Jump to content
IGNORED

Naši "sportski radnici" u svetu


Goksi

Recommended Posts

Jarni dobio nogu u Sarajevu, novi trener je Ljupko Petrovic, 5 kola pre kraja Sarajevo je na cetvrtom mestu sa 4 boda manje od Zrinjskog i Zeljeznicara. Za Sarajevo igra nekoliko Vosinih igraca - Stojcev, Bilbija, Baric i naravno Delac

Link to comment
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    7

  • Apollo Creed

    5

  • copkillah

    4

  • Bright Billy

    4

Srpski trener Ljupko Petrović napustio je FK Sarajevo posle samo dva dana u klubu s Koševa, a razlog je njegova fotografija sa Željkom Ražnatovićem Arkanom.  :s_c: 

 

Na dotičnoj slici Petrović stoji sa Arkanom dok u rukama drži pušku.  :0.6: 

"Znam da je on dolazio na stadion Zvezde :ajde: , bio je vođa navijača za vreme rata. I posle je navraćao na stadion. Nemam pojma gde je nastala fotografija. Teško mi je da se setim. Ja sam bio trener Zvezde, on je kao vođa navijača, imao veliki uticaj i mogao je da deluje kada traži nešto. Zbog autoriteta koji je imao, svi su ga se plašili. Nisam želeo da budem sa njim ni specijalno prisan, a ni da ne budem :lolol: . To je vreme koje je iza nas. Takve situacije su bile, čovek i da je hteo otići negde nije mogao", rekao je Petrović. 

Edited by Apollo Creed
Link to comment

 

"Imali smo nameru da angažujemo velikog trenera. Međutim pojavile su se određene okolnosti koje Petrović razume, što nas je sprečilo da uradimo ovaj posao“, kazao je predsednik Sarajeva, Edis Kusturica.

 

Куд баш Кустурица :s_c:

Link to comment

Gde je ovo uslikano? Realno najjači je onaj lik u havajki.

Тек њему треба доживотно да се забрани бављење фудбалом.

Link to comment

Ma kakva montaža :lol:

 

Puno puta sam nasjeo na razne montirane slike, pa još pročitam neko ovakvo objašnjenje od strane sudskog vještaka

 

 

 

Fotografija nema u pozadini fajla pozadinske podatke, metadata i EXIF, koji govore o načinu nastanka iste. Fotografija sadrži artefakte, greške u kompjuterskoj slici koji upućuju na vjerovatnoću da se radi o digitalnoj montaži - izjavio je Kundulić.

Pa ti ne vjeruj :)

 

Izgleda da je ovima u FK Sarajevo baš stalo da dovedu Petrovića. Jutros na radiju slušam nekog od klupskih funkcionera kako ponosno naglašava kako po prvi puta u naš grad i naš klub dolazi neko ko je uzeo titulu evropskog prvaka. Halaliće mu ružnu prošlost™, čini mi se.

Link to comment

"Fudbalski klub Sarajevo dobio je zvanične rezultate veštačenja fotografije, na kojoj se navodno nalazi Ljupko Petrović u društvu ratnog zločinca Željka Ražnatovića Arkana, od strane Edina Kundalića, veštaka kriminalističke struke. U izveštaju se potvrđuje prvobitna inicijalna sumnja da se radi o digitalnoj montaži uz pomoć programa za obradu slike, odnosno modifikacije neke skenirane fotografije", stoji u saopštenju sarajevskog kluba koje je preneo "Dnevni avaz".

 

Član Upravnog odbora Sarajeva Hajrudin Kapetanović najavio je pokretanje postupka za naknadu štete.

"Advokatski tim našeg kluba ponudio je pro bono zastupanje Ljupku Petroviću u postupcima za naknadu štete, ako on to bude želeo da prihvati", rekao je Kapetović.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...