Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

Dada... Tu tekmu 90. ću pamtiti po jednoj sumanutoj (bar meni bila u ono vreme) anegdoti. Prenos je radio Petar Lazović, a Petar Denda je bio izveštač pored terena. U jednom trenutku, nakon 15ak minuta igre, Lazović proziva Dendu koji se nalazi kraj naše klupe. Denda se javlja onako uobičajeno: evo nas pored Zvezdinog stručnog štaba, pitaćemo Šekularca da da komentar... Tek, samo se čuje: beži bre čoveče u pizdu materinu! A Denda kao pravi profesionalac: Dragoslav Šekularac je malo napet, ulog je veliki itd itd... :DA i visio je baner Borča na severu. :)

Edited by McCabe
Link to comment
Aj iskopaj finale kupa, Hajduk-Rijeka, na GNA™, mislim da je bila neka 88. ili 89. Bio sam tamo, zajedno sa Armadom na severu.
izvoltewik16u.jpg ;)Edit> imao sam tu srecu da dvomec PFC-Rijeka posmatram uzivo i u Beogradu i Rijeci... Armada me je opasno impresionirala tada, picili su jednu pesmu celo drugo poluvreme i jos jedno 15 minuta po zavrsetku, pojacavajuci kako nasi daju gol. rispekt za njih. Edited by Arbeitmann
Link to comment
Aj iskopaj finale kupa, Hajduk-Rijeka, na GNA™, mislim da je bila neka 88. ili 89. Bio sam tamo, zajedno sa Armadom na severu.
bio ja, al na jugu. luda tekma. splicani imali gomilu nekih bubjeva i truba, cini mi se na istoku.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...