Jump to content
IGNORED

Tilva Roš (2010)


fancy claps

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    31

  • korindjar

    17

  • teacher

    12

  • kim_philby

    11

  • 1 month later...

Ne znam, jutros sam preuzeo. Pogledacu valjda danas. Mada koliko sam cekao, mogu jos da iskuliram, bar dve nedelje. DVD je ok, ima solidnog dodatnog sadrzaja (bar kolicinski).

Edited by Venom
Link to comment
  • 2 weeks later...
Film je tesko govno, jedino vredno pomena iz istog je muzika. Nadam se da Lezaicu vise niko nikada nece dati dinara da snimi ista slicno vise.
tvoja izjava je istinita cim je boldovana. da li bi probao da smognes snage da objasnis sta te je tacno navelo na ovu hrabru izjavu?
Link to comment
tvoja izjava je istinita cim je boldovana. da li bi probao da smognes snage da objasnis sta te je tacno navelo na ovu hrabru izjavu?
Manjak sivih ćelija? Amputacija ukusa i humora?
Link to comment

Zbog cuvara vatre nisam hteo da otvaram topic na imdb boardu, al' hajde malo da se zezam ovde...Dakle, film govori o grupici debilitated klinaca koja ne zna sta ce sa sobom, koji su zaboga zapostavljeni u potpuno sjebanom drustvu i jos sjebanijem gradu i koji su ocito nezadovoljni, ne znaju sta hoce, ali dobro znaju sta nece da rade u zivotu. WFT?! Treba posle da mi ih bude zao zbog necega, kao nesrecan sam pa cu zbog toga sada da sjebavam sve oko sebe i direktno se smejem u lice idiotima (a kako su postena inteligencija, radnici i seljaci indirektno ovde predstavljeni) koji pokusavaju nesto konkretno da urade u svom zivotu?Dakle, necu da ucim, ne znam kako da smuvam ribu, sve me smara, daj onda da se malo probadam, izrendam, kreativno samopovredim ili pokazem tuki svima? (E, da, a onda ce svi videti da je u stvari u pitanju moj poziv za pomoc?!) Po cemu se ovi klinci onda ista razlikuju od isto tako nesimpaticnih dizelasa? Lezaic moze da ga duva zajedno sa ekipom kretena koji se pojavljuju u filmu. Covek propagira potpunu debilizaciju i defetizam kroz svih pakleno-dugih sat i po vremena nesnosnog mucenja koje je negde satro dobilo neke nagrade. Iskljucivi razlog sto je dobio iste vidim kao klasican primer affirmative actiona - zaboga, pojavio se decko iz tamo neke vukojebine i snimio skate film. Dakle, do jaja postavka: Bor + skate, jbt koja egzotika, daj odmah da ga nagradimo!Dakle, poserem mu se na film.

Link to comment

a zašto posmatraš film kao didaktiku/emotivnu ucenu? a ti klinci se razlikuju od dizelaša po tome što svoj angst ne formulišu tako što unakažuju prodavačice u fast food radnjama i pujdaju pitove na komšije. ček meni se čini da je tvoja primedba na film to što ne govori o ostvarenim i uspešnim omladincima? pa da ga jebem onda. eno gledaj "Žene sa Dedinja"

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...