Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

On 12.12.2018. at 20:10, kud u maglu Simoviću said:

završio sa šelom i vraćam se mađarima

klasični vaćaroši, prva tura fantastično gorivo, svaka sledeća sve lošija tj slabija

 

čao zdravo

:grozan:

 

On 12.12.2018. at 21:11, čekmeže said:

U Novom Sadu nikako da otvore, evo vidim napunili su i police ali pumpa ne radi, valjda nisu dovoljno platili. Poslušaću te pa ću sipati 1 , šteta, usput su mi. MOL mi je ok ali pumpa im je mala u NSu pa pa bude gužva.

 

On 10.3.2019. at 22:21, Блок_64 said:

 

Ја сам једном отишао код њих и никад више,тешки дебили.

 

Meni neverovatno da ne znate da to nije shell, vec grcki motor oil hellenic, koji je kupio shellove pumpe u grckoj i sada koristi rupe u ugovoru da otvara stanice pod tim brendom

Svo gorivo je NISovo, iz pancevacke rafinerije. 

 

Jedino ko nema nisovo gorivo u Srbiji je delimicno MOL, manje delimicno OMV (uvoz iz Rumunije, ne Austrije) i jako malo EKO. Lukoil deo oko Nisa otprilike pokriva sa gorivom iz Burgasa, jer imaju cevku do Sofije

 

Svo gorivo je manje vise istog standarda. Po meni treba kupovati gde vam je najblize, gde mozete dobiti najbolji popust i da je neko od pobrojanih brendova

Edited by Ravanelli
Link to comment

Povodom ovih guzvi na pumpama... 

 

Uvoz nafte i prerada rade odlicno. Nece biti nikakvih ogranicenja na prodaju niti restrikcija, nemojte se tripovati i gubiti vreme sad na pumpama, a bogami ni pare

Edited by Ravanelli
Link to comment
10 minutes ago, Friend said:

Zasto?

Koristim njihiv gdrive dizel. Sljaka.

 

ja sam koristio dugo ali sam dobio savet da to ne radim sa vrlo kredibilne pozicije i prešao sam u MOL

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

ja sam koristio dugo ali sam dobio savet da to ne radim sa vrlo kredibilne pozicije i prešao sam u MOL

 

Joj boze

Jel mozes makar da podelis sta je razlog, posto vec ne mozes da podelis ime debila koji ti je to rekao? 

 

Naime postoji nesto sto se zovu standardi kvaliteta i nisov je 100% u odgovarajucem kvalitetu sve vreme

Edited by Ravanelli
Link to comment
Just now, Ravanelli said:

Joj boze

Jel mozes makar da podelis sta je razlog? 

 

Naime postoji nesto sto se zovu standardi kvaliteta i nisov je 100% u odgovarajucem kvalitetu sve vreme

Dugo nije bio. Kad smo otišli iz NISa ED im debelo nije bio u standardu zbog sumpora ali su ga takvog prodavali. To je bilo davno, verovatno je to ispravljeno al kredibiliteta kod mene nemaju

Link to comment
4 minutes ago, Ravanelli said:

Joj boze

Jel mozes makar da podelis sta je razlog, posto vec ne mozes da podelis ime debila koji ti je to rekao? 

 

Naime postoji nesto sto se zovu standardi kvaliteta i nisov je 100% u odgovarajucem kvalitetu sve vreme

 

bukvalno sam iz najprvlje™ moguće ruke dobio savet, ne znam što si ti tako siguran da je 100% u odgovarajućem kvalitetu sve vreme  

Link to comment

Osnovni dokaz je da zaista ima problema ne bi mogao da se izvozi takav dizel po eu

I na kraju zato sto onda ne bi gazpromove pumpe u bosni, koja je zemlja dizela, bile no1 i ne bi bilo tolikog rasta veleprodaje (znaci stanice koje nisu nis) u rumuniji, bugarskoj i bosni. Izvoz jos ide u hrvatsku i cini me austriju od zemalja ka severu

 

Druga stvar, po prirodi posla sam vezan za tehnologe u rafineriji

Edited by Ravanelli
Link to comment

Brate jebes me

Nis moze da uvozi to samo kada je remont rafinerije pa imas zastoj od 2,3 meseca ili do 2013 kada se radilio postrojenje za blagi hidrokreking pa je cesto bilo zastoja zbog upgradea

 

Da isti je kvalitet, jer je tesko jako odrzavati sarze i logistiku da dupiras paletu proizvoda prema tim osnovnim parametrima kvaliteta, pogotovo sto je problem sa skladistnim prostorom u rafineriji. Prakticno bi trebao da imas izlaznu infrastrukturu iz rafinerije za izvoz i za domace, sto je i teoretski nemoguce, a ti vec izvozis blizu pola miliona tona proizvoda preko i imas brdo kamiona i vozova i barzi koje ti dolaze u rafineriju svaki dan

 

Druga stvar, da se moze fusariti kvalitet, prvo bi se to radilo u bosni, zbog velike kolicine divljaka tamo (i u smislu kvaliteta goriva i klepanja na tocenju). Ali ocigedno da se ne radi

Edited by Ravanelli
Link to comment

De si ti otisao i sta pises jbt

 

Kupovinom na Molu se izravno finanisira Orbanov fasizam!

 

Ostale pumpe ionako prodaju bratovljevo™ gorivo

 

Moracemo da jasemo konje jbg

Link to comment

Video sam pre koju godinu na linkedinu post nekog srpskog mladog lidera marketinga koji je otisao na nisovu pumpu i natocio za 1,000 dinara. Onda je tvrdio da je pokraden i nije hteo da se pomeri sa pumpe dok ne poprica sa odgovornima. Sve je to u lajvu pricao na linkedinu. Na kraju je kao vrhunac mudrosti potvrdio da je iz svega dobio razgovor sa direktorom marketinga i da mladi treba da nauce da se bore i stvaraju kontakte

 

Sada to sto teoretski nije moguce da mu nije uslo tih ~6l goriva u rezervoar, jer je brojac povezan sa kasom. To da kada se u izuzetno retkim slucajevima otkrije kradja u industriji to bude na 0.5% kolicina (ovde ne mislim na zika petrol firme) To da automobili najcesce ne registruju promemu u sipanju tako male kolicine gorive. I na kraju da ima jako ceste greske u ljudskoj percepciji mu nisam mogao pisati. Pre svega jer nema poente

 

Jednostavno nema svrhe jbg, odavno sam naucio ne trositi previse energije kada ljudi zapizde

 

Isto kao sto nema svrhe ulaziti u rezime voznje i ostale subjektivne i nemerljive stvari... 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...