Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

On 25.4.2018. at 11:45, goofs said:

Novak vratio i onog celavog u tim. 

Da jbe oca sta je mislio za ove dve godine sto je prosipao iz supljeg u prazno.

 

Ako je Nadalov misteriozni dvogodišnji nestanak ličio na fer dogovor, ovo liči na još feriji

Link to comment
Đoković opovrgao za Bekera. 
samo mu jos njegovi problemi trebaju, msm da je red na jednog Gorana... malo prgave eksplozivnosti ne bi mu falilo.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne mislim da je Novakov motiv novac. Svakao ne primarni. On je do sada zaradio skoro 200 miliona (lupam cifru, preko 100 je zaradio od turnira i verovatno preko 50 od sponzora sve ukupno). Ako bi uspeo da se vrati bar na nekih 70% od svog maksimumam, mogao bi da uzme jos koji GS i da mozda zepreti matorom na vecnoj listi.

 

Od stare konkurencije skoro pa nista. Rafa ce da cepa ove i sledece godine na sljaci. Ne verujem da moze dalje. On je skroz suprotno od Federera i Novaka koji su odlicno cuvali svoje telo, pa mogu dugo da traju. Meni je malo iznenadjujuce da je Rafa i sada na ovom nivou. Al svakako mislim da ne moze da potraje mnogo dugo.

 

Za dedu sam pisao. On je gotov. A i ako nije sad, bice dogodine, kad Novak najranije moze da s evrati u top formu. Svaka njemu cast za sve. Pa na kvadrat. Al dosta. Pemzija stigla.

 

Mozda je najveca misterija Marej. A mozda i nije. Dosadio sam pre 2-3 godine pisuci na svakom turniru kako nije normalno to sto on radi (igrao neverovatno veliki broj turnira i meceva u nizu jureci No1) i da ce trajno upropastiti telo. Pauza mu je vec velika. Ne znam koliko je realno ocekivati da se vrati. I on je pominjao porodicu i decu kao vazne delove zivota. Mislim da je on svoje sportske ciljeve ostvario. Kao i ciljeve svih Britanaca. Doneo im je zlata sa OI i jos vaznije napokon su osvojili Wimbledon. Posle nekih 80 godina cini mi se. Dosta od njega (a na stranu sto je i Srbina skinuo sa vrha :D )

 

Od novih i dalje povremeni bljeskovi. A kako sporo napreduju, tesko mi pomisliti da neko dogodine bas iskoci. Naravno nikad se ne zna. Tim i Zverev kao prvi u redu, ali sve je vise ove dece... tu je svasta moguce.

 

Al svako stojim iza tvrdnje da ako Novak dodje na 70% od sebe, moze da se nada da uzima po koji GS svake godine. Narednih 4-5, koliko mislim da jos moze da traje.

 

 

Naravno, da bi dosao do tih 70% mora mnogo toga da se desi i promeni. Na meni je da se samo nadam. Al su mi sto kazu strepnje jace...

Link to comment

Deda moze makar da pegla travu jos godinama. PItanje je samo da li to zeli. Ako bude uzeo Vimbldon i USO ove godine, sto bi znacilo i da ce najverovatnije zavrsiti prvi na listi, mozda i odluci da se povuce ako stvarno misli da ne moze vise. Ali dva losa turnira svakako nisu pokazatelj da je gotov. Njegova igra uopste ne zavisi od fizikalija, iako je u tim godinama kad ce ga ozbiljno pritiskati.

Link to comment

Sve smo to vec izvrteli. I ti i ja :) Vreme ce pokazati. Blisko vreme. Ja jednostavno mislim da je priroda dosla po svoje. Nije on fudbalski golman da moze da gura do 40te :D 

Link to comment

Prvi na listi ce biti Rafa, samo na sljaci ce skupiti 5.500 bodova. I jos 2-3 na ostalim podlogama i cao. Ne moze deda do 8000 sve da uzme i USO i W sto nije nemoguce, al opet... 1 ako uzme ima da peva. A nece doci ni do SF :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

pa ti si napisao ako uzme ta dva nece opet imati 8000

trenutno ima 3110 + tih 4000 je 7110

tesko da nece uzeti 900 poena na svim ostalim turnirima do kraja sezone

 

prosle godine je npr u tom periodu osvojio sangaj (1000), igrao finale u montrealu (600), osvojio bazel (500), hale (500) 

pored toga tu su mastersi u parizu i sinsinatiju

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...