Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

Da javim da je Shell na NBG krenuo sa radom, negde u toku prosle sedmice, ne znam tačno kad.

 

Danas idem na kraći put, i na ovoj pumpi ću da natankam, pa ćemo videti. Ono što sam video u prolazu je cena od 170 dinara za litar V Power dizela.

Link to comment
Da javim da je Shell na NBG krenuo sa radom, negde u toku prosle sedmice, ne znam tačno kad.
 
Danas idem na kraći put, i na ovoj pumpi ću da natankam, pa ćemo videti. Ono što sam video u prolazu je cena od 170 dinara za litar V Power dizela.
Krenuo prosle subote sa radom, ja sipao u ponedeljak obican dizel. Dobio i kafu gratis :)

Nakon ovih par dana vozikanja..subjektivni utisak, ozbiljno bolje od onoga sto sipam na OMV ili NIS-u.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Da, ta je jedina u Beogradu. Ima ona na autoputu prema granici sa HR.

 

Elem, potrosnja na 500km oko 0.5l/100km manje, po bord kompjuteru, nego avio dizel sa Eko pumpe koji obično sipam, a na Shell pumpi sam sipao V Powed dizel, po ceni od 169.3/l. Momak koji radi na pumpi mi je rekao da je sve sto sipaju uvozno, ništa ne ide iz domaće proizvodnje. Koliko je tačno to ne znam, ali definitivno deluje bolje, videćemo koliko će održati taj kvalitet, i da li će možda u nekom trenutku preći na domaće gorivo.

 

Definitivno od sada tamo sipam, a i blizu kuće mi je :)

Link to comment

Nudili mi samo besplatnu kafu, a nisam ni pitao za loyality. Pretpostavljam da je jos rano za to. Ovo im je prva pumpa u BG, rekao mi je da će ih biti 70 u Srbiji. 

 

Što se tiče 100-oktanskog, nisam obratio pažnju, jer ja sipam dizel, ali hoću sledeći put kad budem išao, ako već ne saznaš sam :)

Link to comment
2 hours ago, Behemoth said:

Pretpostavljam da je jos rano za to.

Pa upravo, sad je trenutak je da se nametnemo kao najlojalnije mušterije. 

Ja sutra idem opet na Eco jer daju duple bodove kad igra Srbija na WC (3x ako pobede al na to ne računam) pa ću sledeći put ići na Shell. 

Link to comment
39 minutes ago, Milosh76 said:

Zar nije bolje smanjiti cenu benzina za 5 dinara uz karticu na Lukoil pumpama, nego skupljati bodove za peskire i putne torbe?

Imam i Lukoil karticu ali najčešće idem na Eco na Tošinom bunaru. Jbg, tamo mi provere gume, ulje, operu stakla.. Razmazili me. 

Link to comment
Imam i Lukoil karticu ali najčešće idem na Eco na Tošinom bunaru. Jbg, tamo mi provere gume, ulje, operu stakla.. Razmazili me. 
I ja sam tamo
Dobio 3x bodove prošlu nedelju
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...