Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

21 hours ago, Milosh76 said:

Zar nije bolje smanjiti cenu benzina za 5 dinara uz karticu na Lukoil pumpama, nego skupljati bodove za peskire i putne torbe?

Jbg, ja pazario usisivač od 10000 za 1 rsd pre par godina a i sada imam jedno 9-10000 bodova pa mogu se bahatim opet.

Stopirao sam se na Eku trenutno, sipam na novoj Shell u JG 98-icu, nema 100-ke...zadovoljan baš, oseća se razlika i u zvuku i u odzivu u odnosu na Eko racing ili Omv ovo gorivo.

Link to comment
13 hours ago, Čutura said:

ponedeljkom i sredom happy day na shell-u. -7 dinara na cenu po litru...

Baš sam juče prošao, i vidim da je jeftiniji dizel sa 7 dinara, ali rekoh nisam čuo da je pojeftinilo gorivo :)

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Jeste -7 dinara, ali na dizel Benzin je 152.1 dinar, a 98 je 161.2 dinara

 

Toliko sam otprilike plaćao 100 na NISu juče.

Link to comment

-1 za Neškovića. 

 

S njegovim gorivom odem do Pešte i nazad, potrošim rezervoar. Sa NIS-ovim (u Bosni), ostane mi četvrt rezervoara. 

Tako je bilo prije godinu, dvije, slabo mu je gorivo. 

Link to comment

Ne vole ga ovi moji u Bn nešto, mada možda se i popravio, ono, dovoljno je jak da više ne mora da mulja, mada, jednom kad ti se osladi... :D

Link to comment

Pa da, to su sve lokalne varijante. Antunovića sem oko Bč nisam nešto sretao, vidim u Federaciji ima onaj Hifa, plus brdo ovih malih tipa Momo Mandić i slične glavudže koje izbjegavam iz ideoloških principa :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...