Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

sta je MOL u jerkovicu? jel to ono kod plavog mosta? ja tamo sipam otkada se otvorila pumpa i nikada u srbiji nisam vozio sa manjom potrosnjom nego sa tim ED, tako da mislim da nema razloga za paniku:)ne znam za snizenje, na MOL pumpi u markovcu gde sam sipao u petak cena je bila 116.90 (ako sam dobro upamtio, nisam siguran za tih 90 para).
Има и у Јерковићу, а и у Медаку (код Плавог моста).
Link to comment
sta je MOL u jerkovicu? jel to ono kod plavog mosta? ja tamo sipam otkada se otvorila pumpa i nikada u srbiji nisam vozio sa manjom potrosnjom nego sa tim ED, tako da mislim da nema razloga za paniku:)
Ima odmah ispod početne stanice 26ice, ja natočio jutros, vaistinu 103. sweeet.
Link to comment
ne znaju ni povod za snizenje, ni dokle ce trajati.
Povod je borba za veći deo kolača na tržištu, obzirom na gigantsku maržu trgovaca na Evrodizelu. Čak i sa cenom od 103 dinara, oni imaju određenu maržu, možete misliti kolika je ona sa "punom" cenom.
Link to comment
Povod je borba za veći deo kolača na tržištu, obzirom na gigantsku maržu trgovaca na Evrodizelu. Čak i sa cenom od 103 dinara, oni imaju određenu maržu, možete misliti kolika je ona sa "punom" cenom.
ma naravno, to je jasno. no strategija mi je vrlo cudna, mislim, pojeftinjenje za skoro 16 dinara... sto su onda napucavali cenu koji moj toliko?i dalje sam u fazonu da sledi poskupljenje za neki dan.
Link to comment
u šta sipaš, u kamion?meni u svaki kombi staje cca 70L i to ne može da dođe ni do 8 hiljada, a kamoli više
Imam rezervoar od 80 litara. U Sloveniji(gde plaćam manje benzin), trenutno je 1,1 Eura litar.
Link to comment

povod je verujem to sto im EKO vec neko vreme skida deo kolaca raznim akcijama, tipa onih vaucera za veceru u gingeru ili nagradne igre za letovanje i slicno. verovatno je neko provalio da srbi vise vole da strejt plate manje odmah nego da dobijaju nesto sto ih mozda i ne zanima. 103 din je vec za evropske prilike ozbiljno dobra cena, ne znam da igde ima ED za manje od 1E/l

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...