Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

elem, na osnovu svog iskustva sipanja poveće količine litara u kombi vozila, zaključio sam da ne treba žaliti para za gorivo sipano u pazi sad, centru boban na dorćolu i naravno opšte prihvaćenom MOL-u. pri tome, ne mogu baš da kažem da MOL pumpe u jerkoviću i konjarniku ulivaju poverenje.edit: i da zaključim, da svoj sud donosim na osnovu više stotina litara sipanih po pumpi u vozila sa 2.8HDI i 2.8TDS motorom, koja se voze u svakakvih uslovima. potrošnja lepo varira od pumpe do pumpe, te se razlika da lako uočiti

Edited by twisted
Link to comment

MOL-ov ED sa proslogodisnjeg snizenja je bio kara banana. auto je tacno trosio vise onoliko koliko je bio jeftiniji. prema tome, drzite se normalnog. pumpa u medaku je zakon. sipao sam tamo najmanje 100x i nijednom me nisu zajebali, za razliku od vecine drugih u gradu gde imam 100% realizaciju prevare (EKO kod SIV-a, ELP, NIS kod zmaja itd).

Link to comment
MOL-ov ED sa proslogodisnjeg snizenja je bio kara banana. auto je tacno trosio vise onoliko koliko je bio jeftiniji. prema tome, drzite se normalnog. pumpa u medaku je zakon. sipao sam tamo najmanje 100x i nijednom me nisu zajebali, za razliku od vecine drugih u gradu gde imam 100% realizaciju prevare (EKO kod SIV-a, ELP, NIS kod zmaja itd).
fala kurcu, mislio sam da sam prolupao. meni je za iste novce cak i manje kilometara presao.
Link to comment

МОЛов ЕД који сам купио крајем прошле године је резултирао прилично бучним радом на леру након паљења. Обзиром да је тај хладан старт у гаражи, а не на спољном минусу, остаје ми само да закључим да ни они нису имуни на фушерај.

Link to comment

ovako.moja stara vektra troši D2. punim tako što sipam dok pištolj ne cakne, poništim brojač i vozim 300 do 800 km pa ponovo punim. potrošnja je 4,5 do 5 na otvorenom mahom u petoj, mešovito 5,5 do 6. pre neki dan sam sipao posle 300 km na OMV u ćelijama (skretanje za valjevo) ispalo je da sam potrošio 6,8. sumnjam na pumpu, ne na potrošenu naftu iz rezervoara. zna li ko nešto o toj OMV? mehaničar mi reče pre neki dan da on u svoj kombi sipa D2 na knez petrolu. ima li ko iskustvo o tome?

Link to comment
МОЛов ЕД који сам купио крајем прошле године је резултирао прилично бучним радом на леру након паљења. Обзиром да је тај хладан старт у гаражи, а не на спољном минусу, остаје ми само да закључим да ни они нису имуни на фушерај.
isto mi se desava.a sipam iskljucivo na molu u visnjickoj.de sad da sipam jebemga?
Link to comment

Сипао V Power Diesel о трошку добрих људи. Дакле, невероватно је колико је мотор тиши са том Шеловом мађијом. Скупо, ал риспект масиван.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...