Jump to content
IGNORED

Arhitektonski podvizi i landmarkovi Beograda


Аврам Гојић

Recommended Posts

Istoj ekipi pripada i onaj ludak Svetislav Jaric koji je hteo da kandiduje Cosica za Nobelovu nagradu pa ga matori odjebo na keca. to je sve jedna te ista grupica ljudi koja vrti iste meme i bazicno uspeva da lepo zivi od toga: Tesla, Nobel, Srbi narod najstariji.

Link to comment
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hazard

    13

  • Аврам Гојић

    9

  • dragance

    8

  • bigvlada

    7

Jbt, ja bih svim tim ludacima na keca dozvolio da zidaju te boleštine po Bgd, jedini uslov bi bio da sami obezbede finansije za to. Pa kad krenu bogati ekscentrici da realizuju svoje sumanute zamisli, ih... Za 20 godina bi Bgd bio nikad bolesniji a samim tim i najdojajstveniji grad. simpsons-sun-744577.png

Link to comment
One su suprodne unazadjujucim naukama.
Ne ne to bi bile unapredjujuce nauke.Ove suprotne inovacionim bi bile...denovacione? Mislim inovacija nije nuzno napredak. Mislim da treba da se obratimo cenjenom clanstvu SAIN da nam objasni...
Link to comment
Zar Teslin toranj nije bio započet u Americi, sa ciljem slanja struje na daljinu, bez korišćenja žica? :huh: Jel ima neka slika uz taj citirani tekst?
Ima, zahvaljujući Blicu:113016_01-bgtesla1_f.jpg
Link to comment

Srećom pa se ti ne pitaš:

Teslin toranj, kako predlaže Rajačić, bio bi izgrađen u nekom novom kvartu grada, bilo da se radi o Novom Beogradu ili o prostoru Luke Beograd.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...