ovu zemlju i vlast ali mislim da je u pitanju nesto mnogo jednostavnije - linija manjeg otpora.

 

 

gradjanske proteste preusmeriti protiv Djokovica :vesala2:!!!

Link to comment
Al meni je najjače, nosio je majicu Kosova, i šta kog đavola više duguje Srbiji.
 
:kecman:

:isuse:
Dozvoli da ti nacrtam: zajebavao sam se.

Taman koliko duguje Srbiji može da stane u tu majicu, a to je - jedno veliko Ništa.

Usput, da malo pratiš ko šta piše i na osnovu toga gledaš kontekst napisanog, umesto što skačeš na sve što ti zasvetluca, znao bi da sam tu "majicu" uvek komentarisao kao blam karijere...neki verovatno Srđanov dil, šta god...ali svejedno, blam.

Sent from stolen SM-N950F

Link to comment
12 minutes ago, Shan Jan said:

 

 

Prvo, onda treba da predstavlja Monako a ne Srbiju. Ako mu je zaista to zemlja izbora.

 

Drugo, on je odrastao u ovoj zemlji, u njoj proveo 20+ godina kao korisnik tih benefita i sad kad je poceo da zaradjuje je u fazonu dovidjenja sirotinjo, ja sam pametniji od vas a uz to cu da seruckam okolo kako mi je Srbija u srcu. Ironicno, u tom smislu, ona spodoba od njegovog caleta ima sva moralna prava da se preseli u Monako, Novak ne. Da je on izasao jednom, samo jednom, da kaze kako je sranje u zemlji i da nema nameru da podrzava svojim novcem lopove na vlasti, sve bi bilo ok. Ali ne, kenja kako je good boy, sve je kako treba, al eto, gledaj svoj dzep i jebe ti se za druge. I posle kuka sto ne oseca ljubav od drugih :rolleyes:

 

Vi zaboravljate da se on non stop sliza sa politicarima odavde. Da ne pricam o njegovoj familiji. Vi bi ste voleli da je on neki glas bunta koji je popizdeo na ovu zemlju i vlast ali mislim da je u pitanju nesto mnogo jednostavnije - linija manjeg otpora.

 

 

 

Ama kojih benefita? :lolol:

Link to comment



...
Vi zaboravljate da se on non stop sliza sa politicarima odavde. Da ne pricam o njegovoj familiji. Vi bi ste voleli da je on neki glas bunta koji je popizdeo na ovu zemlju i vlast ali mislim da je u pitanju nesto mnogo jednostavnije - linija manjeg otpora.


Neka je.
Pošteno je zaradio svoj novac i ima pravo da živi gde hoće i da bira kome hoće da plaća porez... Uključujući i roditelje mu.

Od njega NE očekujem da bude nikakav buntovnik ili politički komentator, samo da igra tenis... dok mu se igra.

Sent from stolen SM-N950F

Link to comment

Mene boli dupe i za Srbiju i za bilo koju državu na ovoj planeti. Rodjen sam ovde sasvim slučajno, niko me nije ništa pitao.

 

I, nakon  ovog ne baš kratkog života, koristeći svoje velike mentalne sposobnosti, došao sam do zaključka da je bolje da imam pare nego da ih nemam.

 

Stoga, ne bi trebalo ja da plaćam porez nego svi drugi da ga plaćaju meni.

OK, Djokoviću bih možda i oprostio jer lepo igra tenis.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...