Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

U Novom Sadu nikako da otvore, evo vidim napunili su i police ali pumpa ne radi, valjda nisu dovoljno platili. Poslušaću te pa ću sipati 1 , šteta, usput su mi. MOL mi je ok ali pumpa im je mala u NSu pa pa bude gužva.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

završio sa šelom i vraćam se mađarima

klasični vaćaroši, prva tura fantastično gorivo, svaka sledeća sve lošija tj slabija

 

čao zdravo

:grozan:

 

Upravo sam slicno odlucio..Brzo mi je nekako ispariloovo sto sam poslednje sipao na Shell-u. 

Naravno, svaka prilika za odlazak u Djaramlend ili Rumuniju znaci pun rezervoar u povratku. 

Link to comment
9 minutes ago, čekmeže said:

U Novom Sadu nikako da otvore, evo vidim napunili su i police ali pumpa ne radi, valjda nisu dovoljno platili. Poslušaću te pa ću sipati 1 , šteta, usput su mi. MOL mi je ok ali pumpa im je mala u NSu pa pa bude gužva.

Mol ima 3 pumpe u NS... Jedna na Futoškom putu, jedna iza Sajma i jedna prema Žeželjevom mostu... Na ovoj iza Sajma jako retko mi se dešava da čekam...

Link to comment
3 minutes ago, čekmeže said:

Meni je usput ona u Futoškoj i to je mala pumpa plus što ima biciklistička staza i trotoar. I klizava je , stavili su mini ležećeg policajca.

Znam, dok nije otvorena ova iza Sajma, sipao sam tamo... Uvek je bila jeziva gužva, zato na ovoj sad, milina...

 

 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
On 12.12.2018. at 20:10, kud u maglu Simoviću said:

završio sa šelom i vraćam se mađarima

klasični vaćaroši, prva tura fantastično gorivo, svaka sledeća sve lošija tj slabija

 

čao zdravo

:grozan:

 

Ја сам једном отишао код њих и никад више,тешки дебили.

Edited by Блок_64
Link to comment
On 9.3.2019. at 8:31, renne said:

Na eko pumpama uz Smile karticu happy hour od 17-21 svaki dan 3 dinara niže cene 

 

Europetrol, u svako doba s njihovom karticom ili registracijom na aplikaciji:

 

 

Screenshot_2019-03-13 Home (SR).png

  • +1 1
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...