Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

dobra informacija ... dakle, izbegavati elp u svakom slucaju. (tamo sam sipao pocetkom proleca prosle godine i otisao do ljubljane i sasvim mi je lepo™ trosio)kolege dizelasi, sta kazete na nove i jeftinije™ cene eurodizela u novoj godiini ?ja sam mnogo besan. sto je mnogo, mnogo je. pogotovo posle cele one medijske kampanje kako ce od novaka benzin globalno biti jeftiniji (kao i sve ostalo - iz fontana ce da izvire zlato, ptice ce da kenjaju dijamante itd ... ). dobrano se istrosis za ng praznike i onda dodjes na pumpu i on ti kaze - dobro vece, 132 din !

Edited by 8-walker
Link to comment

A jel obican bezolovni skocio na gore? Sinoc je ovde u Mitrovici na MOL-u i dalje bilo 119,4 a i ostale cene su bile stare. Za taj evropremijum BMB95 sto je 135 dindzi nisam ni cuo do juce...

Link to comment
A jel obican bezolovni skocio na gore? Sinoc je ovde u Mitrovici na MOL-u i dalje bilo 119,4 a i ostale cene su bile stare.
Kako gde, videh već negde i po 122. Srećom retko ga kupujem, ali sad i plin divlja :isuse: Inače sam spojio ovu temu s onom starom o benzinu da ne tražite na 2 mesta.
Link to comment

Na MOL-u u Mitrovici evrodizel je 124.nesto, mislim da je 124.9 valjda. Benzin za sad otisao samo za pola dinara, sa 119.4 na 119.9, a ja danas sipao na nekoj NAP pumpi (to je valjda NIS, tako mi neko rece :unsure: ) gde je benzin 118.4 (a bio 2 din manje pre ovog poskupljenja). Uglavnom, evrodizel najvise otis'o na gore, reklo bi se.

Link to comment
Фино за спајање.Колико је сада евродизел на МОЛ-у? На којој је МОЛ-овој најјефтинији у Бгд?
MOL prema Pancevu ima cenu od 124.9 din za litar ED-a...ali treba cesce proveravati pumpe u Jerkovicu i Medaku...pred novu godinu cena je tamo bila 110 dinara za litar, valjda neka novogodisnja akcija bila...Tako da se vrlo lako moze desiti da pumpe iste kompanije imaju razlicite cene...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...