Jump to content
IGNORED

Neil Young


HoboCan

Recommended Posts

Tu su negde i Zimmerman i Boss, red je da se bavimo i ovom legendom. Šuška se da bi na sledećoj evropskoj turneji mogao posetiti ove krajeve. Istina, sve je i dalje u domenu "rekla-kazala" tračeva, ali posle svih onih rock fosila, nimalo mi ne deluje nerealno pomisao da ga vidim u Areni. Posle toga može da se 'mre! Jel ga gledao neko poslednjih godina? Pored milion drugih pokazatelja, sudeći po ovom suludom kršenju u "A Day in Life" iz 2009. biće da je starina nikad mlađa: http://www.youtube.com/watch?v=U6SSR3YY-rcNaleteh na još jedan zanimljiv video. Naime, neki die-hard fan se uputio kolima iz Toronta u gradić Omamee, Ontario, u kom je Neil proveo svoje detinjstvo, i sve to dokumetovao kamerom. Obratiti pažnju na zaleđeno jezero u kom se petodogošnji Neil umalo udavio. http://www.youtube.com/watch?v=gtl8PQYUfYUPredlažem da se ovde kače sve info-update vesti o Youngu, a naročito one koje se tiču njegovih budućih, evropskih koncerata.

Link to comment

Nadam se da je istina da ce doci, to je verovatno koncert koji bih najvise voleo da vidim@Indy Kakav mu je repertoar bio? Jel forsira novije albume, ili je ono best of varijanta?

Link to comment
@Indy Kakav mu je repertoar bio? Jel forsira novije albume, ili je ono best of varijanta?
Evo setlisteLove And Only Love /Sea Change /Everybody Knows This Is Nowhere /I've Been Waiting For You /Spirit Road /Cortez The Killer /Cinnamon Girl /Mother Earth /The Needle And The Damage Done /Light A Candle /Four Strong Winds /Unknown Legend /One Of These Days /Get Back To The Country /Words / (Between the Lines of Age)Just Singing A Song /Rockin' In The Free World //--- encore---A Day In The Life68575447.jpg(ovo je bas s tog koncerta, bila je noc sa temperaturom u visokim 30-tim)Glas mu je bio zvonak i sjajan (ni traga od propasti Dylanovog glasa) i rad na gitari je, ako ista, samo dobio, to je verovatno najbolji gitarista koga videh u zivo. Ever.
Link to comment

Da, on je u poređenju sa Bobom mnoooogo verniji sebi od pre 30-40 god, u svakom smislu. Na kraju ovog intervjua je objasnio kako potpuno kapira Boba koji za svoje matore pesme kaže da "he doesn't know the guy who wrote those songs" - očigledno je da se sadašnji Neil mnogo bolje seća nekadašnjeg, nego "ovaj" Bob "onog". Sto naravno nijednog ne sprečava u tome da budu tate i pola veka posle.http://www.youtube.com/watch?v=bmADAA97RTI

Edited by HoboCan
Link to comment
Ne sumnjam da je bilo odlicno, valjda cemo se i mi ovde uveriti u to :). Set lista dobra, ja bih voleo da cujem i nesto sa On the beach, ali on ima takvu karijeru da moze ladno 5 odlicnih set lista da napravi
Link to comment

Auh, a ja se danas živ presekao kad sam na Gardijanovom sajtu video jednu čitulju - ispostaviće se, za istoimenog fudbalera... Pu, pu, pomeri se s mesta... Da nam živi (i radi) naš Nil još sto godina!

#Neil Young: 1944-2011 The former Manchester City forward Neil Young has died, aged 66, the club has confirmed

Edited by papapavle
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...